#615Een lot met 5 Afrikaanse speren, diverse werktuigen en speer-en pijlpunten.
A lot with 5 African spears, various tools, and spear and arrowheads.No longer availableDim. 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#551Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#576Val Saint-LambertVier vlakke pressepapiers van kleurloos kristal uitgegeven voor BATC. Gemerkt. We voegen er vier andere aan toe.
#349Een etui met twaalf koffielepels en een suikertang van verzilverd metaal.
A case with twelve coffee spoons and sugar tongs made of silver-plated metal.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#596“Hi. Maria Mutter Jesu, bitte für uns”. Een marmeren bas-reliëf.
"Hi. Maria, Mother of Jesus, pray for us." A marble low relief.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#513Een paar Empire vaasjes met polychroom romantisch decor. Kleine beschadiging aan een handvat.
#227Een ovaal marmeren mannenprofiel. Draagt signatuur ‘de Fierland 1866’.
An oval marble male profile. Signed ‘de Fierland 1866’.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#353Val Saint LambertEen lot van 3 presse papiers, Val Saint Lambert, bestaande uit een ‘dubbele piramide, één groen in de massa gegleurd en één rood in de massa gekleurd met een monogram bovenaan. De groene en de rode hebben beide een minieme schilferschade.
#344Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#528Een paar runderhorens op moderne metalen sokkel.
A pair of cow horns on a modern metal base.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
An 18 karat white gold pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.13 ct.No longer availableDim. 1,04 gEstimate: € 100 / 150