#48Een celadon kleurige vaas in porselein.
#235MärklinEen set van 6 onderleggers van Märklin.
#32Een lot van een biscuit Moeder en Kind, met bijgevoegde houten Corpus.
#104S.T. DupontEen vergulde en zwart gelakte aansteker, in werkende staat. k3gr31.
#26Een lot van 2 sets koperen kandelaars waaronder 19e eeuwse.
A lot of 2 sets of copper candlesticks including one from the 19th century.No longer availableOnline onlyDim. h 25.5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#90Een beeldje in terracotta met religieuze voorstelling, achteraan gemerkt ‘Ceramanova’.
"View of the village", a painting, oil on canvas, monogrammed EC.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 52 cmEstimate: € 20 / 30