Similar lots by type
-
#310
Een opvouwbare Art-Nouveau theaterkijker in koper, metaal, leder en een vermoedelijk zilveren florale decoratie bovenop met inscriptie ‘Pocoscope’ uit het begin van de vorige eeuw.
A folding Art Nouveau theater viewer in copper, metal, leather and a presumably silver floral decoration on top with the inscription 'Pocoscope' from the beginning of the last century.No longer availableDim. 4.5 x 11.5 x 8 cmEstimate: € 40/60 -
#178Delheid
Een zilveren dienblad met versiering op de rand en onderaan gemerkt D en 800.
A silver tray with decoration on the edge and marked D and 800 at the bottom.No longer availableDim. 800‰ 1370g 40 x 30 cmEstimate: € 700/800 -
#199
Een 99-delig zilveren bestek, 3710 gram, gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) met als gehalte 800 bestaande uit: 12 vorken, 12 dessertvorken, 12 visvorken, 11 vismessen, 12 soeplepels, 10 dessertlepels, 12 grote messen, 12 kleine messen en 6 kreeftenvorkjes.
A 99 piece silver cutlery set, 3710 g, marked DB (Henri De Bist, Mechelen), 800/1000 compr ising 12 forks, 12 dessert forks, 12 fish forks, 11 fish knives, 12 soup spoons, 10 dessert spoons, 12 big knives and 6 lobster forks.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 1650/1850 -
#173
Een gemengd lot van 36 zilveren bestekdelen, allemaal gemerkt 800 of meer met een gewicht van 1725 gram.
A mixed lot of 36 silver cutlery pieces, all marked 800 or more with a weight of 1725 grams.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 750/850 -
#24
Een zilveren toiletset bestaande uit drie borstels, een schoenlepel, haak en kam. Frans, gemerkt met Minerva en ruit.
A silver toilet set consisting of three brushes, a shoehorn, hook and comb. French, marked with Minerva and diamond.No longer availableEstimate: € 60/90 -
#362
Een zilveren zakhorloge ‘Chemin de fer’ aan een staander. De horloge werkt niet en heefl schade aan de wijzerplaat.
A silver pocket watch 'Chemin de fer' on a stand. The watch does not work and has damage to the dial.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40/50 -
#300
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.50 ct.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 1400/1600 -
#117
Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Duitse keuren, 835‰. Dekselscharniertjes los.
A coffee and tea service on a silver salver. German hallmarks, 835/1000. A cover detached.No longer availableDim. h: 11 - 25 cm 2910 gEstimate: € 1500/1700 -
#264
Een lot van 12 dessertvorkjes met zilveren heften in hun originele etui.
A lot of 12 dessert forks with silver handles in their original case.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#21
Een handgeslepen kristallen kom met zilveren randen gemerkt met Frans Minerva zilvermerk.
A hand-cut crystal bowl with silver rims with French Minerva silver marks.No longer availableDim. h 12 x diam 22 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#374
‘Brug bij valavond’, gemengde techniek, toegeschreven aan Christian Rolet.
'Bridge at dusk', mixed media, attributed to Christian Rolet.No longer availableDim. h 21 x b 30 cmEstimate: € 40/60 -
#319
Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.
A rustic side chair with turned legs with cross connection. XVIIIth century.No longer availableDim. H.86 cmEstimate: € 120/200 -
#240
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. VS / VVS D/F.
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 2 ct. VS / VVS D/F.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 2000/2200 -
#164
“Portret van een kapitein”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, toegeschreven aan Jan De Bray (1626 - 1697). Herdoekt.
"Portrait of a Captain". Oil on canvas. XVIIth century, attributed to Jan De Bray (1626 - 1697). Restored.No longer availableDim. 103 x 81 cmEstimate: € 1000/1200 -
#105
“Oeuvres complètes de Buffon avec les Supplémens”. In-8° 9 Volumes. Ed. Duménil, Paris 1835, Typographie Firmin Didot Frères. Accompagnées de 700 vignettes gravées sur acier, représentant au moins 900 animaux (niet gekleurd).
“Oeuvres complètes de Buffon avec les Supplémens”. In-8° 9 Volumes. Ed. Duménil, Paris 1835, Typographie Firmin Didot Frères. “Accompagnées de 700 vignettes gravées sur acier, représentant au moins 900 animaux” (not coloured).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#491David Thai
Een glazen schaal in grijs, zwart en goud door David Thai, niet gesigneerd.
A glass bowl in grey, black and gold by David Thai, unsigned.No longer availableDim. h 10 x Ø 32 cmEstimate: € 140/170 -
#408
Een geslepen vaas in rood en doorzichtig kristal.
A cut vase in red and transparent crystal.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 60/70 -
#65
Een plaasteren herenbuste.
A plaster male bust.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50/80 -
#106
Een tafel van zwart gelakt perenhout met een kruisverbinding op gesculpteerde fluit poten op wieltjes met wit marmeren blad.
A table of black lacquered pear wood with a cross connection on sculpted flute legs on wheels with white marble top.No longer availableDim. 76 x 128 x 78 cmEstimate: € 150/250 -
#642
Een Afrikaans gesculpteerd houten beeld van een olifant.
An African carved wooden statue of an elephant.No longer availableDim. 45 x 82 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#322Period: 1846-1851
Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.
Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Three parts in three volumes. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, good condition. Also “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Fourth part, Hoste Gent 1907. Same binding.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#614Charles Louis La SallePeriod: 1938
“Damesportret”. Pasteltekening op doek. Gesigneerd.
"Ladies' Portrait". Pastel drawing on canvas. Signed.No longer availableDim. 100 cm x 100 cmEstimate: € 80/100