#392Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.V. Toren” & “St-Paulus (poort)”. Een lot van 2 etsen op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
“O.L.V. Tower” & “St. Paulus (gate)”. A lot of 2 etchings on paper. Signed and titled at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 40 x 15 & 20,5 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#432“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Vlaamse school. Verfschade.
"Flower still life". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Flemish school. Paint damage.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#571Een paar antieke koperen kandelaars met reliëfversieringen.
#513Een paar Empire vaasjes met polychroom romantisch decor. Kleine beschadiging aan een handvat.
#302Guy RibesPeriod: 1948“Fée du Printemps”. Een kleurenlitho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd.
"Fairy of Spring." A color lithograph on paper, signed and numbered outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 70,5 x 53,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#341Lineol GermanyEen lot van 5 Belgische soldaten bestaande uit een vaandeldrager, een 4-koppige fanfare en 2 paarden, gemerkt Lineol Germany, ca. 1930/40.
A lot of 5 Belgian soldiers consisting of a flag bearer, a 4-piece brass band, and 2 horses, marked Lineol Germany, ca. 1930/40.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#674Een vaas van geglazuurd aardewerk.
A glazed earthenware vase.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#585Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.
#553Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#418Emaux de LouvièreEen crackleware Art Nouveau vaas met een vrouwenfiguur en florale toetsen. Onderaan gemerkt en genummerd.
A crackleware Art Nouveau vase featuring a female figure and floral accents. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 21,5 x Ø 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#103Hergé“De Krab met de Gulden Scharen”. Met vier pleine page kleurplaten. Ed. Casterman 1946. Eerste druk, A46. Goede staat, naam, stempeltje, sletige rug, zeldzaam.
"De Krab met de Gulden Scharen". With four full page colour pages. Ed. Casterman 1946. First edition, A46. Good condition, name, stamp, worn spine, rare.No longer availableEstimate: € 400 / 500