Een lot van 14 softcover erotische strips Uitgeverijen: 9 Folies, 3 lambada, 2 Turbo.

A lot of 14 softcover erotic comic books Publishers: 9 Folies, 3 Lambada, 2 Turbo.
SKU: 1712240661.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #661
Estimate: € 45 / 55

  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #92
    Jozef (Jef) Gastmans

    “Geabstraheerd gelaat”. Een schilderij, olieverf op paneel, bovenaan gesigneerd “Antoon 2002”.

    "Abstracted face". A painting, oil on panel, signed at the top "Antoon 2002".
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #137

    Een meerkleurig glaspasta vaas met een geëtst blader en floraal decor. Draagt handtekening “Muller Frères Luneville.

    A multicolored glass paste vase with etched leaf and floral decoration. Signed "Muller Frères Luneville."
    Dim. 33 x Ø 15 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #278
    Amphora, Czechoslovakia

    Een vintage aardewerken vaas met meerkleurig Egyptisch tafereel in Art Deco stijl. Onderaan gemerkt.

    A vintage ceramic vase with a multicolored Egyptian scene in Art Deco style. Marked at the bottom.
    Dim. 35,5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579

    Een vintage gesculpteerd houten ossenjuk, Portugees, Aveiro.

    A vintage carved wooden ox yoke, Portuguese, Aveiro.
    Dim. 65 x 121 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #670
    Gamages London

    “Aeronautic”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Aeronautic". A wristwatch chronograph with automatic movement and metal bracelet. In original packaging. Like new condition.
    Estimate: € 200 / 240
  • #201

    Bronzen art deco vrouwenfiguur.

    Bronze art deco female figure.
    Dim. H. 36 x 67 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #569

    Een retro staande lamp op houten statief gemonteerd.

    A retro floor lamp mounted on a wooden tripod.
    Dim. 150 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #16

    Een massief eikenhouten kerkkandelaar.

    A solid oak church candlestick.
    Dim. 126 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #80

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 4,37 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 4.37 ct.
    Dim. 10,38 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #324
    Dirk Stallaert

    Een schets van een halve plaat voor een album van Nero. Gesigneerd in potlood.

    A half-page sketch for a Nero album. Signed in pencil.
    Dim. 20 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #396

    Een Oosters handgeknoopte loper.

    An Eastern hand-knotted runner.
    Dim. 335x75 cm
    Estimate: € 30 / 40

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00