#61Een paar goudkleurige kandelaars in barokke stijl.
A pair of gold-colored baroque-style candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#190Een massief eikenhouten kinderstoeltje, brutalistisch.
#186Muzikaal bijzettafeltje, octogonaal. Met inlegwerk. Lichte schade aan het blad.
Musical side table, octagonal. With inlaid work. Slight damage to the top.No longer availableOnline onlyDim. H 55, B 45, D 45 cmEstimate: € 25 / 40 -
#25StübeEen vintage keukenweegschaal van het merk Stube.
A vintage kitchen scale by the brand Stube.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 31 x 20 cmEstimate: € 5 / 10 -
#204Set van twee vierdelige haardschermen.
#128‘Havenzicht’. Aquarel, onleesbaar getekend.
#165Een professioneel ingelijste poster van Gustave Klimt.
#117Een lot massief zilver en verzilverd metaal w.o. een fotolijstje met Nederlandse keur, een reeks plaatsnummer (niet compleet), stoppen, handvaten, zoutvat met kristal, voet met Nederlandse keur, een specerijenhouder met kristal (één bakje manco), een taartschep, een dessertbestek (800/1000), een grote rechthoekige plateau van verzilverd metaal met gegraveerd wapen van de familie Cartuyvels. E.a.
A lot of solid silver and silver-plated items including a photo frame with Dutch hallmarks, a series of place numbers (not complete), stoppers, handles, a salt cellar with crystal, base with Dutch hallmarks, a spice holder with crystal (one missing container), a cake server, a dessert cutlery set (800/1000), a large rectangular silver-plated tray with engraved coat of arms of the Cartuyvels family, and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80