#88Een polychroom retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster piggy bank with nodding head.No longer availableOnline onlyDim. 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#149Een lot van 11 kristallen gekleurde likeurglaasjes. 3 grote en 8 kleinere.
A lot of 11 crystal colored liqueur glasses. 3 large and 8 smaller ones.No longer availableOnline onlyDim. 11,5 & 10,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyDim. 8 x 19.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#16J. RambouxEen verzilverde taartschep in originele doos.
A silver-plated cake slice in original box.No longer availableOnline onlyDim. 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56L. van Leer & Co“De Holland-Amerika lijn 1873-1923”. Een soft cover gedenkboek met illustraties en foto’s. Vervaardigd door L. van Leer & Co.
"The Holland-America Line 1873-1923." A softcover commemorative book with illustrations and photographs. Produced by L. van Leer & Co.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#114“Landschap met bomenrij”. Een schilderij, aquarel op papier.
#108“Heidelandschap met bomen”, gemengde techniek op board, gesigneerd Daems en gedateerd ‘77.
#86TakedaEen bronzen Japanse bel, gemerkt “Takeda”.
A bronze Japanese bell, marked "Takeda".No longer availableOnline onlyDim. 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#37Een vintage Agfa-Werk AG camera en flash in origineel lederen tassen.
#18Christofle FranceEen vergrootglas in verzilverd metaal met Christofle merktekens. Een deuk in de rand.
A magnifying glass in silver-plated metal with Christofle hallmarks. A dent on the edge.No longer availableOnline onlyDim. l 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#247“Souvenir de l’Yser”. Een gegraveerde obus, WOI, monogram A.E., 1916.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
A wooden table with a veneered top and carved foot. 2 drawers missing.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 128 x 81cmEstimate: € 25 / 50