#153Alfred DubucandPeriod: 1828-1894“Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.
"Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.No longer availableDim. 26 x 33 x 20 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#80Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 4,37 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 4.37 ct.No longer availableDim. 10,38 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#691Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.
#190Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee briljantjes en saffier cobochons met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with two brilliant-cut diamonds and sapphire cabochons with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 700 / 800 -
#288Een retro verchroomde metalen tafellamp.
#315Thieme-Becker“Allgemeines Lexikon der bildenden Künstler von der Antike bis zur Gegenwart”. Softcover, 37 delen in 19 banden. Evenals Vollmer, “Allgemeines Lexikon der bildenden Künstler Zwanzigsten Jahrhundert”. Sotcover, 6 banden. Beide in gelijkvormige uitgave, Ed. Deutscher Taschenbuch Verlag, München 1992. Zeer goede staat.
"General lexicon of artists from antiquity to the present". Softcover, 37 volumes in 19 books. Also Vollmer, "General lexicon of artists of the twentieth century". Softcover, 6 volumes. Both in uniform edition, Ed. Deutscher Taschenbuch Verlag, Munich 1992. Very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#87Een Duitse sabel uit W.O.I.
A German sabre WWI.No longer availableDim. 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#622EichholtzEen zilverkleurige geglazuurde keramische vaas in Chinese stijl, onderaan gemerkt Eichholtz.
#681Een juwelenkistje/koffertje in messing met middeleeuwse taferelen in het decor.
A jewelry box/case in brass with medieval scenes in the decoration.No longer availableDim. 10 x 21 x 11.5 cmEstimate: € 30 / 50