Similar lots by type
-
#752Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50 / 80 -
#348Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.Dim. H. 158 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.
Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.Dim. H.34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#368Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002“Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#405Een halllamp van koper en kristal.
Lampe de vestibule en cuivre et cristal.Estimate: € 80 / 100 -
#388Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.Dim. H. 92 cmEstimate: € 30 / 40 -
#714Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#315Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.
Collier en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 7,09 gEstimate: € 180 / 250 -
#726Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.
Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.Dim. H. 162 cmEstimate: € 100 / 140 -
#19Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.Estimate: € 120 / 200 -
#736Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 80 / 100 -
#8Een halllantaarn van verguld brons.
Lanterne de vestibule en bronze doré.Dim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#55Een halssnoer en oorbellen van citrine.
Collier et boucles d’oreilles en citrine.Estimate: € 150 / 250 -
#393Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30 / 40 -
#300BulgariEen roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).
Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.Estimate: € 2000 / 3000 -
#756Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.
Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#536Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#310Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 6,05 gEstimate: € 180 / 250 -
#135Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.Estimate: € 300 / 400 -
#738Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#748“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320 / 400 -
#17Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.Estimate: € 120 / 180 -
#741Henri Gauquier“Fac et spera.” Een bronzen beeld.
“Fac et spera”. Sculpture en bronze.Estimate: € 450 / 500 -
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000 / 1250
Other lots in this auction
-
#291Een lot van vier naakte vrouwentorso’s, resp. van hout, gips, terracotta en geel koper.
Quatre torses de femmes nues respectivement en bois, en plâtre, en terre cuite et en cuivre jaune.Estimate: € 80 / 120 -
#722Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.Dim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80 / 120 -
#34Een lot van drie etsen, bestaande uit een zicht op de Kleine Zavel van Kurt Peiser; een zicht op De Lieve Vrouwentoren te Antwerpen van Romain Malfliet en een XVIIIe eeuwse Hollandse marine.
Lot de trois eaux fortes comprenant une vue du Petit Sablon par Kurt Peiser, une vue de la Cathédrale d’Anvers par Romain Malfliet et une marine hollandaise du XVIIIe siècle.Estimate: € 30 / 40 -
#277Een gevarieerd lot verzilverd metaal bestaande uit o.a. dienbladen servetringen,...
Lot varié de métaux dont plateaux, anneaux à serviette etc.Estimate: € 30 / 40 -
#147SitzendorfTwee beeldjes van een jongen en een meisje met bloemen van polychroom porselein Beiden onderaan gemerkt. Gaaf.
Deux statuettes d’un garçon et d’une fille aux fleurs en porcelaine polychrome. Marquées sous les bases.Estimate: € 60 / 80 -
#559Een siervaasje van zamac naar een ontwerp van Moreau, versierd met druivenranken en met een putto op de schouder. Op een houten sokkel.
Un petit vase art nouveau en régule d’après un modèle de Moreau, décoré de guirlandes de vignes et avec un putto sur l’épaule. Sur un socle en bois.Estimate: € 50 / 80 -
#229“Straatzicht met paardenkar”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Scène de rue avec char aux chevaux”. Huile sur toile. Illisiblement signée.Dim. 100 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#534Daan Thullier“Landbouwer op het veld”. Olieverf op gemaroefleerd. Gesigneerd. Kleine beschadigingen.
“Paysan sur le champ”. Huile sur toile marouflé. Signée. Petits dégâts.Dim. 60 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#99Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Hoeve en kapel in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme et chapelle en hiver”. Huile sur toile. Signée.Dim. 55 x 77 cmEstimate: € 100 / 120 -
#515Een langwerpig doosje met à jour deksel, versierd met twee olifanten en een palmboom (L. 16 cm). Een paar Keizer en Keizerin, fijn gesculpteerd en een slangenbezweerder op een houten sokkeltje (slang ontbreekt). Chinees en Indisch werk, begin XXste eeuw.
Boîte oblongue à couvercle ajouré décoré de deux éléphants et un palmier (L. 16 cm). Une paire Empereur et Impératrice, finement sculptée, un charmeur de serpent sur socle en bois (serpent manque). Travail chinois et indien, début du XXe siècle.Estimate: € 30 / 40 -
#286Mahoniehouten tweedeurskast. Onderaan een lade met gedraaide houten trekkers. Bovenaan doucine. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Un tiroir en ceinture basse aux poignées en bois tourné. Le haut en doucine. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#380Een art nouveau doosje met fantasiejuwelen allerlei zes metalen zwaantjes en twee servetringen van Wolvers 800‰.
Petite boîte art nouveau contenant des bijoux de fantaisie, ainsi que six petits cygnes en métal et deux anneaux à serviettes aux poinçons de Wolvers et 800‰.Estimate: € 40 / 60

