• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een lot van 14 softcover erotische strips Uitgeverijen: 9 Folies, 3 lambada, 2 Turbo.

A lot of 14 softcover erotic comic books Publishers: 9 Folies, 3 Lambada, 2 Turbo.
SKU: 1712240661.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #661
Estimate: € 45 / 55

  • #641
    Val Saint Lambert

    Een set van 2 drageoirs van kleurloos kristal, Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de punt van 1 deksel.

    A set of 2 colorless crystal sweetmeat jars, Val Saint Lambert. Minor flakes on the tip of 1 lid.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #684

    Een paar antieke vergulde stoeltjes, zit en rug met rietwerk.

    A set of 2 antique gilded chairs with seat and back in caning.
    Dim. 95 x 45 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #586

    Een commode met 2 laden in marqueterie en bronskleurig beslag in Louis XV stijl

    A commode with 2 drawers in marquetry and bronze-colored fittings in the Louis XV style.
    Dim. 80 x 90 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #379
    Franz Montfort

    “Zittend naakt.” potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1916.

    "Sitting nude." Pencil on paper. Signed, dated 1916.
    Dim. 32,5 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    Een Griekse Oenochoe vaas uit de Romeinse periode in rood aardewerk met zwarte personages Heshaïstos en Silenoï.

    A Greek Oenochoe vase from the Roman period in red terracotta with black figures of Hephaestus and Silenus.
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #266

    Een mahoniehouten commode in Louis Philippe stijl met 4 laden.

    A mahogany chest of drawers in the Louis Philippe style with 4 drawers.
    Dim. 98 x 125 x 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #132
    Gérard Laenen
    Period: 1899-1980

    “Zicht op de ophaalbrug”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1929.

    "View of the Drawbridge". A painting, oil on canvas, signed and dated 1929 at the bottom.
    Dim. 51 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #166
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Dim. 125 x 42 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #176
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #674

    lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.

    A lot of 2 earthenware vases with craquelure.
    Dim. h35cm x Ø14cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #499
    Niang

    Dim. 31 x 23cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #51
    Fred Bellefroid

    “De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.

    "The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.
    Dim. H. 13 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00