#15R.H. Marijnissen“Schilderijen Echt, Fraude, Vals. Moderne onderzoekingsmethodeen van de schilderijenexpertise”. In4°, linnen band. Ed. Elsevier Brussel-Amsterdam 1985. Met stofomslag. Zeer goede staat.
"Paintings Genuine, Fraud, Fake. Modern research methods of painting expertise." In 4°, cloth binding. Pub. Elsevier Brussels-Amsterdam 1985. With dust jacket. Very good condition.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#449“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 300 / 400 -
#453Een Japanse bronzen jardinière, Meiji periode, met draken, vogels en leeuwen in het decor. Onderaan gemerkt.
A Japanese bronze jardinière, Meiji period, decorated with dragons, birds, and lions. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 x Ø 27 cmEstimate: € 150 / 250 -
#20Een gouden hangertje in de vorm van een saxofoon, 18 kt. 2.2 gram.
#510Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van 0,82 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,26 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of 0.82 ct. and diamonds totaling 0.26 ct.No longer availableDim. 7,13 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#625Een paar hoge zwart metalen design kandelaars.
#94Karel HeymansPeriod: 1899-1974“Soldaten rond het vuur”. Een schilderij, olieverf op paneel, bovenaan gesigneerd.
"Soldiers around the fire". A painting, oil on panel, signed at the top.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180