#244Monelli
“De druivenplukkers.” Aardewerken sculptuur. Gesigneerd Tiziano Galli.
“The grape pickers”. Earthenware figure. Signed Tiziano Galli.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#374
‘Brug bij valavond’, gemengde techniek, toegeschreven aan Christian Rolet.
#280
An 18 karat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.48 ct. and sapphires with a combined weight of +- 2.40 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#24
Een zilveren toiletset bestaande uit drie borstels, een schoenlepel, haak en kam. Frans, gemerkt met Minerva en ruit.
Een Perzich handgeknoopte loper.
A Persian hand-knotted runner.No longer availableDim. 410 x 110cmEstimate: € 40 / 60 -
#223
Een bronzen beeld van een liggende leeuw.
#661
#207
Een Tiffany tafellamp met parelrand op een koperen voet.
#170
Een 18 karaats witgouden ring bezet met één diamant van +- 0,20 ct.
An 18 carat white gold ring set with one diamond of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 400 / 500 -
#555
Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#2
Een Engels mahoniehouten boekenkastje.
#687
Een lot van 3 Afrikaanse houten beelden van vrouwen.