#15Een gevarieerd lot van zes aardewerken en porseleinen objecten. Een Chinese penselenpot, een dekselpotje, twee terrines waarvan een met deksel, een siertegel en een ranke vaas met bloemen. De terrine zonder deksel heeft een beetje randschade.
A varied lot of six earthenware and porcelain objects. A Chinese brush pot, a lidded pot, two tureens - one with a lid, a decorative tile, and a slender vase with flowers. The tureen without a lid has a bit of edge damage.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 9-30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#258Val Saint Lambert.Een asbak van kleurloos VSL kristal. Gemerkt.
An ashtray made of colorless VSL crystal. Marked.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 5, Ø 15 cmEstimate: € 15 / 20 -
#39Een paar Vieux Bruxelles vaasjes.
#262Een gevarieerd lot met 2 metalen hondjes op marmeren voetje en een antiek metalen postzegeldoosje.
A varied lot including 2 metal dog figurines on marble bases and an antique metal stamp box.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#230Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met meerkleurig en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
#271“Histoire du moyen âge depuis la chute de l'empire d'occident jusqu'au milieu du XVe siècle”, door V. Duruy, 1873.
"History of the Middle Ages from the Fall of the Western Empire to the Mid-15th Century", by V. Duruy, 1873.No longer availableOnline onlyDim. 3.5 x 18 x 12 cmEstimate: € 5 / 10 -
#32Een gevarieerd lot van 18 trofeeën, hoofdzakelijk gerelateerd aan de tennissport.
A varied lot of 18 trophies, mainly related to the sport of tennis.No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#206“In de drie zilveren kannen”. Een schilderij, aquarel op papier. Toegeschreven aan L. Velter door provenance familie.
#133Een kraagvaas van Chinees porselein, beschilderd met pioenen. Niet gemerkt.
A collar vase of Chinese porcelain, painted with peonies. Not marked.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#261DupontEen vergulde vulpen met 18k ‘Gold Nib’.
A gold-plated fountain pen with 18k Gold Nib.No longer availableOnline onlyDim. l 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#64Astrid Van Lierop‘Droombeeld’. Gemengde techniek op paneel. Getekend Astrid.
'Dream image', mixed media on panel. Signed; Astrid.No longer availableOnline onlyDim. 13/15 cmEstimate: € 30 / 50