#290
#486Klardasht
Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 60872.
#626
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 60/100 -
#541
#264
Een lot van 12 dessertvorkjes met zilveren heften in hun originele etui.
A lot of 12 dessert forks with silver handles in their original case.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#292
Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.
#41
Een bord van meerkleurig porselein, gedecoreerd met een wapenschild en bloemen. In de geest van Edmé Samson. XIX eeuw.
#551
Een Afrikaans masker sculptuur uit rieten vlechtwerk, leem en een apenschedel.
An African mask sculpture made of wickerwork, clay and a monkey skull.No longer availableDim. 24 x 31cmEstimate: € 150/250 -
#28Kurt Steiner Wallendorf - ThüringenPeriod: 1907-1970
“Jongen en geitje”. Een porseleinen beeldje, onderaan gemerkt. Wallendorf - Thüringen, door Kurt Steiner.
"Boy and little goat". A porcelain figurine, marked on the bottom. Wallendorf - Thuringia, by Kurt Steiner.No longer availableDim. 20cmEstimate: € 75/100 -
#434julio Ojea
“Transmigrazione.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Transmigration." Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#403
Een Aziatisch bronzen beeldje.
An asiatic bronze figure.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#631
Een trein-startset Lima Golden Series met originele doos.
A train starter set Lima Golden Series with original box.No longer availableEstimate: € 70/100