#106Een ovalen glazen design salontafel met 2 hoekvormige poten
A lot of 3 French porcelain covered vases on saucer with gilded and multi-color floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 30 & ... & 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#241OlympusEen vintage camera Olympus-Pen met lederen draagtasje.
#568Hulschenreuther en Dupont- FourdrigniersEen porseleinen servies van verschillende merken versierd met bloemen, waaronder diepe en platte borden, tassen en ondertassen, soepkommen en een melkkannetje. Alles samen 200 stuks.
#311Pastel CeramicaEen lot van geglazuurd keramische clowns, gemerkt Pastel Ceramica, made in Italy.
A lot of glazed ceramic clowns, marked Pastel Ceramica, made in Italy.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#49“Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#583Een Chinese dekselvaas van polychroom porselein. Deksel hersteld en haarscheur op de schouder.
A Chinese polychrome porcelain lidded vase. Lid repaired and hairline crack on the shoulder.No longer availableDim. H. 24 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#298Een lot documenten met betrekking tot de kroning van King George IV & Queen Elizabeth (II) in ‘37 & ‘53.
A lot of documents regarding the coronation of King George IV & Queen Elizabeth II in '37 & '53.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#51Fred Bellefroid“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.No longer availableDim. H. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120