#310Een opvouwbare Art-Nouveau theaterkijker in koper, metaal, leder en een vermoedelijk zilveren florale decoratie bovenop met inscriptie ‘Pocoscope’ uit het begin van de vorige eeuw.
#117Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Duitse keuren, 835‰. Dekselscharniertjes los.
A coffee and tea service on a silver salver. German hallmarks, 835/1000. A cover detached.No longer availableDim. h: 11 - 25 cm 2910 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#300Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
#178DelheidEen zilveren dienblad met versiering op de rand en onderaan gemerkt D en 800.
A silver tray with decoration on the edge and marked D and 800 at the bottom.No longer availableDim. 800‰ 1370g 40 x 30 cmEstimate: € 700 / 800 -
#24Een zilveren toiletset bestaande uit drie borstels, een schoenlepel, haak en kam. Frans, gemerkt met Minerva en ruit.
#264Een lot van 12 dessertvorkjes met zilveren heften in hun originele etui.
A lot of 12 dessert forks with silver handles in their original case.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
A hand-cut crystal bowl with silver rims with French Minerva silver marks.No longer availableDim. h 12 x diam 22 cmEstimate: € 40 / 60
#463Een modern kunstwerk van gepolijst zandsteen.
A modern work of art in polished sandstone.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#648Val Saint LambertEen paar pique-fleurs van geslepen kristal, een blauwe en rode.
#507Een paar Blanc de Chine tuinkrukjes met opschriften.
#681Een verzilverde kerkkandelaar .
#31Een lot van 5 stuks kwikglas, ook wel poor-mans silver genoemd. Bestaande uit een schaaltje en 4 kandelaars.
#395Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableDim. 200 x 140cmEstimate: € 40 / 60 -
#489Een Aziatisch houten beeld.
An Asian wooden statue.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#433Een paar Chinese vazen met florale decoratie, onderaan gemerkt.
#533Jean-Baptiste CarpeauxPeriod: 1827 - 1875“Le Petit Boudeur”. Een bronzen kinderbuste op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“The pouting child”. Bronze buste with darkbrown patina on black marble base. Signed.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 250 / 350 -
#208Een kobalt blauwe cassolette met vergulde accenten, messingen monturen en romantisch decor. In de manier van Sèvres.
A cobalt blue cassolette with gilded accents, brass mounts and romantic decor. In the manner of Sevres.No longer availableDim. h 109 cmEstimate: € 80 / 120