#519Een sac-à-perles luchter van kristal.
A crystal sac-à-perles chandelier.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#587Een aardewerken godheidsvat in Sicán stijl, Peru. Achterste deel onderste rand afgebroken en gaatje vooraan in de kruik.
An earthenware deity vessel in Sicán style, Peru. Back lower rim broken off and small hole at the front of the jug.No longer availableDim. 18,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#318St Clement“Saint Clément”, een geglazuurd aardewerken eendenkaraf nr. 7492.
#150Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een parel.
#648“De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.
"The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#32Kamagurka“Zwembad”, een screenprint van Cowboy Henk, Kama & Seele.
#124P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
"Caballos." Bronze sculpture, signed.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 550 / 650