#97Val Saint LambertEen lot van 4 kristal Val Saint Lambert schalen met vergulde randen en delen, onderaan gemerkt.
#445Een antiek massief Engelse commode, 5 laden met messing handvatten.
#402Keith Haring Foundation“Andy Warhol”. Een litho op papier, binnen de plaat gesigneerd Keith Haring foundation met watermerk, genummerd 29/150.
#420Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
#474“Abstract met jonk op de achtergrond.” Japanse houtdruk.
#692Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein met veelkleurige decors. XXe eeuw, allemaal gemerkt aan de onderkant.
#100HermésEen armband met grote schakels van zilver. Gemerkt en genummerd. 925‰.
A bracelet with large silver links. Marked and numbered. 925‰.No longer availableDim. 107,65 gEstimate: € 900 / 1000 -
#364Een messing juwelenkistje uit het eerste deel van de vorige eeuw met de voorstelling van dieren. De sleutel ontbreekt.
A brass jewelery box from the first part of the last century depicting animals. The key is missing.No longer availableDim. 11.5 x 20 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#171Een verzilverd koffie- en theestel. Vier stuks op dienblad.
A silver plated coffee and tea set. Four pieces on tray.No longer availableDim. h:Estimate: € 200 / 250