#667E. Benezit“Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.
"Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#150Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een parel.
#467Rivarossi AtlasEen lot van 25 varia treinwagons N schaal, Atlas & Rivarossi. Diverse modellen in originele verpakking.
A lot of 25 various N scale train cars, Atlas & Rivarossi. Various models in original packaging.No longer availableDim. 16 & ... & 12 cmEstimate: € 100 / 200 -
#273Een verguld bronzen schouwklokje met violist en hondje.
#613Een bronzen beeldje van Shiva Brahma.
#681Een juwelenkistje/koffertje in messing met middeleeuwse taferelen in het decor.
A jewelry box/case in brass with medieval scenes in the decoration.No longer availableDim. 10 x 21 x 11.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
A 14 kt white gold fine ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.22 ct.No longer availableDim. 1,18 gEstimate: € 300 / 400