• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een lot van 11 Chinees porseleinen borden, vroeg tot midden 20ste eeuw.

A lot of 11 Chinese porcelain plates, early to mid-20th century.
Dim. Ø 32 cm
SKU: 2511250505.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #505
Estimate: € 60 / 100

  • #551

    ‘Mickey Mouse & Pluto’, drie potloodhouders, een boekensteun en een beeldje van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Gemerkt C C Perpignan en W. D. P. Jaren 60. Het beeldje van Mickey Mouse heeft een beetje schilferschade.

    ‘Mickey Mouse & Pluto’, three pencil holders, a bookend, and a multicolored glazed ceramic figurine. Marked C C Perpignan and W. D. P. 1960s. The Mickey Mouse figurine has some flake damage.
    Dim. Hoogte 11-19 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #129

    Een grote eikenhouten koffer met een gegalbeerd deksel en smeedijzeren beslag. XIXe eeuw.

    A large oak chest with a domed lid and wrought iron fittings. 19th century.
    Dim. H 70, B 125, D 60 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #469

    Drie handgeknoopte Oosterse tapijtjes.

    Three hand-knotted oriental rugs.
    Dim. 65/175 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #523
    Willy Vandersteen

    Een set van 15 Lekturama “Suske en Wiske Collectie” bundels.

    A set of 15 Lekturama "Suske en Wiske Collection" bundles.
    Estimate: € 60 / 80
  • #30

    Een 10 rijen parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot.

    A 10-row pearl necklace with an 18 kt yellow gold clasp.
    Dim. slot brutto: 12 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #23

    Een tafellamp gevormd als een kandelaar met drie armen. Van geperst glas, schade aan 1 van de opaline ‘kaarsen’.

    A table lamp shaped like a candelabra with three arms. Made of molded glass, damage to one of the opaline 'candles'.
    Dim. Hoogte 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #37
    Lladro

    Een porseleinen groepje met twee roddelende vrouwen en drie kleine beeldjes van engeltjes in diverse houdingen. Gemerkt onderaan.

    A porcelain group with two gossiping women and three small angel figures in various poses. Marked on the bottom.
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #539

    Een grote Hongaars kristallen coupe, rood in de massa gekleurd.

    A large Hungarian crystal bowl, dyed red in the mass.
    Dim. h 16 x Ø 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    Een lot van 5 postzegelalbums met een grote variatie zegels, waarvan een goed aantal 19e eeuwse. Bestaande uit: USA (1870 - 1899), Canada (1876 - ), Zuid- & Centraal-America (verschillende landen rond 1880+), Commonwealth, Midden Oosten, Afrika (Belgische Congo +), Kleine hoeveelheid Oost-Azië waaronder China & Japan rand 19e eeuw.

    A lot of 5 stamp albums with a large variety of stamps, including a good number from the 19th century. Includes: USA (1870 - 1899), Canada (1876 - ), South & Central America (various countries around 1880+), Commonwealth, Middle East, Africa (Belgian Congo +), Small amount of East Asia including China & Japan late 19th century.
    Estimate: € 180 / 240
  • #171
    Éditions studio

    Een plexiglazen ‘Baby’ genummerd 45/50. C.O.A Keith Haring.

    A plexiglass 'Baby' numbered 45/50. C.O.A Keith Haring.
    Dim. 32 x 24 x 3 cm (sokkel 34 cm)
    Estimate: € 300 / 500
  • #369

    Een massief eikenhouten bank/bijzettafel, met opbergvak en neerklapbare rugleuning.

    A solid oak bench/side table, with storage compartment and folding backrest.
    Dim. H 93, B 91, D 48 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #190

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,02 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 1.02 ct.
    Dim. 11,44 g
    Estimate: € 1400 / 1600

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00