#591Een Chinese celadon stijl schotel.
#673Een Chinees schaaltje met het decor van 2 spelende kinderen.
Chinese dish with the decor of 2 playing children.No longer availableDim. l 27.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#286Een antieke vlasdorser met handgeschilderde motieven en tekst, gedateerd 1882, werd tot ca de eerste wereldoorlog gebruikt, in volledig originele en werkende staat.
#507Een paar Blanc de Chine tuinkrukjes met opschriften.
#149Charles Van den EyckenPeriod: 1859 - 1923‘Twee honden en een vlinder’, olie op doek in vergulde kader getekend Ch Van Den Eycken 1884.
'Two dogs and a butterfly', oil on canvas in gilded frame signed Ch Van Den Eycken 1884.No longer availableDim. 47 x 53 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#196Een Biedermeier sofa met 2 rolkussens onder de armleuning, XIXde eeuws met walnotenhouten gesculpteerd frame en opnieuw gestoffeerd, chocolade bruin fluwelen bekleding.Koperen wieltjes apart te bevestigen, waarvan 1 gebroken en te herstellen.
#607Klara SeverEen keramisch gesculpteerd beeld van een vrouw in lang gewaad met twee kinderen aan de hand. Op houten voet.
A ceramic sculpture of a woman in a long robe with two children on her hands. On wooden base.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 50 / 80 -
#664Een celadonkleurige schemerlamp met kap.
#694Een leeg fotoalbum circa 1900, met art nouveau decor.
#75Tonk ManufacturingPeriod: 1890-1920Een houten pianostoel, met rond zitvlak in hoogte verstelbaar. Steunend op bronzen klauwpoten met glazen bollen. Gemerkt “Tonk Chicago New York”.
#517Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.
#66Een eikenhouten, fraai gesculpteerd Chippendale armstoel met gestoffeerde zitting. 4 leeuwenkoppen en klauwpoten, waarvan 2 op wieltjes. Medio 1800.
An oak wood, beautifully sculpted Chippendale armchair with upholstered seat. 4 lion heads and claw feet, 2 of which are on wheels. Mid 1800s.No longer availableDim. 98 x 66 x 76cmEstimate: € 600 / 800 -
#379Een Indo-Perzich oorlogstafereel. Gemengde techniek op papier.
#289Een lot Bretoens aardewerk, bestaande uit twee schotels, een vierdelig theesetje, een kandelaar en een theepotje. Merken van Rouen, Dieppe & Desvres.
A lot of Breton pottery, consisting of two saucers, a four-part tea set, a candlestick and a teapot. Brands of Rouen, Dieppe & Desvres.No longer availableDim. H:5-18cmEstimate: € 50 / 80 -
#528Een Hunan waterpot van grijs geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met vier oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#329Een vaas van geglazuurd aardewerk.
A glazed earthenware vase.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#69‘Boerderij met koeien’, olie op metaal, Hollandse school in vergulde kader.
'Farm with cows', oil on metal, Dutch school in gilded frame.No longer availableDim. h 32 x b 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#659Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.
A large and a smaller vase of Satsuma pottery. With wooden bases.No longer availableDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 45 / 55
#526BeloutchEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 56438.Met certificaat.
An Iranian hand knotted rug, With certificat numbered 56438.No longer availableDim. 186 x 93cmEstimate: € 50 / 80 -
#71Jean Van De KerkhoveEen map met etsen, ‘Eaux Fortes’ d’apres Frédéric Van De Kerkhove, l’enfant de Bruges par Jean Van De Kerkhove père.
A folder with etchings, 'Eaux Fortes' d'apres Frédéric Van De Kerkhove, l'enfant de Bruges par Jean Van De Kerkhove père.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#315Studio VandersteenSuske en Wiske. De rode reeks in vier kleuren. Nummers 167 tot en met 216. Ed. Standaard Uitgeverij. Redelijke tot goede staat. 50 exemplaren.
Suske and Wiske. The red series in four colors. Issues 167 through 216. Ed. Standard Publisher. Reasonable to good condition. 50 copies.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#562Tolmino GiosEen retro koersfiets, kader 56. In goede werkende staat, 14 versnellingen en een ‘San Marco Rolls’ zadel. 28 inch wielen.
A retro racing bicycle, frame 56. In good working condition, 14 gears and a 'San Marco Rolls' saddle. 28 inch wheels.No longer availableDim. 95 x 160 cmEstimate: € 220 / 340 -
#154Een zamakken gesculpteerd beeld op sokkel. Naar Romeins voorbeeld.
#226Een houten marqueterie vitrinekastje in Lodewijk XV stijl. 1-deurs met gebogen glas.
A wooden marquetry display cabinet in Louis XV style. 1-door with curved glass.No longer availableDim. 150 x 66 x 35cmEstimate: € 120 / 180 -
#588Een modern wit glazen vaas met 4 verdiepen in cilindrische vorm.
A modern white glass vase with 4 floors in cylindrical shape.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 60 / 80 -
#35Een massief houten schommelstoel.
A solid wood rocking chair.No longer availableDim. h 107 cmEstimate: € 60 / 80 -
#292Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.
#178DelheidEen zilveren dienblad met versiering op de rand en onderaan gemerkt D en 800.
A silver tray with decoration on the edge and marked D and 800 at the bottom.No longer availableDim. 800‰ 1370g 40 x 30 cmEstimate: € 700 / 800 -
#413Nimy, BelgiqueEen jardinière van rond 1900 gemerkt NIMY, made in Belgium.
A jardinière from around 1900 marked NIMY, made in Belgium.No longer availableDim. h 23 x Ø 25 cmEstimate: € 40 / 50