Other lots in this auction
-
#115Een lot van oud koper bestaande uit een kolenkit en een waterketel.
A lot of old copper consisting of a coal scuttle and a water kettle.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 35 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#79Een handveschilderde vaas in hyalietglas, art-deco. Gesigneerd.
A hand-painted vase in hyalith glass, art-deco style. Signed.No longer availableOnline onlyDim. h 25 x Ø 22 cmEstimate: € 15 / 25 -
#3Ons VolkIngebonden tijdschriften per halfjaar: 9/2/1947 t.e.m. 28/6/1951 en 3/1/1952 t.e.m. 25/12/1952. Zeer goede staat. Elf volumes. Een mooi sfeerbeeld van de naoorlogse jaren met daarbij stripverhalen van Willy Vandersteen (De Eerste Maanraket, De Staalblauwe Boeddha, Het Gouden Masker, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel enz. Evenals vroeg werk van o.m. Marc Sleen, Pil enz.
Journaux reliés tous les six mois: 9/2/1947 au 28/6/1951 et 3/1/1952 au 25/12/1952. Très bon état. Onze volumes. Une belle impression des années d'après-guerre avec des bandes dessinées de Willy Vandersteen (La première fusée lunaire, Le Bouddha bleu acier, Le masque d'or, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel etc.) ainsi que les premiers travaux de Marc Sleen, Pil etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#118Aziatisch juwelenkastje. 2 deurtjes en 3 laden.
Asian jewelry cabinet. 2 doors and 3 drawers.No longer availableOnline onlyDim. h 17.5, b 13.5, d 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#69Nimy - AMC - ...Een lot van 3 geglazuurd aandewerken stukken bestaande uit een cache-pot van Nimy en 2 tabakspotten waarvan 1 met deksel manco. En één handvat geplakt.
A lot of 3 glazed earthenware pieces consisting of a Nimy cache pot and 2 tobacco jars, one missing its lid. One handle repaired.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#175Paul Goossens“Wilde roos”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Wild rose." A painting, watercolor on paper, signed and dated at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#92Rozé SantonEen set van 2 Santons, handbeschilderd uit het zuiden van Frankrijk. De man mist een duim.
A set of 2 Santons, hand-painted from the south of France. The man is missing a thumb.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#150Een set van 2 kleuretsen in het thema van de golfsport. Position for the drive en three-quarter stroke.
A set of 2 colored etchings with a golf theme. Position for the drive and three-quarter stroke.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#6Johannes Van DuijnEen balustervaas met een lamp op gemonteerd, restauratie aan de hals, gesigneerd Johannes van Duijn, ca 1800.
A baluster vase with a mounted lamp, restoration to the neck, signed Johannes van Duijn, ca 1800.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#53Een lot van 6 boekjes met Chromo’s (niet allemaal volledig) bestaande uit Tijl Uilenspiegel door Meurisse, Expo 58, Menschenrassen door Jacques, zoologie door Kwatta en De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio en Sneeuwwitje door De Beukelaer. Toegevoegd Momotaro, fairy tale of Japan, een prentenboekje.
A lot of 6 booklets with chromos (not all complete) including Tijl Uilenspiegel by Meurisse, Expo 58, Menschenrassen by Jacques, zoology by Kwatta, De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio, and Snow White by De Beukelaer. Added is Momotaro, fairy tale of Japan, a picture book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#93Een paar kunststoffen walrustanden met decor van Amerikaanse rivierboten.
A pair of plastic walrus teeth with decoration of American riverboats.No longer availableOnline onlyDim. L 15 cmEstimate: € 10 / 15 -
#44Een lot van 3 Chinees/Japans porseleinen schalen en kom. Toegevoegd een opaalglazen dekselpotje.
A lot of 3 Chinese/Japanese porcelain bowls and a dish. Includes an opaline lidded pot.No longer availableOnline onlyDim. Ø 40 cmEstimate: € 30 / 50

