#39Een paar Vieux Bruxelles vaasjes.
#308Een mahoniehouten psychéspiegel met onderaan een lade. XIXde eeuw. Achteraan is een pootje manco
#75Een milieu de table van polychroom zachte pasta in de vorm van een bloemenmand. Italiaans werk medio XXste eeuw.
A centerpiece of polychrome soft paste in the shape of a flower basket. Italian work from the mid-20th century.No longer availableOnline onlyDim. H.22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#130Willy VandersteenDe Rode Ridder, een lot van 122 albums met de zilvergrijze kaft.
The Red Knight, a lot of 122 albums with silver covers.No longer availableOnline onlyDim. 27/21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#337Een gipsen beeld van een jonge voetballer. Reparatie aan de voet.
#282Een dienblad uit messing en spiegelblad.
A brass and mirrored tray.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 48 x 30 cmEstimate: € 10 / 20 -
#172“Contemporary Seaside Porch & Palm Trees”, een ingelijste print naar Ralph Hedley.
"Contemporary Seaside Porch & Palm Trees", a framed print after Ralph Hedley.No longer availableOnline onlyDim. 66 x 40 cmEstimate: € 15 / 25 -
#77Een oud koperen dekselpotje gedecoreerd met guirlandes en een figuur.
A varied lot consisting of 3 marble balls, a glass paperweight, and a loupe/paperweight.No longer availableOnline onlyDim. Ø 9 cm (presse-papier)Estimate: € 20 / 30