#188Een bronzen man naar het werk van Rodin.
A Chinese tulip vase made of blue and white porcelain.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 260 / 300 -
#450Een parelhalssnoer met verschillende kleuren bruin, grijs en verzilverd slot.
A pearl necklace with various shades of brown, grey, and a silver clasp.No longer availableDim. L: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#574Een gepolychromeerd houten beeld van een gans.
A polychrome wooden statue of a goose.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#593Mont BlancEen zwart lederen handtasje, gemerkt Mont Blanc.
#473Een aardewerken beeldje van een geknielde vrouw in Jaina Mayaanse stijl.
#292Een ovale geslepen spiegel in vergulde lijst met strikornamenten.
#164Aligi Sassu“Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.
#374Roméo Dumouolin“Leçons de catéchisme” Kleurenets op papier. Gesigneerd buiten de plaat. Vochtplekken.
"Lessons of catechism" Color etching on paper. Signed outside the plate. Water stains.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#149Meullemans“Marine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
Een aardenwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.
#672Een set van 3 bijzettafeltjes in Hollywood Regency stijl, messing en glas.
A set of 3 Hollywood Regency style side tables, brass and glass.No longer availableDim. 44 x 55 x 40 cmEstimate: € 60 / 80