#423Een antieke bandoneon in zijn originele koffer. Enkele knoppen zijn afgebroken dus ter restauratie.
An antique bandoneon in its original case. Some buttons are broken off and it requires restoration.No longer availableDim. 23 x 40 x 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#280Een paar 18 karaats witgouden oorbellen.
A pair of 18 karat white gold earrings.No longer availableDim. 1,63 gEstimate: € 100 / 150 -
#693Een antieke weegschaal in hout, marmer en messing, bijgevoegd 2 houten blobben met oude geijkte gewichten (1 kleinste gewichtje ontbreekt).
An antique scale in wood, marble, and brass, accompanied by 2 wooden pans with old calibrated weights (1 smallest weight is missing).No longer availableDim. 17 x 46 x 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#153Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.
An antique Jumeau doll with a porcelain head and papier-mâché limbs. Includes a small porcelain doll.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#627Duitse bajonet, W.O.1. gemerkt Anker Werke met ijzeren schede. Bodemvonst.
German bayonet, W.W.I. marked Anker Werke with iron scabbard. Found at the bottom.No longer availableDim. L 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#10Een zilveren munt gemonteerd als broche en een broche. We voegen er drie art nouveau broches en één 18 karaats geelgouden broche met damesprofiel van 1,27g aan toe (sommige sluitingen ontbreken).
A silver coin mounted as a brooch and one brooch. We add three Art Nouveau brooches and one 18 karat yellow gold brooch with a lady's profile weighing 1.27g (some closures missing).No longer availableDim. 42,75 gEstimate: € 80 / 120 -
#65Een verguld messingen luchter met floraal decor, glazen centrale coupe en drie blakers.
#451Tyco“US1 Electric Trucking Highway Construction Set”. Een vintage speelgoed bouwset in H0 schaal, ‘82-84, door Tyco.
"US1 Electric Trucking Highway Construction Set". A vintage toy construction set in H0 scale, '82-84, by Tyco.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#114Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. De Deken.
"Village View," a painting, oil on canvas, signed A. De Deken.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#638Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
#328“Boerenkoppel”, een set van 2 beeldjes in Vlaams aardewerk.
"Boerenkoppel," a set of 2 figurines in Flemish earthenware.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60