#33Een lot van acht antieke lakzegels, bestaande uit metalen en houten handvatten, enkele met email- of bronsafwerking. Verschillende stijlen en periodes.
A lot of eight antique wax seals, consisting of metal and wooden handles, some with enamel or bronze finish. Various styles and periods.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#22Twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.
Two miniature portraits, watercolor, set in oval frames. 19th century.No longer availableDim. 10 x 9, 15 x 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#18Een lot van acht keramische majolica tegels met reliëf bloemenmotief in groene en gele Jugendstil, begin 20ste eeuw.
A lot of eight ceramic Majolica tiles with relief floral motif in green and yellow Art Nouveau, early 20th century.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#433MBKEen grijze koersfiets, MBK, 10 versnellingen, maat 56.
#17Een lot van drie messing kandelaars in diverse stijlen en formaten. 19e eeuw.
A lot of three brass candlesticks in various styles and sizes. 19th century.No longer availableDim. h 17, 21,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#223TrekEen koersfiets in carbon, Trek, antracietgrijs, maat 56, 20-speed.
A carbon road bike, Trek brand, anthracite gray, size 56, 20-speed.No longer availableDim. maat 56Estimate: € 150 / 200 -
#660Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
#522Booths "Old Dutch"Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.
#13Een lot van 22 vintage miniatuurauto’s van Geb. Van Lier Frères, geproduceerd onder de naam Paccha Produkten Halle, in originele verpakkingen, twintigste eeuw.
A lot of 22 vintage miniature car models by Geb. Van Lier Frères, produced under the name Paccha Produkten Halle, in original packaging, twentieth century.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
A black cargo bike, Union brand, 7 gears, size 58.No longer availableDim. maat 58Estimate: € 100 / 120
#380Een Chinees houten gesculpteerde piëdestal met floraal decor en marmer ingelegd blad.
#525GhoumEen Ghoum, handgeknoopt totaal zijde tapijt.
A Ghoum, hand-knotted entirely silk carpet.No longer availableDim. 137 x 204 cmEstimate: € 300 / 600 -
#608Een modern design mat zwart metalen wandlampjes.
A modern design matte black metal wall lights.No longer availableDim. 5 x 15 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#309Een vintage Hollywood Regency tafellamp met de voet in geborsteld staal en messing.
A vintage Hollywood Regency table lamp with a base in brushed steel and brass.No longer availableDim. h 65 x Ø 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#177Hergé“L’étoile mystéreuse”, Tintin, HC, A23, 1ste blauwe rug, 1944. Naam geschreven op het titelblad.
#376Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figurative scenes in the carving.No longer availableDim. 38 x 74 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#349Een etui met twaalf koffielepels en een suikertang van verzilverd metaal.
A case with twelve coffee spoons and sugar tongs made of silver-plated metal.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#334Een paar messingen kandelaartjes in classicistische stijl. Balustervormig met ribbelmotief en met rond voetstuk. Begin XXste eeuw.
A pair of brass candlesticks in neoclassical style. Baluster-shaped with ribbed motif and circular base. Early 20th century.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#115Een messigen luchter met kristallen pendeloques en een bijpassende hallamp.
A brass chandelier with crystal pendeloques and a matching ceiling lamp.No longer availableDim. H: 70 cm en H: 40 cmEstimate: € 180 / 250 -
#260Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,32 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 3.32 ct.No longer availableDim. 20,34 gEstimate: € 3400 / 3600