#305Een lot van 4 oude stempels met monogrammen.
#599Een jardinière in terracotta, onderaan de vaas een herstelling.
#573Een lot van 2 grote oude professionele koperen kookpotten.
#125Een Venetiaanse glazen spiegel met geëtst bloemenmotief.
#303ZeissEen monoculaire verrekijker, Zeiss 8x20, made in Germany.
#581Een grote decoratieve koperen vogelkooi met hierin 6 kleurrijke vogeltjes.
#577Een antieke geel koperen gieter, met ouderdomssporen.
#565Jef Van TuerenhoutEen kunstmap van Jef Van Tuerenhout.
#593Een messing kapstok op driepoot.
#578Een vintage serveerwagen, messing en glas.
#586Een set van 2 massief eikenhouten gesculpteerde zuilen.
#587Een antiek massief houten borduurwerk/weefgetouw.
An antique solid wood embroidery/loom frame.No longer availableDim. 107 x 108 x 38 cmEstimate: € 50 / 70
#494Celestino PiattiPeriod: 1922 - 2007“Fruitmand”, een kleurrijke lithografie, gesigneerd Piatti.
"Fruit Basket", a colorful lithograph, signed Piatti.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#264Rik Mulders‘Sneeuwlandschap met kerkje’. Olie op doek, getekend.
'Snowscape with Church'. Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 50/60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#545Een vintage salontafel, messing en glas.
#167SarreguéminesEen koffieserviesje, circa 1900, gemerkt Sarreguemines, Utzschneider & Co, bestaande uit een koffiepot, een melkkannetje, een suikerpot, 6 ondertassen en 6 tassen. Eén tas keeft kleine schilferschade.
A coffee set, circa 1900, marked Sarreguemines, Utzschneider & Co, consisting of a coffee pot, a creamer, a sugar bowl, 6 saucers, and 6 cups. One cup has minor chips.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#186Antiek kerselaren schrijftafeltje. Met uitschuifbaar blad en 5 laden.
#158Drie stuks kobaltblauw porselein met vergulde versiering. Een doofpotje met deksel en vergulde metalen voet, versierd met een romantische scène (H. 25 cm. Een ovale doos, onderaan gemerkt Limoges (21 x 15 cm) en een bolle vaas met een Griekse fries van personages gemerkt Made in Greece (22.5 cm).
Three pieces of cobalt blue porcelain with gilded decoration. A covered jar with gilded metal foot, adorned with a romantic scene (H. 25 cm). An oval box, marked Limoges at the bottom (21 x 15 cm). A rounded vase with a Greek frieze of characters marked Made in Greece (22.5 cm).No longer availableDim. Hoogte 25, Ø 22cmEstimate: € 60 / 80 -
#254‘Koeien aan het water’. Verdoekt olieverfschilderij. Vermoedelijk 19e eeuw. Linksonder onleesbaar getekend.
‘Cows by the Water’. Verdoekt oil painting. Presumably 19th century. Indecipherable signature in the bottom left corner.No longer availableDim. 30/41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#85Schrijftafel met bijpassende stoel. Klassieke stijl.
#6Antieke secretaire met vitrine. Onderaan vier laden met messingen handvatten.
Antique secretary desk with display case. Four drawers with brass handles at the bottom.No longer availableDim. H 223, B 95, D 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#312Een naakt van gesatineerd kristal. Gemerkt.
A nude in frosted crystal. Marked.No longer availableDim. Hoogte 24 cmEstimate: € 40 / 60