Een lot van 14 softcover erotische strips Uitgeverijen: 9 Folies, 3 lambada, 2 Turbo.

A lot of 14 softcover erotic comic books Publishers: 9 Folies, 3 Lambada, 2 Turbo.
SKU: 1712240661.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #661
Estimate: € 45 / 55

  • #84
    S. De Cnodder

    “Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.

    "Room still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom.
    Dim. 33 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #427
    Model Power

    Model Power; “1536, 1544, 1519, 1512, 1501, 1533, 1531”. Een lot van 7 vintage N schaal bouwkits, gemerkt Model Power, in originele verpakking.

    Model Power; "1536, 1544, 1519, 1512, 1501, 1533, 1531". A lot of 7 vintage N scale building kits, marked Model Power, in original packaging.
    Dim. 16 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #491

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken blaasinstrument in de vorm van een kikker. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic wind instrument in the shape of a frog. Peru.
    Dim. 6,5 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #241
    Olympus

    Een vintage camera Olympus-Pen met lederen draagtasje.

    A vintage camera Olympus-Pen with leather carrying case.
    Estimate: € 150 / 250
  • #72
    Victor Jamotte

    “Heidezicht met bomenrij”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Victor Jamotte.

    "Heath view with row of trees", a painting, oil on panel, signed by Victor Jamotte.
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #173

    Kandelaar in Lodewijk XV-stijl van verguld en donker gepatineerd brons. Zes lichtpunten gedragen door een kariathide. Tijdperk Napoleon III.

    Candlestick in Louis XV style made of gilt and dark patinated bronze. Six light points supported by a caryatid. Era of Napoleon III.
    Dim. 79 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #301
    Köhler Gama

    “Gama 665”, een vintage tin toy tractor met rupsbanden en aanhangwagen, in originele doos. En “A musical novelty”. Een vintage tin toy zangvogeltje, in originele doos met enige schade. 1 klauwtje aan de poot afgebroken.

    "Gama 665", a vintage tin toy tractor with caterpillar tracks and trailer, in original box. And "A musical novelty". A vintage tin toy singing bird, in original box with some damage. One claw broken off the leg.
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #459
    Val Saint Lambert

    Acht geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt. (1 schilfer aan de onderkant voet).

    A modern love couple sculpted in white marble.
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #157

    Een Russisch-orthodox icoon van de Moeder van God van Vladimir (Theotokos van Vladimir), een tedere Eleusa-weergave van de Heilige Maagd Maria en het Christuskind. Midden 19e eeuw.

    A Russian Orthodox icon of the Mother of God of Vladimir (Theotokos of Vladimir), a tender Eleusa depiction of the Holy Virgin Mary and the Christ child. Mid-19th century.
    Dim. 45 x 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #499
    Niang

    Dim. 31 x 23cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #641
    Val Saint Lambert

    Een set van 2 drageoirs van kleurloos kristal, Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de punt van 1 deksel.

    A set of 2 colorless crystal sweetmeat jars, Val Saint Lambert. Minor flakes on the tip of 1 lid.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #76

    Een notelaar houten gebombeerde vitrinekast met gebogen glas en bezet met bronsbeslag. Binnenin met 3 verdiepen en gestoffeerde bekleding.

    A walnut wood bombe display cabinet with curved glass and bronze mounts. Interior with 3 shelves and upholstered lining.
    Dim. 161 x 31 x 64 m
    Estimate: € 200 / 300

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00