#332“Lithographies Originales”, een spiegel in art-nouveau stijl naar Georges De Feure.
"Original Lithographs", a mirror in Art Nouveau style after Georges De Feure.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#22Twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.
Two miniature portraits, watercolor, set in oval frames. 19th century.No longer availableDim. 10 x 9, 15 x 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#644Een lot van Noord-Afrikaans verzilverd metaal bestaande uit een grote theepot met warmhouder, 2 kleine theepotten en een suikerpot.
#34Een groot lot grafisch werk met etsen, houtsnedes e.a. van diverse kunstenaars.
A large lot of graphic works with etchings, woodcuts, etc. by various artists.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#218Een set van 2 mooi geaderde wit marmeren cassoulet vazen met bronzen guirlandes en ramskoppen gedecoreerd.
#548Een meerkleurig marmeren Art Deco bureaugarnituur.
#338WiskemannEen art-deco koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, gemerkt Wiskemann.
An Art Deco coffee and tea set in silver-plated metal on a tray, marked Wiskemann.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#27Een vintage Italiaanse staande asbak met emaille en chroom.
A vintage Italian floor standing ashtray with enamel and chrome.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 60 / 80 -
#104Luc Van de Velde“Inkomhal, Paddeschoothof” & “Vlaamse zaal in het Museum, Sint-Niklaas”. 2 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Weergegeven in bijgevoegd boek “Luc VD Velde”.
"Entrance hall, Paddeschoothof" & "Flemish room in the Museum, Sint-Niklaas". A lot of 2 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom. Depicted in the attached book "Luc VD Velde."No longer availableDim. 48 x 57 en 53 x 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#353Val Saint LambertEen lot van 3 presse papiers, Val Saint Lambert, bestaande uit een ‘dubbele piramide, één groen in de massa gegleurd en één rood in de massa gekleurd met een monogram bovenaan. De groene en de rode hebben beide een minieme schilferschade.
A lot of 3 paperweights, Val Saint Lambert, consisting of a 'double pyramid', one green and one red colored with a monogram at the top. Both the green and red have minimal flake damage.No longer availableDim. h 7.5 x Ø 9.5 cmEstimate: € 40 / 60