Een lot tin, bestaande uit vier maatbekers, een klein schoteltje en twee klepkannen.

Online only
SKU: 0104190129.
Category: Tin.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #129
Estimate: € 15 / 25

  • #131

    Een lot tin, bestaande uit een terrine met schaal, een kannetje, een bonbonnière, twee art nouveau vide-poches en een paar kandelaars. We voege er een kannetje, een fotokadertje en een servethouder van verzilverd metaal aan toe.

    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #80

    Een Aziatisch kortzwaard met een gebeeldhouwde schede en handvat.

    Online only
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #134

    Online only
    Estimate: € 30 / 40

  • #265

    Een juwelenkistje - muziekdoos in de vorm van een kleine buffetpiano.

    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #291

    Een vogel van blauw Muranoglas.

    Online only
    Dim. h: 31,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #128
    Colbert

    Online only
    Dim. l: 43 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #188
    P. Klee

    Twee reproducties.

    Deux reproductions.
    Online only
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #195

    Vier gravures: -Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Ingekleurd en gesigneerd buiten de plaat. - “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert naar Borremans. We voegen er een gravure met zicht op de Lesse en een ingekleurde gravure met een zicht te Luik aan toe

    Quatre gravures: -Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Colorée et signée hors planche. - “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert d’après Borremans. Nous y joignons une gravure représentant la Lesse et une gravure colorée de Liège.
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #220

    Lot grafiek: - “Pater en non.” Een paar reproducties naar Cederström. - Van Brandenberg. “Rijhuis.” Ets. Buiten de plaat gesigneerd. - Stroobant naar Melzer. “De slapende schoolmeester.” Litho.

    Lot d’estampes - “Prêtre et réligieuse”. Paire d’estampes d’après Cederström. - Van Brandenberg. “Maison”. Eau-forte. Signée hors planche. - Stroobant d’après Melzer. “Pendant que je sommeille...” Litho.
    Online only
    Dim. 24 x 15 cm
    Estimate: € 10 / 12
  • #257

    “Marine” &”Koeien”. Twee opgehoogde reproducties.

    Online only
    Dim. 17 x 22 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #103

    Veertien boeken uit de reeks “Bestemming in beeld”: Val de Loire I & II, De Griekse eilanden, Schotland, De Canarische eilanden, De Provence en de Camargue, Beieren, Languedoc-Roussillon, Corsica, Tirol, Capri, Sorrento en de Golf van Salerno, Bretagne, Ijsland & Antarctica. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.

    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #298
    L. Baguet

    Online only
    Dim. 50 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #94

    Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout.

    Online only
    Dim. 120 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #84

    Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.
    Online only
    Dim. h: 20 cm Ø: 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #315

    Online only
    Dim. h: 7 - 38 cm
    Estimate: € 30 / 40

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00