#150Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een parel.
#449“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 300 / 400 -
#653Een Amerikaanse brandweerhelm; circa 1950, Firehouse 5 plus 2.
An American firefighter helmet; circa 1950, Firehouse 5 plus 2.No longer availableDim. 23 x 38 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#262Een geslepen spiegel in vergulde lijst.
#657Eug. De Seyn“Geschied-en aardrijkskundig Woordenboek der Belgische Gemeenten”. In 4°, hardcover, gesigneerd. In twee delen met talrijke afbeeldingen. Ed. Bieleveld, Brussel. Zeer goede staat.
"Historical and geographical Dictionary of the Belgian Municipalities". In 4°, hardcover, signed. In two parts with numerous illustrations. Pub. Bieleveld, Brussels. Very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#618Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerde vorm van een eend. Peru. Herstelling van een barstje bovenaan in het handvat.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted duck shape. Peru. Repair of a small crack above the handle.No longer availableDim. 16,5 x 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic jar with sculpted face. Peru.No longer availableDim. 28 x 18 cmEstimate: € 250 / 450