Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.
Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.

Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.

A lot of 12 glasses by Val Saint Lambert, including 6 colorless wine glasses and 6 green and colorless shot glasses. Includes a set of 6 glasses with the bowl in fluorite glass, one of which is damaged at the rim.
Dim. h 16 cm
SKU: 2409240314.
Categories: Kristal, XXe eeuw.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #314
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #529

    Een houten vierkante opium-salontafel.

    A wooden square opium coffee table.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 115 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #554
    Antonino Sciortino Serax

    “Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.

    "Flamingo M." A black lacquered metal design floor lamp with a copper arm. Designed by Antonino Sciortino for Serax.
    No longer available
    Dim. 162 x 13 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #680
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    A set of 2 pens, including 1 fountain pen with an 18kt gold nib and 1 ballpoint pen.
    No longer available
    Dim. 18kt 750
    Estimate: € 250 / 300
  • #146

    Een rechthoekige spiegel. Victoriaanse stijl, mooi gebeeldhouwd en ajourgewerkt.

    A rectangular mirror. Victorian style. Nicely carved and with ajour.
    No longer available
    Dim. 176x108 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #216

    Trumeau van gebeeldhouwd hout.

    Mirror. Scumpted wooden frame.
    No longer available
    Dim. 190x55 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #456

    Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.

    A large brown leather jewelery box with mirror and five drawers.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #514

    Een grote ovale eettafel met keramisch blad en metalen voet.

    A large oval dining table with a ceramic top and metal base.
    No longer available
    Dim. 75 x 240 x 135 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #696

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #519
    Antonino Sciortino Serax

    “Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.

    "Flamingo L" is a black lacquered metal design floor lamp. Designed by Antonino Sciortino for Serax.
    No longer available
    Dim. 209 x 17 x 205 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #518
    Antonino Sciortino Serax

    “Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.

    "Flamingo L". A black lacquered metal design floor lamp. Designed by Antonino Sciortino for Serax.
    No longer available
    Dim. 209 x 17 x 205 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #516
    Antonino Sciortino Serax

    “Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.

    "Flamingo L". A black lacquered metal designer floor lamp. Designed by Antonino Sciortino for Serax.
    No longer available
    Dim. 209 x 17 x 205 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #576
    Val Saint-Lambert

    Vier vlakke pressepapiers van kleurloos kristal uitgegeven voor BATC. Gemerkt. We voegen er vier andere aan toe.

    Four flat paperweights of colorless crystal issued for BATC. Marked. We add four others to them.
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #548

    Een meerkleurig marmeren Art Deco bureaugarnituur.

    A multi-colored marble Art Deco desk set.
    No longer available
    Dim. 15 x 31 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #536

    Een vergulde muurconsole in kunststof met spiegelblad en houten poten.

    A gilded wall console in plastic with mirrored top and wooden legs.
    No longer available
    Dim. 82 x 120 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #517
    Antonino Sciortino Serax

    “Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.

    "Flamingo L". A black lacquered metal designer floor lamp. Designed by Antonino Sciortino for Serax.
    No longer available
    Dim. 209 x 17 x 205 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #486

    Een midcentury sideboard/barmeubel in pallisanderfineer op chrome poten. Eén deur en drie laden. Kleine schade aan de hoek links achter.

    A midcentury sideboard/bar cabinet in rosewood veneer on chrome legs. One door and three drawers. Slight damage to the back left corner.
    No longer available
    Dim. 100 x 150 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #556
    Antonino Sciortino Serax

    “Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.

    "Flamingo M". A black lacquered metal design floor lamp with copper arm. Designed by Antonino Sciortino for Serax.
    No longer available
    Dim. 162 x 13 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #494
    Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen

    “Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.

    "Model 5331." A lot of 6 vintage Mid-Century design armchairs. Pleated birch wood with woven upholstered seat. Designed by Rud Thygesen & Johnny Sorensen for Magnus Olensen, Denmark 1960.
    No longer available
    Dim. 75 x 53 x 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #531

    Een lot van 2 staande lampen met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.

    A lot of 2 table lamps with copper base, made from tap handle grips.
    No longer available
    Dim. 61cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #694

    Een bord van veelkleurig porselein met een famille rose decor van pioenen met vergulde details. Symbolen onderaan de vleugel.

    A plate of polychrome porcelain with a famille rose decoration of peonies with gilded details. Symbols at the bottom of the wing.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #606

    Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.

    A fish tank made of Imari porcelain. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 20 x Ø 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #176

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #690
    Sheaffer

    Twee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Two Sheaffer pens, one fountain pen with a 14 kt gold nib and one ballpoint pen.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #508

    Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.

    A pair of veined marble cassolettes with removable lids adorned with gilded bronze fittings and lion heads.
    No longer available
    Dim. 41 x 20cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #284

    “L’escalier”, een kleurenlitho op papier, gesigneerd Wouters? en genummerd 44/99.

    "The staircase", a color lithograph on paper, signed Wouters? and numbered 44/99.
    No longer available
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #579
    Capodimonte

    “De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.

    "The Harp Player". A multicolored porcelain figurine. Missing one finger.
    No longer available
    Dim. 28,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #338
    Wiskemann

    Een art-deco koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, gemerkt Wiskemann.

    An Art Deco coffee and tea set in silver-plated metal on a tray, marked Wiskemann.
    No longer available
    Dim. h 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #409
    F Degreef

    “Oostende”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1964.

    "Ostend." A painting, oil on canvas. Signed and dated 1964 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 54 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #418
    Emaux de Louvière

    Een crackleware Art Nouveau vaas met een vrouwenfiguur en florale toetsen. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A crackleware Art Nouveau vase featuring a female figure and floral accents. Marked and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 21,5 x Ø 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #198

    Een Frans porseleinen jardinière met floraal decor en drakenkoppen. 1 stukje van drakenoor manco.

    A French porcelain jardiniere with floral decoration and dragon head handles. One piece missing from the dragon ear.
    No longer available
    Dim. 42 x 23cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #205

    Een rechthoekige spiegel, houten lijst met rijk gedetailleerd bloem- en parelmotief, vervaardigd in traditionele stijl. De lijst is gedeeltelijk gepatineerd. 19e eeuw.

    A rectangular mirror frame with intricately detailed floral and pearl motif, crafted in a traditional style. The frame has some patina. 19th century.
    No longer available
    Dim. 77 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201
    George Georgiadis

    “Paean”. Bronzen beeldje van een gehavende luitspelende engel. Genummerd 17/50. Met certificaat van de galerij.

    "Paean". Bronze figurine of a battered angel playing the lute. Numbered 17/50. With certificate from the gallery.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 x 11,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #51
    Mondial

    “Pistola Mod. 1949”. Een Italiaans alarmpistool, cal. mm 6, genummerd 5780, gemerkt “Brevettata, made in Italy”.

    "Pistola Mod. 1949". An Italian alarm pistol, cal. mm 6, marked with number 5780, inscribed "Brevettata, made in Italy".
    No longer available
    Dim. 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #109
    Jack Godderis
    Period: 1916-1971

    “Stilleven met blauwe stoel en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.

    "Still life with blue chair and flower vase", a painting, oil on canvas, signed Godderis.
    No longer available
    Dim. 85 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #15

    Vier zilveren luciferdoosjes en een pillendoosje, gemerkt. We voegen er twee sigarettenpijpjes van zilver en amber aan toe (één beschadigd).

    Four silver matchboxes and a pillbox, marked. We also add two silver and amber cigarette holders (one damaged).
    No longer available
    Dim. 106,53 g 800‰.
    Estimate: € 80 / 120
  • #595
    Kars Kazak

    Een handgeknoopt Turks tapijt in wol op wol. Traditioneel geometrische tekening en typerend kleurenpallet. Met certificaat.

    A hand-knotted Turkish carpet in wool on wool. Traditional geometric design with distinctive color palette. Comes with a certificate.
    No longer available
    Dim. 184 x 134cm
    Estimate: € 100 / 200
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More