#27Mangani Porcellane d’arte, ItaliaEen amforavormige vaas van meerkleurig porselein. Gemerkt; Mangani.
#430Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central emerald of approximately 0.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 2,65 gEstimate: € 650 / 750 -
#388Twee Chinese jardinières van blauw geglazuurd aardewerk.
Two Chinese planters of blue glazed pottery.No longer availableDim. Ø 54 & 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#269Royal Worcester PorcelainEen lot van 12 porseleinen sierborden, versierd met seizoenstaferelen. Gemerkt Peter Banett, limited edition Royal Worcester Porcelain.
A set of 12 porcelain decorative plates, adorned with seasonal scenes. Marked Peter Banett, limited edition Royal Worcester Porcelain.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 50 / 75 -
#95Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.
Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.No longer availableDim. 19,10 gEstimate: € 25 / 45 -
#447Een Afrikaans voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout in een rieten mandje.
#42“Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op paneel, gemonogrammeerd J.B.
"Church interior," a painting, oil on panel, monogrammed J.B.No longer availableDim. 25 x 17.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#566Een klassiek vitrinekastje in Napoleon III stijl. Met twee leggers bekleed met blauw fluweel en bovenop een marmeren blad. Met een barst in het glas aan de linker zijkant.
A classic display cabinet in Napoleon III style. Featuring two shelves lined with blue velvet and a marble top. There is a crack in the glass on the left side.No longer availableDim. H 139, B 67, D 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#432Ronald Ergo“Staand naakt.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Standing nude." Oil on board. Signed.No longer availableDim. 89 x 33 cmEstimate: € 180 / 220 -
A pair of 18 kt white gold heart-shaped earrings set with a total diamond weight of 0.42 ct.No longer availableDim. 6,67 grEstimate: € 800 / 900