#13
Een lot van vintage miniatuurautomodellen van Geb. Van Lier Frères, geproduceerd onder de naam Paccha Produkten Halle, in originele verpakkingen, twintigste eeuw.
#273Hergé
2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
#281
#51Mondial
“Pistola Mod. 1949”. Een Italiaans alarmpistool, cal. mm 6, genummerd 5780, gemerkt “Brevettata, made in Italy”.
#311
Place a bid ›Estimate: € 60/90 -
#328
“Boerenkoppel”, een set van 2 beeldjes in Vlaams aardewerk.
#337
Een laat 19de eeuws postzegelalbum met indexering en sjablonen. Gedeeltelijk ingevuld met postzegels. En een omslag met losse zegels.
#71Alexander Hubert Law von VolborthPeriod: 1885-1973
Place a bid ›Estimate: € 100/200 -
#257S.A. Boulanger
#3
Marie, Joseph et le Christ dans la crèche, poupées de cire avec des vêtements de velours. Travail contemporain. 2 réparations mineures.