#34
Een Chinese dekselvaas.
A Chinese lidded vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 25 cmEstimate: € 5 / 10 -
#81
Een bronzen beeldje van een meisje op een boomstronk met een marmeren voetje.
A bronze statue of a girl on a tree stump with a marble base.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#276
Een lot van 3 glazen items.
A lot of 3 glass items.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 30 / 35 -
#101
Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
A wooden sculpture of a kneeling woman. Congo.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. H. 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#221
Een gevarieerd lot bestaande uit 5 bordjes, een restglas kannetje en een chocoladevorm (gevuld met lood).
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#64
Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#244
Een set van 2 wandconsoles met een engeltje in gegoten beton.
Set of two consoles with an angel in moulded concrete.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 13 x 14 x 11 cmEstimate: € 20 / 30 -
#202Veritas
Een kleurrijke kunststoffen cabuchon in rose.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30 / 40 -
Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#187Mandarina Duck
Een schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
#59Royal Stone China
“Kattenkan”. Een porseleinen kan, blauw-wit met katten in het decor.
"Cat jug". A porcelain jug, blue and white with cat decorations.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 22,5 x 20cmEstimate: € 30 / 40 -
#84Mizuko
Een Japans porseleinen schoteltje. Onderaan gemerkt “Mizuko Japan”.