#101
“Landschap met molen in de verte”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd V A en op de verso gedateerd 1937.
Paysage avec un moulin au loin . Huile sur panneau. Monogrammé V A et daté 1937 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 12 x 17,5 cmEstimate: € 60/80 -
#25
Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.
#220P. Goorden
”Vue sur Anvers de la Rive Gauche”. Huile sur panneau. Signé et daté 1954 au verso.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 84 cmEstimate: € 80/100 -
#108
Een messingen wandversiering met eenden. Jaren ‘60.
#116K. Librowicz
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 45 x 56 cmEstimate: € 50/100 -
#17
Twee hoornvazen van wit porselein z.g. Vieux Bruxelles.
Deux vases cornets en porcelaine blanche dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/50 -
#124
“Zwangerschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grossesse . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 103 x 93 cmEstimate: € 25/35 -
#237Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 45,5 x 60,5 cmEstimate: € 220/280 -
#130
Een zittende buldog van meerkleurig kunststof.
#126
Een gebeeldhouwde stoel met gecanneerde zit en rug.
#218Michelline Wiser
“Ondergaande zon boven de Noordzee”. Aquarel. Gesigneerd.
”Le soleil qui se couche, Mer du Nord”. Une aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 70 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#3
Un baromètre-thermomètre en chêne et décorations sculptées. .No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 60/100