• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een lot van 10 Belgische postzegelalbums, waaronder 8 albums voornamelijk 20ste eeuwse. En 2 met een goede hoeveelheid 19e en vroeg 20ste eeuwse postzegels.

A lot of 10 Belgian stamp albums, including 8 albums mainly from the 20th century, and 2 with a good quantity of 19th and early 20th century stamps.
SKU: 2511250145.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #145
Estimate: € 180 / 240

  • #27
    Mangani Porcellane d’arte, Italia

    Een amforavormige vaas van meerkleurig porselein. Gemerkt; Mangani.

    An amphora-shaped vase made of multi-colored porcelain. Marked; Mangani.
    Dim. H - 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #430

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central emerald of approximately 0.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.
    Dim. 2,65 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #388

    Twee Chinese jardinières van blauw geglazuurd aardewerk.

    Two Chinese planters of blue glazed pottery.
    Dim. Ø 54 & 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #269
    Royal Worcester Porcelain

    Een lot van 12 porseleinen sierborden, versierd met seizoenstaferelen. Gemerkt Peter Banett, limited edition Royal Worcester Porcelain.

    A set of 12 porcelain decorative plates, adorned with seasonal scenes. Marked Peter Banett, limited edition Royal Worcester Porcelain.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #95

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 19,10 g
    Estimate: € 25 / 45
  • #143

    18 Kleine zilveren lepeltjes in etui. Twee verschillende formaten. De grootste zijn gemerkt 800 en de kleine 835. Met een gezamenlijk brutogewicht van 410 gram.

    18 small silver spoons in case. Two different sizes. The largest are marked 800 and the smaller 835. With a combined gross weight of 410 grams.
    Dim. 410 gram
    Estimate: € 200 / 250
  • #447

    Een Afrikaans voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout in een rieten mandje.

    An ancestral figure made of carved wood in a woven basket.
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #42

    “Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op paneel, gemonogrammeerd J.B.

    "Church interior," a painting, oil on panel, monogrammed J.B.
    Dim. 25 x 17.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #7

    Een lot kleurloos geslepen kristal: een kratervaas. Een grote asbak, twee ronde schotels met vergulde rand (gemerkt VSL) en twee parfumflesjes (een letsel aan een hals), deels rood gekleurd in de massa.

    A lot of colorless cut crystal: a crater vase. A large ashtray, two round dishes with gilded edges (marked VSL), and two perfume bottles (one with a neck injury), partly red colored in the mass.
    Estimate: € 50 / 80
  • #566

    Een klassiek vitrinekastje in Napoleon III stijl. Met twee leggers bekleed met blauw fluweel en bovenop een marmeren blad. Met een barst in het glas aan de linker zijkant.

    A classic display cabinet in Napoleon III style. Featuring two shelves lined with blue velvet and a marble top. There is a crack in the glass on the left side.
    Dim. H 139, B 67, D 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432
    Ronald Ergo

    “Staand naakt.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Standing nude." Oil on board. Signed.
    Dim. 89 x 33 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #370

    Een paar 18 kt witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,42 ct.

    A pair of 18 kt white gold heart-shaped earrings set with a total diamond weight of 0.42 ct.
    Dim. 6,67 gr
    Estimate: € 800 / 900

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00