"Havenzicht", a painting, watercolor, and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#601Een Chinees bronzen ritueel wijnvat.
#159“Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.
"Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#265Een vintage design teakhouten salontafeltje. Vermoedelijk “FM Formule Meubelen”, model N°4037A.
A vintage design teak coffee table. Presumably "FM Formule Meubelen", model N°4037A.No longer availableDim. 46 x 100 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#187Een zittende panter van brons. Naar een origineel van Pompon.
#101Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met gesculpteerd figuurtje van een aapje bovenaan. Peru.
A Precolumbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted figure of a little monkey on top. Peru.No longer availableDim. 26 cmEstimate: € 300 / 400