#4Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
#357
Een Nepalese olielamp met 7 lichtpunten. Vroeg 19de eeuws.
#244
“Het bospad”, een groot 19e eeuws schilderij, olieverf op doek, draagt de naam J. Goosemans.
#250
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 1.08 ct. F SI1 and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct. F VVS2.Place a bid ›Dim. 4,54 g -
#587
#458
Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
Een Chinees porseleinen cilindervaas met krijgstafereel in het decor.
#233Nikon
#293
“Staand naakt”. Een polychroom, verguld aardewerken beeld.
"Standing nude." A polychrome, gilded terracotta sculpture. -
#452Keith Haring
“Untitled”. Een litho op papier, genummerd 18/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
"Untitled". A lithograph on paper, numbered 18/150, with name stamp Keith Haring + dry stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc." -
#691
Een vintage tafellamp in messing met originele kap.
A vintage table lamp in brass with original shade. -
#652