#338Een vintage groene Murano glaspasta schaal.
#546Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
#597Een deels houtgesculpteerde armstoel met gobelin zit en rug waarop een middeleeuws tafereel met o.a. mythologische dieren in het decor.
A partially wooden carved armchair with tapestry seat and back depicting a medieval scene with mythological animals in the decor.No longer availableDim. 121 x 66 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#442“Abstracte boot”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#463Een gouden munt Zuid-Afrika. 1/4 Krugerrand 1980. Au 917/1000, 8,48 g. Gekocht als proof in 1980.
A gold coin South Africa. 1/4 Krugerrand 1980. Au 917/1000, 8.48 g. Purchased as proof in 1980.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#336Een stoomgebogen kapstok in de stijl van Thonet.
#617Een groen geglazuurde Chinese keramische jardinière, schilferschade en een gebroken/gelijmde voet.
#165Charles & Ray Eames Vitra“EA 108”. Een vintage design office armstoel met gestoffeerde zitting en chroom aluminium onderstel. Gemerkt aan de rug met label. Ontwerp door Charles & Ray Eames uit de Office Chair Aluminum Group series, voor Vitra.
#121Een bronzen beeld van een jongeman met druivenmand.
A bronze statue of a young man with a basket of grapes.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 150 / 200