Een lot van 14 softcover erotische strips Uitgeverijen: 9 Folies, 3 lambada, 2 Turbo.

A lot of 14 softcover erotic comic books Publishers: 9 Folies, 3 Lambada, 2 Turbo.
SKU: 1712240661.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #661
Estimate: € 45 / 55

  • #384
    AM Germany

    Een antiek popje, Armand Marseille Germany Dream Baby 341, circa 1920.

    An antique doll, Armand Marseille Germany Dream Baby 341, circa 1920.
    Dim. l 27 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #655

    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #224
    Eichholtz

    Een xxl glanzend zwart keramische dekselvaas, onderaan gemerkt Eichholtz.

    An xxl glossy black ceramic lidded vase, marked Eichholtz at the bottom.
    Dim. h 68 x Ø 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #442
    Jozef (Jef) Gastmans

    “WINTER 880801-0-”. Een schilderij, olieverf op doek, bovenaan gesigneerd “Antoon 88”, onderaan getiteld.

    "WINTER 880801-0-". A painting, oil on canvas, signed "Antoon 88" at the top, titled at the bottom.
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #635

    Een houten ronde tafel met centrale draaipot, gesteund op 3 klauwpoten met wieltjes. Bovenaan marmeren blad met herstelling aan een breuk doormidden.

    A wooden round table with a central revolving pot, supported by 3 claw feet with wheels. Marble top with repair to a break in half.
    Dim. 77 x Ø 103 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #386
    Mori Yomoud

    Een Pakistaans tapijt van wol.

    A woolen carpet.
    Dim. 159x256 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #333

    Zeiss, Objektive in der Raumfahrt, een lot van 15 boekjes met elk 12 dia’s van de ruimtevaart. Boekjes 1 tem. 17 waarvan nr 11 en 12 ontbrekend.

    Zeiss, Lenses in Space Travel, a lot of 15 booklets each with 12 slides of space travel. Booklets 1 to 17, with numbers 11 and 12 missing.
    Dim. 20 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #213
    Delvaux

    Een vintage lederen Delvaux schoudertas, model Brillant, binnen met label gemerkt.

    A vintage leather Delvaux shoulder bag, Brillant model, labeled inside.
    Dim. 21 x 25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #570

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.30 ct.
    Dim. 2,08 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #236

    Een trapeziumvormige kast met vijftien laden met houten trekkers.

    A trapezoid-shaped cabinet with fifteen drawers and wooden pulls.
    Dim. 101 x 102
    Estimate: € 150 / 200
  • #211
    Capo di Monte

    “Neptunus, god van water en zee”, een groep in blanc-de-Chine op een houten sokkel, gemerkt Capo-Di-Monte. De staart van de zeemeerman in afgebroken maar nog aanwezig.

    "Neptune, god of water and sea," a group in blanc-de-Chine on a wooden base, marked Capo-Di-Monte. The tail of the mermen is broken off but still present.
    Dim. 38 x 34 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #275
    Thonet, Vienna

    Een lot van 4 stoelen in stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit, onderaan in het hout en met label gemerkt; Thonet, Austria, Vienna. Eerste helft XXe eeuw.

    A set of 4 chairs in steam-bent beechwood with caned seats, marked with label: Thonet, Austria, Vienna. First half of the 20th century.
    Dim. 88 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00