#52Boch La Louvière
#13
Een gebeeldhouwd houten Samouraihoofd.
Une tête de samouraï en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 16,5 cmEstimate: € 40/60 -
#36Gerold Porzellan
#101Victor SmetPeriod: °Antwerpen, 1930
Een lot van vier aquarellen met schepen. Allen gesigneerd.
Un lot de quatre aquarelles avec des bateaux. Tous signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 x 33 cmEstimate: € 60/80 -
#1
Een lot van 29 speelgoedautootjes in koffertje.
Un lot de 29 petites voitures dans un coffret.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 16 x 16 x 26 cmEstimate: € 40/60 -
#98
Een glazen wijnkoeler met koord.
#106
Een gevarieerd lot tin. XIXde eeuw e.a.
Beaucoup d'étain varié. XIXème siècle et autresNo longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 40/60 -
#62
Negen diverse sculpturen van diverse materialen, overwegend trofeeën en herdenkingsstukken. Diverse letsels.
Neuf sculptures diverses de divers matériaux, principalement des trophées et des pièces commémoratives. Diverses dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60 -
#271
#213
Een oude wijze van Chinees aardewerk. Baard beschadigd.
Un ancien sage chinois en faïence.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 32 cmEstimate: € 60/100 -
#243
#170
“Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée, avec cachet et numérotée 84/100 hors planche. Dans la planche: C. 1917.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 38 x 31 cmEstimate: € 20/30