Een lot van 12 kleine en 10 grote geslepen glazen, van kleurloos VSL kristal. Niet gemerkt.
Val Saint Lambert

A lot of 12 small and 10 large cut glasses, made of colorless VSL crystal. Not marked.
Dim. Hoogte 13.5 en 18 cm
SKU: 3009250645.
Categories: Kristal, XXe eeuw.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #645
Estimate: € 75 / 100

Other lots by Val Saint Lambert

  • #488
    Val Saint Lambert

    Een lot van twaalf geslepen kristallen glazen op voet met gekleurde kelken, 6 groene en 6 roze. Niet gemerkt.

    A lot of twelve cut crystal glasses on a foot with colored cups, 6 green and 6 pink. Not marked.
    Dim. Hoogte 13.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #45
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos geslepen kristallen vaas, met adelaar en markering ‘N’. Onderaan gemerkt.

    A colorless cut crystal vase, with an eagle and marking 'N'. Marked at the bottom.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #553
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, onderaan gemerkt.

    A crystal vase, green in color, marked at the bottom.
    Dim. h 23.5 x Ø 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #77
    Val Saint Lambert

    Twee grote kelken van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van wijnbladeren. Gemerkt met sticker, één kelk is getekend.

    A set of two large chalices made of colorless crystal with an engraved decoration of wine leaves. Marked with a sticker, one chalice is signed.
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 100 / 150

  • #45
    Val Saint Lambert

    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #45
    Val Saint Lambert

    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #45
    Val Saint Lambert

    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #45
    Val Saint Lambert

    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #45
    Val Saint Lambert

    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #45
    Val Saint Lambert

    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #45
    Val Saint Lambert

    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #45
    Val Saint Lambert

    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #45
    Val Saint Lambert

    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #45
    Val Saint Lambert

    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #45
    Val Saint Lambert

    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #45
    Val Saint Lambert

    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00