Een lot van 14 softcover erotische strips Uitgeverijen: 9 Folies, 3 lambada, 2 Turbo.

A lot of 14 softcover erotic comic books Publishers: 9 Folies, 3 Lambada, 2 Turbo.
SKU: 1712240661.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #661
Estimate: € 45 / 55

  • #487

    Een Chinees schilderij op albast met aan de ene zijde een tafereel in een prieel en een gedicht aan de andere zijde. Op 3 plaatsen gerestaureerd.

    A Chinese painting on alabaster depicting a scene in a pavilion and a poem on the other side. Restored in 3 places.
    Dim. 28 x 28 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #26

    Een donker eikenhouten tafel met rond blad. Onderaan de voet enige schilferschade.

    A dark oak table with a round top. Some chipping damage present at the base of the foot.
    Dim. 76 x Ø 120 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #318
    St Clement

    “Saint Clément”, een geglazuurd aardewerken eendenkaraf nr. 7492.

    "Saint Clément", a glazed earthenware duck decanter no. 7492.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #691

    Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.

    A set of 4 oak chairs with old yellow velvet upholstery.
    Dim. 94 x 40 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #303

    “Dame met vogel”, een meerkleurig art-deco beeld, vermoedelijk brons op een marmeren sokkel.

    "Lady with bird", a multi-colored art-deco sculpture, presumably bronze on a marble base.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #219

    8 gesculpteerde precolumbiaanse hoofdjes.

    8 small sculpted Precolumbian heads.
    Estimate: € 100 / 150
  • #142
    Edgard Farasyn
    Period: 1858 - 1935

    “Op het stadsplein”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Edg. Farazyn.

    "On the Town Square," a painting, oil on panel, signed by Edg. Farazyn.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #314
    E. Haagemans

    “Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd E. Haagemans.

    "Still life with fruit," a painting, oil on panel, signed E. Haagemans.
    Dim. 28.5 x 39.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #548

    Een porseleinen mantelklokje met handbeschilderd floraal tafereel. Uurwerk te herstellen. Binnenin gemerkt.

    A porcelain mantel clock with a hand-painted floral scene. Clock mechanism is not functioning. Marked inside.
    Dim. 23 x 27cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #79
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Hoevezicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 66 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #177

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 7 vorken en 7 lepels, gemerkt “DB” (Henri De Bist) 800‰. En bijgevoegd een suikerzeeflepel.

    A set of silver cutlery, consisting of 7 forks and 7 spoons, marked "DB" (Henri De Bist) 800‰. Also included is a sugar sifter spoon.
    Dim. 915g - 800‰
    Estimate: € 450 / 550
  • #394

    Een polychroom aardewerken kruik in Shipibo-Conibo stijl, met geometrische patronen in het decor, Peru.

    A polychrome earthenware jug in Shipibo-Conibo style, with geometric patterns in the decoration, Peru.
    Dim. 18 x Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 90

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00