Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 10 zilveren en 6 verzilverde snuisterijtjes bestaande uit 3 lepels; een hoefijzervormige bladwijzer, een riksha, een bedeltje in de vorm man een huisje en een broche met vogels helemaal in zilver, 125 gram samen. Een inktpot, naamkaarthouder en kurkenstop met zilveren delen. Toegevoegd 2 kaders, 2 bedeltjes, een kurkenstop en een rammelaar, verzilverd en mogelijks zilver.
Een lot van 10 zilveren en 6 verzilverde snuisterijtjes bestaande uit 3 lepels; een hoefijzervormige bladwijzer, een riksha, een bedeltje in de vorm man een huisje en een broche met vogels helemaal in zilver, 125 gram samen. Een inktpot, naamkaarthouder en kurkenstop met zilveren delen. Toegevoegd 2 kaders, 2 bedeltjes, een kurkenstop en een rammelaar, verzilverd en mogelijks zilver.
Een lot van 10 zilveren en 6 verzilverde snuisterijtjes bestaande uit 3 lepels; een hoefijzervormige bladwijzer, een riksha, een bedeltje in de vorm man een huisje en een broche met vogels helemaal in zilver, 125 gram samen. Een inktpot, naamkaarthouder en kurkenstop met zilveren delen. Toegevoegd 2 kaders, 2 bedeltjes, een kurkenstop en een rammelaar, verzilverd en mogelijks zilver.
Een lot van 10 zilveren en 6 verzilverde snuisterijtjes bestaande uit 3 lepels; een hoefijzervormige bladwijzer, een riksha, een bedeltje in de vorm man een huisje en een broche met vogels helemaal in zilver, 125 gram samen. Een inktpot, naamkaarthouder en kurkenstop met zilveren delen. Toegevoegd 2 kaders, 2 bedeltjes, een kurkenstop en een rammelaar, verzilverd en mogelijks zilver.
Een lot van 10 zilveren en 6 verzilverde snuisterijtjes bestaande uit 3 lepels; een hoefijzervormige bladwijzer, een riksha, een bedeltje in de vorm man een huisje en een broche met vogels helemaal in zilver, 125 gram samen. Een inktpot, naamkaarthouder en kurkenstop met zilveren delen. Toegevoegd 2 kaders, 2 bedeltjes, een kurkenstop en een rammelaar, verzilverd en mogelijks zilver.

Een lot van 10 zilveren en 6 verzilverde snuisterijtjes bestaande uit 3 lepels; een hoefijzervormige bladwijzer, een riksha, een bedeltje in de vorm man een huisje en een broche met vogels helemaal in zilver, 125 gram samen. Een inktpot, naamkaarthouder en kurkenstop met zilveren delen. Toegevoegd 2 kaders, 2 bedeltjes, een kurkenstop en een rammelaar, verzilverd en mogelijks zilver.

A lot of 10 silver and 6 silver-plated trinkets including 3 spoons; a horseshoe-shaped bookmark, a rickshaw, a charm in the shape of a man and a house, and a brooch with birds all in silver, 125 grams in total. An inkwell, a business card holder, and a cork stopper with silver parts. Additionally, 2 frames, 2 charms, a cork stopper, and a rattle, silver-plated and possibly silver.
Dim. Ø 21 cm (ronde kader)
SKU: 2502250087.
Categories: curiosa, Verzilverd, XXe eeuw, Zilver.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #87
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #248

    Een paar uit resin gesculpteerde vintage beeldjes van kleine adelaars.

    A pair of vintage resin sculpted figurines of small eagles.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 20cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #157

    Een lot van 3 stuks kwikglas, ook wel poor man’s silver genoemd. Bestaande uit een vaas en twee kandelaars.

    A lot of 3 pieces of mercury glass, also known as poor man’s silver. Consisting of a vase and two candlesticks.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #306

    Een lot van 4 stukken met Aziatische oorsprong bestaande uit een beel met dieren en een dame in speksteen, een stenen dekselpotje en een vaasje in cloisonne.

    A lot of 4 pieces with Asian origin consisting of a figurine with animals and a lady in soapstone, a stone lidded pot, and a cloisonne vase.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #364

    Een 18e eeuwse pique-fleurs van aardewerk, met schilferschade.

    An 18th-century earthenware floral container, with flake damage.
    No longer available
    Dim. 19 x 22 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #265

    Een aardewerken kinderhoofdje in terracotta kleur op rechthoekige sokkel. Gesigneerd.

    A terracotta colored clay child's head on rectangular base. Signed.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #186
    Leo Galli

    “Ondoso”, een vintage hanglamp ontworpen door Leo Galli en geproduceerd door Scanlight/Holland.

    "Ondoso", a vintage pendant lamp designed by Leo Galli and manufactured by Scanlight/Holland.
    No longer available
    Dim. 149 x 57 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #317

    Een lot van kristal, Val Saint Lambert. Bestaande uit 2 asbakken en 2 vaasjes, deze laatsten hebben minieme randschade.

    A lot of crystal, Val Saint Lambert. Consisting of 2 ashtrays and 2 vases, the latter with minor rim damage.
    No longer available
    Dim. hoogte 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #541

    Een tafellamp met een blanc de Chine groep van Magu met een hertje. Aan één hand zijn enkele vingers beschadigd.

    A table lamp with a blanc de Chine group of Magu with a little deer. Some fingers on one hand are damaged.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #378

    Een Chinees sierzwaard met een decor van draken, zeer zwaar bronzen uitvoering.

    A Chinese ceremonial sword with dragon design, very heavy bronze construction.
    No longer available
    Dim. l 93.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #561

    Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.

    A lot of 2 copper African items consisting of a twisted bracelet and a figurine.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #556
    Sanchez

    “Maria met kind”. Een vintage polychroom aardewerken wandbeeldje. Verso gesigneerd “Sanchez”, voor Perignem of Amphora.

    "Maria with child". A vintage polychrome earthenware wall sculpture. Signed on the back "Sanchez", possibly by Perignem or Amphora.
    No longer available
    Dim. 41cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #176

    Een lot van twee statieven, waarvan één met standaard aansluiting.

    A lot of two tripods, one with a standard connection.
    No longer available
    Dim. l 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #283
    Flos

    “Romeo Moon & Romeo Babe”. Een hanglamp van Flos met 2 bijhorende wandlampen.

    "Romeo Moon & Romeo Babe" A pendant lamp by Flos with 2 accompanying wall lamps.
    No longer available
    Dim. h 23 x Ø 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #503
    Murano

    Een grote vintage schaal in kleurloos Muranoglas.

    A large vintage bowl in colorless Murano glass.
    No longer available
    Dim. 16 x 51 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #307

    Een lot van 4 Chinese beelden in terracotta. De dansende dame mist een arm.

    A lot of 4 Chinese terracotta statues. The dancing lady is missing an arm.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #357

    Een vintage geglazuurd keramisch kruisbeeld, niet gemerkt.

    A vintage glazed ceramic crucifix, unmarked.
    No longer available
    Dim. 28 x 19 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #536

    Een bronzen tafellamp met gesculpteerd beeld van een stier en hoorns uit been.

    A bronze table lamp with a sculpted figure of a bull and horns made of bone.
    No longer available
    Dim. 57,5 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #547
    Steiff, Germany

    Een beer, Steiff Teddybär, 1909 replica, nr 406508, paars.

    A bear, Steiff Teddy bear, 1909 replica, no. 406508, purple.
    No longer available
    Dim. l 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #553

    Een lot van 2 koperen vijzels met stamper, waarvan 1 replica, gemerkt met tekst “Heinrick ter Horst me fecit anno 1607”.

    A lot of 2 copper mortars with pestle, 1 of which is a replica, marked with the text "Heinrick ter Horst me fecit anno 1607".
    No longer available
    Dim. 17 x Ø18cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #542
    Paul Kedelv Flygsfors glassworks

    “Coquille”. Een vintage vaas met roos wit in de massa. Met vervaagd label en onderaan gemerkt.

    "Coquille". A vintage vase with rose white in the body. With faded label and marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #215
    Favaro Cecchetto

    Een geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.

    A glazed polychrome terracotta sculpture of a seated young lady with a flower dress and a book. Marked Favaro Cecchetto, made in Italy, with number 1915.
    No longer available
    Dim. 32 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #286

    Een 'Mazarin' kroonluchter in massief messing met 8 lichtpunten in de stijl van Louis XVI.

    A 'Mazarin' chandelier in solid brass with 8 light points in the style of Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h 85 x Ø 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #559

    Een massief eikenhouten beeld van 3 figuren, een lezende dame, een jongen en een bebaarde schrijnwerker.

    A solid oak statue of 3 figures, a reading lady, a boy, and a bearded carpenter.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #208

    “Peerdevisser”, een beeld in meerkleurig Vlaams aardewerk. Toegevoegd een boerinnetje.

    "Peerdevisser", a sculpture in multicolored Flemish earthenware. Accompanied by a female farmer.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 x 10.5 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #558

    Een albasten Empire pendule met vergulde wijzerplaat en slinger. Er zijn meerdere beschadigingen aan het albast alsook de losse bovenplaat is meermaals gelijmd. XIXde eeuw.

    An alabaster Empire clock with a gilded dial and pendulum. There are multiple damages to the alabaster and the detachable top plate has been glued several times. 19th century.
    No longer available
    Dim. 49 x 25 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #285

    Een licht eikenhouten armstoel, Louis XV stijl, houtgesculpteerde delen en zalmroze bekleding.

    A light oak armchair, Louis XV style, wood-carved parts and salmon pink upholstery.
    No longer available
    Dim. 97 x 70 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #467

    Een Chinees porseleinen dekselvaas met levenssymbool. Op sokkel.

    A Chinese porcelain lidded vase with auspicious symbols. On stand.
    No longer available
    Dim. h 42 cm + 8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #422
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    “Boszicht aan de vijver in de herfst”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.

    "Boszicht aan de vijver in de herfst", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.
    No longer available
    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #452

    “Zittend naakt”. Moderne compositie.

    "Sitting nude". Modern composition.
    No longer available
    Dim. 100 x 73 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #3
    Life-Like - Atlas

    Life-Like, N spoor locomotief 7184 El Loco en 4 Atlas wagons, 1 x N 1932 ARA box car en 3 x 3577 Caboose.

    Life-Like, N gauge locomotive 7184 El Loco and 4 Atlas wagons, 1 x N 1932 ARA box car and 3 x 3577 Caboose.
    No longer available
    Dim. l 13 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #141
    Dominique Van den Bossche

    Een terracotta buste van een glimlachend meisje.

    A terracotta bust of a smiling girl.
    No longer available
    Dim. h 38 + 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #237

    Levensgroot vrouwenhoofd met bril van brons.

    Life-size bronze female head with glasses.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 280 / 220
  • #507

    Imari tafellamp met koperen voet en kraag. Met ecru lampenkap, H 24 Ø 32 cm.

    Imari table lamp with copper base and collar. With ecru lampshade, H 24 Ø 32 cm.
    No longer available
    Dim. hoogte 34 cm Ø 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #233

    Een monochroom aardewerken zeilboot. Art-Deco.

    A monochrome earthenware sailboat. Art Deco.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #492

    Een vintage spiegel met organisch gevormde rand in teak.

    A vintage mirror with an organically shaped edge in teak wood.
    No longer available
    Dim. 82 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #108

    Art nouveau tafellamp met voet en kraag in zamak. Albasten zuil.

    Art Nouveau table lamp with base and collar in zinc alloy. Alabaster column.
    No longer available
    Dim. hoogte 50 cm
    Estimate: € 75 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling vr. 21 & zat. 22 februari van 10.00 tot 17.00.

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 February 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More