#410Een lot varia zilver, bestaande uit 4 kruisjes en een broche.
A lot of various silver items, consisting of 4 crosses and a brooch.No longer availableDim. 46,97gEstimate: € 20 / 40 -
#216Trumeau van gebeeldhouwd hout.
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
"Stylized nude." A painting, mixed media on panel. Signed and dated '57 at the bottom.No longer availableDim. 63 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
A lot of two patinated practice foils. One marked on the blade.No longer availableDim. 113 & 107 cmEstimate: € 180 / 220 -
#226Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-“Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.
"Nomos". A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.No longer availableDim. 74 x 220 x 100 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#537Een lot blauw-wit Chinees porselein, bestaande uit drie kommetjes, een waterschaaltje op voet en twee bordjes. Alles onderaan gemerkt. Eén kommetje gebarsten.
#354Een vintage zonnespiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass.No longer availableDim. Ø 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#101Een Chinees antiek bronzen inktpotje in de vorm van een mannetje op een os. Vroeg 19e eeuw.
A Chinese antique bronze inkwell in the shape of a man on an ox. Early 19th century.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#121CapodimonteEen porseleinen groep van Napoleon Bonaparte te paard, op bronzen voet. Onderaan gemerkt Capodimonte. Herstelling aan voorste been van het paard.
#489Ginette Javaux“Lavendelakker.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Lavender Field." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 78 x 97 cmEstimate: € 220 / 340 -
#366Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
A set of 6 solid oak chairs, including 2 armchairs, with red faux leather seats.No longer availableEstimate: € 60 / 80