Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot reclame, bestaande uit een spiegel van Miller, een spiegel van Nybro’s tabak en een klok van Carlsberg.

Een lot reclame, bestaande uit een spiegel van Miller, een spiegel van Nybro’s tabak en een klok van Carlsberg.

Lot de publicités, composé d'un miroir Miller, d'un miroir tabac Nybro's et d'une horloge Carlsberg.
Online only
SKU: 2908220021.
Auction day: 29 August 2022 22:00
Catalogue #21
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #36

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d'oiseaux. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #158

    Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.

    Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #180

    Een aardewerken kaasstolp versierd met kersendecor. Gemerkt onderaan.

    Un dôme à fromage en faïence à décor de cerises. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #263

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #75

    “Maskers”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    "Masques". Huile sur toile. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #72

    Twee stuks Japans aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en een jardinière messingen pootjes en draakvormige handvatten.

    Deux pièces de poterie japonaise, composées d'un vase avec couvercle et d'une jardinière, pieds en laiton et anses en forme de dragon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 & 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #176
    Anna Club Plush

    Een pluchen kat. Gemerkt.

    Un chat en peluche. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #3

    Een zwartgelakte metalen theepot met verguld bloemendecor. XIXe eeuw.

    Théière en métal laqué noir à décor floral doré. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #109

    Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd messing op dienblad.

    Un service à café et thé en laiton plaqué argent quatre pièces sur un plateau.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10- 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #259

    “Gestileerd plattelandszicht met bomen”. Twee kleuren litho’s. Gemonogrammeerd.

    "Vue de campagne stylisée avec des arbres". Deux lithographies en couleurs. Monogrammées.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #112

    Een gepolychromeerd houten masker. Sri Lanka.

    Un masque en bois polychrome. Sri Lanka.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #262

    “Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

    ”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Online-Only 29 Augustus 2022

Op Maandag 29 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday August 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

29 August 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More