Other lots in this auction
-
#21Steiff“Macki, Micki, Mucki,...”. Een lot van 5 vintage Steiff egeltjes.
“Macki, Micki, Mucki,...”. A lot of 5 vintage Steiff hedgehogs.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#127DelheidEen glazen bonbonnière met zilveren houder en deksel. Gemerkt 800‰ Delheid.
A glass bonbonnière with silver holder and lid. Marked 800‰ Delheid.No longer availableDim. 280g - 800‰Estimate: € 200 / 300 -
#655Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.
Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#577Een lot van 3 varia aardewerken kommetjes, bodemvondsten. 1 met enkele schilfers en 1 met diverse breukherstellingen.
A lot of 3 assorted earthenware bowls, archaeological finds. 1 with some chips and 1 with several repairs.No longer availableDim. 10 x Ø 15 & 10 x Ø 9 & 6 x Ø 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#482Niang“Sous-verre”. 2 Senegalese karikaturale schilderijen in glas. Onderaan gesigneerd.
"Sous-verre". 2 Senegalese caricatural paintings on glass. Signed at the bottom.No longer availableDim. 31 x 46,5cmEstimate: € 140 / 180 -
#208Een bronzen “lange denker”, een pastiche op de Denker van Rodin.
A bronze "tall thinker", a pastiche of Rodin's Thinker.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 160 / 200 -
#159“Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.
"Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#55Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,38 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.38 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 950 / 1100 -
#185Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte broche bezet met een saffier van +- 1 ct. en fijne pareltjes.
An 18 kt yellow gold filigree brooch set with a approximately 1 ct. sapphire and fine pearls.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 300 / 400 -
#331Een set van 2 professionele koperen kookpannen, onderaan gemerkt met 3 kroontjes.
A set of 2 professional copper cooking pots, marked with 3 crowns on the bottom.No longer availableDim. Ø 20 en Ø 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#572Een gepatineerd notenhouten muziek standaard met fijn snijwerk.
A patinated walnut music stand with fine carving.No longer availableDim. 104 cmEstimate: € 80 / 120 -
#582Georges Boyer Limoges France“Mon Village”. Een vintage Frans porseleinen koffieservies met landschap in het decor. Bestaande uit 4 kopjes en schotels, koffiekan, suikerpot, 4 kleine bordjes en 1 groot. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
"Mon Village". A vintage French porcelain coffee set with landscape decoration. Consisting of 4 cups and saucers, coffee pot, sugar bowl, 4 small plates, and 1 large plate. Marked and signed on the bottom.No longer availableEstimate: € 80 / 120

