#177Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
#185Een dienblad met spiegeltje met ijzeren arm in de vorm van een rozenstruik.
#181Een massief eikenhouten salontafel.
A solid oak coffee table.No longer availableOnline onlyDim. 51 x 113 x 47 cmEstimate: € 20 / 30 -
#164Een eikenhouten hoekstoeltje met biezen zit.
An oak corner chair with rush seat.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 41 x 41 cmEstimate: € 10 / 20 -
#156Een vintage houten bijzettafeltje met rond blad. Enige slijtage aan het oppervlak.
A vintage wooden side table with a round top. Some wear on the surface.No longer availableOnline onlyDim. 62 x Ø 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#163Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
#182Een rond massief eikenhouten bijzettafeltje met rasterwerk.
A round solid oak side table with lattice work.No longer availableOnline onlyDim. 69 x Ø 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
#237Een oude bajonet.
No longer availableOnline onlyDim. 48 cmEstimate: € 50 / 75 -
#119Een wandklok/paardjesklok in hout. Laat 20ste eeuws.
#155Een massief houten opvouwbare Dagobert stoel.
A solid wood folding Dagobert chair.No longer availableOnline onlyDim. 86 x 65 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#153Een ovaal houten bijzetmeubeltje met 4 lades.
An oval wooden side table with 4 drawers.No longer availableOnline onlyDim. 89 x 48 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#170Een houten dienblad met afgeronde metalen hoeken.
A wooden tray with rounded metal corners.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 38 cmEstimate: € 5 / 10 -
#199Een bronzen crucifix.
A bronze crucifix.No longer availableOnline onlyDim. 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#151Een gefineerd houten halkastje met 2 verdiepen en 1 lade bovenaan.
Een houten dienblad met afgeronde metalen hoeken.
No longer availableOnline onlyDim. 53 x 38 cmEstimate: € 5 / 10 -
#179Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
#192Een miniatuur Chinees kamerscherm, handbeschilderd.
#167Een hoekschabbe in hout.
#152Een massief houten beeld voorstellend een gezeten gezin.
A solid wooden sculpture depicting a seated family.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 17 x 33 cmEstimate: € 30 / 50
#92Een lot Imari porselein bestaande uit een ovalen schaal en 2 vaasjes.
#124Een set van 2 karafjes in opaline met geëmailleerde bloemen en goudverf.
#84Een keramieken kom in Art Deco stijl, onderaan met monogram.
A ceramic bowl in Art Deco style, marked with a monogram at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 10 x Ø 21,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#11LimogesEen lot Limoges porselein, bestaande uit een schrijfsetje met meerkleurig floraal decor en 2 inktpotjes. En een vaasje met floraal decor en vergulde lijnen. Onderaan gemerkt.
#80Een grote gehamerde schaal in aluminium.
#138“Vogel stilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Gaatje in het doek en verfschade bovenaan.
"Bird still life." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Small hole in the canvas and paint damage at the top.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 31 cmEstimate: € 20 / 40 -
#136“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#33HergéEen lot van 5 Franstalige Kuifje strips, hardcover.
#159Een Chinese wijze in speksteen.
"Antwerp and Bruges". A lot of 2 color lithographs on paper. Signed and numbered 27/350 & 167/350 at the bottom outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 21 & 22 x 26 cmEstimate: € 40 / 60