#450Een parelhalssnoer met verschillende kleuren bruin, grijs en verzilverd slot.
A pearl necklace with various shades of brown, grey, and a silver clasp.No longer availableDim. L: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159“Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.
"Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#240Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central ruby of approximately 1.50 ct. and baguette and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#453Een Japanse bronzen jardinière, Meiji periode, met draken, vogels en leeuwen in het decor. Onderaan gemerkt.
A Japanese bronze jardinière, Meiji period, decorated with dragons, birds, and lions. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 x Ø 27 cmEstimate: € 150 / 250 -
#92Jozef (Jef) Gastmans“Geabstraheerd gelaat”. Een schilderij, olieverf op paneel, bovenaan gesigneerd “Antoon 2002”.
"Abstracted face". A painting, oil on panel, signed at the top "Antoon 2002".No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#323Een grote koperen ketel met handvat en op pootjes, naar oud voorbeeld.
#267Steiff, Märklin“Gürteltier 45 für Märklin”, een pluche gordeldier geproduceerd door Steiff voor Märklin voor het 150-jarige bestaan van Texas. Nr 999147, in ongeopende originele plastic verpakking.
"Gürteltier 45 for Märklin", a plush armadillo produced by Steiff for Märklin for the 150th anniversary of Texas. No. 999147, in unopened original plastic packaging.No longer availableDim. l 45 cmEstimate: € 100 / 150