#459Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De eeuwige trouw”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gemonogrammeerd AO (Alfred Ost).
"The Eternal Fidelity", a painting, oil on panel, monogrammed AO (Alfred Ost).No longer availableDim. 33.5 x 24.5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#182“Edelman overschouwt de soldaten”, een rond 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in een ronde massief eikenhouten kader. Niet gesigneerd.
"Nobleman overseeing the soldiers", a 19th-century painting, oil on canvas in a round solid oak frame. Not signed.No longer availableDim. Ø 95 cmEstimate: € 200 / 300 -
#106Glashütte LimburgHollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970. 3 modules met randschade onderaan. 4 reservestukken met schade bovenaan (niet te zien wanneer geplaatst middenin)
Hollywood Regency chandelier, marked Glashutte Limburg, consisting of a brass disk with 36 glass hanging modules. Circa 1970. 3 modules with minor damage at the bottom. 4 replacement pieces with damage at the top (not visible when placed in the middle column)No longer availableDim. h 47 x Ø 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#586Een paar messingen kerkkandelaars met rand van Franse lelies.
A pair of brass church candlesticks with a border of French lilies.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#421Een lot van 2 dekselvazen in porselein met een Midden-Oosters floraal decor en wapenschilden met leeuwen.
#532Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein met veelkleurige decors. XXe eeuw, allemaal gemerkt aan de onderkant.
#19Limoges FranceEen porseleinen theepot op warmhouder in 3 delen, met florale decoratie en afwerking in goudverf. Onderaan gemerkt T. Limoges, Peint a la main.
A porcelain teapot on a warmer in 3 parts, with floral decoration and gold paint finish. Marked at the bottom T. Limoges, Peint a la main.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#93Een paar verguld bronzen vuurbokken in Lodewijk XVI-stijl.
A pair of gilt bronze fire dogs. Louis XVI style.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#614Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Chinese porcelain vases with floral decoration. 1 with hexagonal shape, marked at the bottom.No longer availableDim. 35 & 30 cmEstimate: € 60 / 90 -
#95Een vergulde bronzen III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.
A Napoleon III bronze-gilt chandelier with 3 lights. Late 19th century.No longer availableDim. 57 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
"Flamingo L" is a black lacquered metal design floor lamp. Designed by Antonino Sciortino for Serax.No longer availableDim. 209 x 17 x 205 cmEstimate: € 300 / 400