#567Een massief eikenhouten gate-leg tafeltje met getorste poten.
#134Albert De DekenPeriod: 1915-2003“De touwspringster”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd De Deken.
#380TissotEen vintage roestvrij stalen polshorloge.
#620Een set van vier eetkamerstoelen met gevlochten zit en rug, stijl Lodewijk XVI. Lichtgrijs gepatineerd, met bijpassende kussens.
A set of four dining chairs with caned seat and back, Louis XVI style. Light gray patina, with matching cushions.No longer availableDim. H 94, B 52, D 47 cmEstimate: € 70 / 100 -
#481Een grote Chinees porseleinen schotel met figuren in het decor.
A large Chinese porcelain dish decorated with figures.No longer availableDim. h 8 x Ø 43.5 cmEstimate: € 350 / 400 -
#538Een lot van drie lampenvoeten van VSL kristal. Paars in de massa gekleurd.
#84Halle Hallemeersch‘Stilleven met brood en fruit’, olieverf op doek. Getekend; Hallemeersch. 28-9-1942.
'Still life with bread and fruit', oil on canvas. Signed; Hallemeersch. 28-9-1942.No longer availableDim. 45/50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#353Een menselijke schedel van grijs-bruin gepatineerde kunststof. Gepresenteerd op een zwarte voet. Niet getekend.
A human skull made of grey-brown patinated plastic. Presented on a black base. Not signed.No longer availableDim. Hoogte 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#123Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
#91DelheidEen zilveren make-up set gemerkt Delheid, bestaande uit 3 borstels, een dekselpot, een handspiegel en de rand van een kam.
A silver make-up set marked Delheid, consisting of 3 brushes, a lidded pot, a hand mirror, and the edge of a comb.No longer availableDim. l 28.5 cm (spiegel)Estimate: € 150 / 200