#241Een paar Brussels porseleinen vazen met bloementafereel en vergulde elementen in het decor. Onderaan genummerd.
#507Een paar Blanc de Chine tuinkrukjes met opschriften.
#455Een Chinees kamerscherm met lakwerk en polychroom decor van gevogelte aan beide zijden. Ouderdomslijtage onderaan en aan de bovenrand.
A Chinese lacquered folding screen with polychrome decoration of birds on both sides. Age wear at the bottom and at the top edge.No longer availableDim. (183 x 40) x 4Estimate: € 200 / 300 -
#176Een houten Art Deco stijl buffetkast. Lichte sporen van slijtage, sleutel linkerkast ontbreekt.
A wooden Art Deco style sideboard. Light traces of wear, key left cabinet is missing.No longer availableDim. 93 x 145 x 45cmEstimate: € 180 / 250 -
#51Een diepe aardewerken schotel met een blauw op wit decor. XIXe eeuw.
#52Jan Govaerts“Peperstraatje te Rupelmonde.” Olieverf op board. Gedateerd 1964. Gesigneerd.
“Peperstraatje in Rupelmonde.” Oil on board. Dated 1964. Signed.No longer availableDim. 50 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#552BeloutchEen Iraans handgeknoopt tapijt genummerd 56450. Met certificaat.
#556Een handgeknoopte Perzische loper.
A hand-knotted Persian runner.No longer availableDim. 299 x 113 cmEstimate: € 40 / 60 -
#456Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableDim. 355 x 250cmEstimate: € 60 / 100 -
#502Salvador Dali“Ridder”. Litho. Gesigneerd en genummerd X/CVC buiten de plaat.
"Knight". Lithograph. Signed and numbered X/CVC outside the plate.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 220