#167Esther Guillén
"Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#114
lot 2 vazen blauw en blauw-groen glas, ‘70s.
#152
Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.
#212
Een paar grote schelpen met parelmoer.
#281
Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
#30
Een decoratieve bauw glazen vaas met witte lijnen.
#44
“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
#88Christofle, France
Aansnijset, verzilverd.
#119Capodimonte
Lot “Capodimonte”, bestaande uit 7 diverse beeldjes.
#165Henri GeertsenPeriod: 1892-1969
“Achterhuis”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 15/75.
"Maison arrière". Gravure. Signée et numérotée 15/75.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 16 x 10 cmEstimate: € 15/25 -
#67
Een antieke fotocamera. Omstreeks 1905. In tas.
#24Aubin PasquéPeriod: 1903-1981
“Le mariage de l’eau et du feu”. Houtsnede op papier (33 x 36 cm), gesigneerd en genummerd 11/20, “Guerrier, Crète”. Viltstift op papier (15 x 11 cm).Twee kleine schilderijtjes gedateerd 1946 en 1947. “L’affut”. Olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1950.
"Le mariage de l'eau et du feu". Gra vure sur bois sur papier (33 x 36 cm), signée et numérotée 11/20, « Guerrier, Crète ». Feutre sur papier (15 x 11 cm) Deux petits tableaux datés de 1946 et 1947. « L'affut ». Huile sur panneau, signé et daté 1950.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Estimate: € 25/35