#119
Een wandklok/paardjesklok in hout. Laat 20ste eeuws.
A wall clock/horse clock in wood. Late 20th century. -
#124
Een set van 2 karafjes in opaline met geëmailleerde bloemen en goudverf.
A set of 2 carafes in opaline with enameled flowers and gold paint. -
#100
Een paar koperen kandelaartjes in de vorm van eekhoorns.
A pair of copper candle holders in the shape of squirrels. -
#46
Een vintage halsketting met zwart, wit en vegulde fantasiejuwelen.
A vintage necklace with black, white, and gold-plated costume jewels. -
#97Val Saint Lambert
Een asbak met dover in kristal, Val Saint Lambert, rood in de massa gekleurd.
An ashtray with a lid in crystal, Val Saint Lambert, red colored in the mass. -
#149
Een lot van 11 kristallen gekleurde likeurglaasjes. 3 grote en 8 kleinere.
A lot of 11 crystal colored liqueur glasses. 3 large and 8 smaller ones. -
#28René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Boslandschap in winter” & “Stilleven met ketel en noten”. Een lot van schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd
#22
#94
Een vintage handtas in python leder.
A vintage handbag in python leather. -
#171
Een grote koperen bassin met handvaten.
A large copper basin with handles. -
#197Solingen SBS
Een inox bestek in bijhorende koffer, Solingen Germany.
A stainless steel cutlery set in its matching case, Solingen Germany. -
#96
Een Yokkaichi, Japans “Banko” porseleinen theepot in de vorm van een olifant met berijder. Onderaan gemerkt.
A Yokkaichi, Japanese "Banko" porcelain teapot in the shape of an elephant with a rider. Marked at the bottom.