#283Ikea
Een lot van 3 stoeltjes met wit kunststoffen zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt.
3 chairs made of white plastic and metal. Marked underneath. -
#166
“Maria met Kind”. Een vintage kunststoffen wanddeco.
"Maria with Child". A vintage plastic wall decoration. -
#2
Een lot van oude foto’s en postkaarten, hoofdzakelijk Duitsland.
A lot of old photos and postcards, mainly from Germany. -
#45Tiziano Galli
“De mijnwerker”, een Italiaans porseleinen beeld gemerkt: Minatore, scultore Tiziano Galli, fatto-a-mano, made in Italy. Enkele kleine beschadigingen en een gelijmd deel.
#169
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
#14
“Heuvellandschap met huisjes”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Hilly landscape with cottages". A painting, oil on canvas. -
#81
Een houten notenkraker in de traditionele vorm van een soldaat.
A wooden nutcracker in the traditional form of a soldier. -
#144Ch. Stokbroeckx
#126
Een lot van 2 vintage houten spaander dozen, afkomstig uit een klooster.
A lot of 2 vintage wooden chip boxes, originating from a monastery. -
#114
“Landschap met bomenrij”. Een schilderij, aquarel op papier.
"Landscape with Row of Trees." A painting, watercolor on paper. -
#150
Een lot Maastrichts aardewerk waaronder borden en kommetjes en een melkkannetje. Meerdere schilfers en gebreken. Gemerkt ‘Société Céramique Maestricht’. Vroeg 20e eeuw. We voegen er nog 3 borden aan toe.
#135
“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Heidezicht". A painting, oil on panel, signed at the bottom.