Similar lots by type
-
#348Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.Dim. H. 158 cmEstimate: € 80 / 120 -
#388Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.Dim. H. 92 cmEstimate: € 30 / 40 -
#300BulgariEen roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).
Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.Estimate: € 2000 / 3000 -
#9Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.
Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.Dim. H.34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000 / 1250 -
#135Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.Estimate: € 300 / 400 -
#17Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.Estimate: € 120 / 180 -
#536Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#310Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 6,05 gEstimate: € 180 / 250 -
#738Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#726Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.
Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.Dim. H. 162 cmEstimate: € 100 / 140 -
#748“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320 / 400 -
#19Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.Estimate: € 120 / 200 -
#714Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#741Henri Gauquier“Fac et spera.” Een bronzen beeld.
“Fac et spera”. Sculpture en bronze.Estimate: € 450 / 500 -
#756Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.
Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#368Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002“Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#315Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.
Collier en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 7,09 gEstimate: € 180 / 250 -
#405Een halllamp van koper en kristal.
Lampe de vestibule en cuivre et cristal.Estimate: € 80 / 100 -
#55Een halssnoer en oorbellen van citrine.
Collier et boucles d’oreilles en citrine.Estimate: € 150 / 250 -
#393Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30 / 40 -
#736Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 80 / 100 -
#8Een halllantaarn van verguld brons.
Lanterne de vestibule en bronze doré.Dim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#752Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#621Een theepot van Satsuma-aardewerk met diverse personages in het decor en tuit en het handvat in de vorm van een draak. Onderaan gemerkt.
Théière en faïence de Satsuma décoré de plusieurs personnages dans un paysage. Le bec et l’anse en forme de dragons. Marque sous la base.Dim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#101“Sedes sapientiae” van gebeeldhouwd en polychroom hout. Hedendaagse neogotiek.
“Sedes sapientiae”. en bois sculpté et polychromé. Néogothique contemporain.Dim. H. 57,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#206Grote mahoniehouten breakfrontboekenkast. Latwerk in George III-stijl. Opgebouwd in drie delen met telkens twee beglaasde deuren bovenaan. De zijkasten met telkens twee volle deuren onderaan, het centraal gedeelte met onderaan twee kleine laden boven drie grote laden. Engels werk, XIXde eeuw.
Grande bibliothèque breakfront. Trois éléments, chaque fois à deux portes vitrées à croisillons de style George III. Les éléments des côtés chaque fois à deux portes pleines vers le bas, la partie centrale à deux petits et trois grands tiroirs. Angleterre, XIXe siècle.Dim. H. 230 cm. B. 355 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#629“Zittend naakt”. Olieverf op doek.
“Nu assis”. Huile sur toile.Dim. 100 x 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
#512Een voorstelling met honderd vogels. Chinees borduurwerk op zijde in frame.
Représentation de cent oiseaux. Broderie chinoise sur soie. Encadrée.Dim. 45 x 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#86Een handgeknoopte wollen loper met florale motieven.
Couloir en laine aux motifs floraux. Noué main.Dim. 415 x 105 cmEstimate: € 40 / 60 -
#245Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale gele saffier van ± 1,08 ct.
Bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un saphir jaune centrale de ± 1,08 ct.Dim. 4 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#440Een reliekschrijn van verguld koper in gotische stijl in de vorm van een vierkant torentje.
Reliquaire en cuivre doré de style gothique en forme d’une tour carrée.Dim. H. 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#249Frans Siaens“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#610Een bronzen stempel in de vorm van een olifant op een rots, afgewerkt met twee slagtandjes van ivoor.
Cachet en bronze en forme d’un éléphant sur un rocher, petites défenses en ivoire. Début du XXe siècle.Dim. h: 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#224Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926“Pijproker in interieur”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw. Kleine beschadigingen.
“Fumeur de pipe dans un intérieur”. Huile sur toile marouflée. Deuxième moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.Dim. 41 x 32 cmEstimate: € 400 / 500 -
#654Een grote koehoorn, gevat in een koperen montuur, gedragen door een dito engeltje en versierd met bloemenmotieven. Begin XXste eeuw.
Grande corne de vache dans sa monture en cuivre, portée par un angelot et décorée de motifs floraux. Début du XXe siècle.Dim. H. 54 cmEstimate: € 40 / 60

