#551‘Mickey Mouse & Pluto’, drie potloodhouders, een boekensteun en een beeldje van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Gemerkt C C Perpignan en W. D. P. Jaren 60. Het beeldje van Mickey Mouse heeft een beetje schilferschade.
‘Mickey Mouse & Pluto’, three pencil holders, a bookend, and a multicolored glazed ceramic figurine. Marked C C Perpignan and W. D. P. 1960s. The Mickey Mouse figurine has some flake damage.No longer availableDim. Hoogte 11-19 cmEstimate: € 75 / 100 -
#129Een grote eikenhouten koffer met een gegalbeerd deksel en smeedijzeren beslag. XIXe eeuw.
#469Drie handgeknoopte Oosterse tapijtjes.
#523Willy VandersteenEen set van 15 Lekturama “Suske en Wiske Collectie” bundels.
A set of 15 Lekturama "Suske en Wiske Collection" bundles.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#30Een 10 rijen parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot.
A 10-row pearl necklace with an 18 kt yellow gold clasp.No longer availableDim. slot brutto: 12 gEstimate: € 600 / 800 -
#539Een grote Hongaars kristallen coupe, rood in de massa gekleurd.
A large Hungarian crystal bowl, dyed red in the mass.No longer availableDim. h 16 x Ø 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Een lot van 5 postzegelalbums met een grote variatie zegels, waarvan een goed aantal 19e eeuwse. Bestaande uit: USA (1870 - 1899), Canada (1876 - ), Zuid- & Centraal-America (verschillende landen rond 1880+), Commonwealth, Midden Oosten, Afrika (Belgische Congo +), Kleine hoeveelheid Oost-Azië waaronder China & Japan rand 19e eeuw.
A lot of 5 stamp albums with a large variety of stamps, including a good number from the 19th century. Includes: USA (1870 - 1899), Canada (1876 - ), South & Central America (various countries around 1880+), Commonwealth, Middle East, Africa (Belgian Congo +), Small amount of East Asia including China & Japan late 19th century.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#171Éditions studioEen plexiglazen ‘Baby’ genummerd 45/50. C.O.A Keith Haring.
A plexiglass 'Baby' numbered 45/50. C.O.A Keith Haring.No longer availableDim. 32 x 24 x 3 cm (sokkel 34 cm)Estimate: € 300 / 500 -
#190Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,02 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 1.02 ct.No longer availableDim. 11,44 gEstimate: € 1400 / 1600