#219Twee diverse spiegels.
Two diverse mirrors.No longer availableOnline onlyDim. H. 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#184BeloutchEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 60867.
An Iranian hand knotted rug, With certificat numbered 60867.No longer availableOnline onlyDim. 190 x 78cmEstimate: € 50 / 80 -
#232Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#150Een lot bestaande uit drie zwaarden en een zaag.
#12Een set van 2 Afrikaanse hoofden in houtsnijwerk met koperen versiering.
#42Val Saint LambertEen lot van twee kleurloze kristallen vazen van Val Saint Lambert, beide gemerkt met sticker.
#265Een vintage kristallen parfum fles.
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
#146Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
A lot of 3 crystal hearts and an accompanying shell, in original case.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#182Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 1357 M.T.
#253MarinesEen blauw-wit porseleinen schaaltje met maritiem decor. Verso gemerkt.
A blue and white porcelain bowl with maritime decor. Marked on the back.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 15,5 cmEstimate: € 40 / 60