#191Delft Boch La LouvièreEen paar Delft blauwe sierborden. Onderaan gemerkt.
#163Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
#145Een Perzisch handgeknoopt tapijt met vogels in het decor.
A Persian hand-knotted carpet with birds in the design.No longer availableOnline onlyDim. 270 x 140 cmEstimate: € 40 / 60 -
#6Perneel“Geabstraheerd naakt beeld”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#44“Dame in zithouding”. Een Art Deco keramieken craquelée beeldje. Restauratie breuk aan de rugzijde.
#258Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
#126Een meerkleurig aardewerken craquelé beeldje van een paard.
#76Antwerpen, metropool 1885-1915, een boek door Ronny Van De Velde.
#47Pour Vous“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
#48Een vintage porseleinen cachepot in de vorm van een papegaai. Deksel manco.
#128“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100