Een lot steengoed bestaande uit een waterkan en een pre-Columbiaanse stijl zadelkan.

A lot of stoneware consisting of a water jug and a pre-Columbian style saddle flask.
Dim. h 21, Ø 20 cm
SKU: 1712240339.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #339
Estimate: € 60 / 80

  • #106

    Een ovalen glazen design salontafel met 2 hoekvormige poten

    An oval glass design coffee table with 2 angled legs
    Dim. 37 x 140 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #594
    Halga Paris Limoges

    Een lot van 3 Frans porseleinen dekselvazen op schotel met verguld en meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A lot of 3 French porcelain covered vases on saucer with gilded and multi-color floral decoration. Marked at the bottom.
    Dim. 30 & ... & 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #241
    Olympus

    Een vintage camera Olympus-Pen met lederen draagtasje.

    A vintage camera Olympus-Pen with leather carrying case.
    Estimate: € 150 / 250
  • #568
    Hulschenreuther en Dupont- Fourdrigniers

    Een porseleinen servies van verschillende merken versierd met bloemen, waaronder diepe en platte borden, tassen en ondertassen, soepkommen en een melkkannetje. Alles samen 200 stuks.

    A porcelain dinner service by various brands decorated with flowers, including deep and flat plates, cups and saucers, soup bowls, and a creamer. A total of 200 pieces.
    Estimate: € 100 / 120
  • #311
    Pastel Ceramica

    Een lot van geglazuurd keramische clowns, gemerkt Pastel Ceramica, made in Italy.

    A lot of glazed ceramic clowns, marked Pastel Ceramica, made in Italy.
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #49

    “Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #583

    Een Chinese dekselvaas van polychroom porselein. Deksel hersteld en haarscheur op de schouder.

    A Chinese polychrome porcelain lidded vase. Lid repaired and hairline crack on the shoulder.
    Dim. H. 24 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #649
    Staf Timmers

    Dim. 48,5 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #298

    Een lot documenten met betrekking tot de kroning van King George IV & Queen Elizabeth (II) in ‘37 & ‘53.

    A lot of documents regarding the coronation of King George IV & Queen Elizabeth II in '37 & '53.
    Estimate: € 40 / 50
  • #586

    Een commode met 2 laden in marqueterie en bronskleurig beslag in Louis XV stijl

    A commode with 2 drawers in marquetry and bronze-colored fittings in the Louis XV style.
    Dim. 80 x 90 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #229

    Een vaas op piedouche van porselein, rijkelijk verguld en versierd met Napoleontische scènes. Oren in de vorm van odalisken.

    A porcelain vase on a pedestal, richly gilt and decorated with Napoleonic scenes. Handles shaped like odalisques.
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #51
    Fred Bellefroid

    “De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.

    "The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.
    Dim. H. 13 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00