#133Een vintage camera; Afga Billy Record II in lederen tasje.
A vintage camera; Afga Billy Record II in leather case.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249Een Belgisch porseleinen vaas met floraal decor en vergulde details.
No longer availableOnline onlyDim. 36 x Ø 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#87Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor, onderaan gemerkt.
#177Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
#49Een vintage zwart croco lederen handtas.
A vintage black crocodile leather handbag.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#117“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
#131Een vintage meerkleurig, 6-hoekig Chinees porseleinen cache-pot met floraal decor en vergulde lijnen, onderaan gemerkt.
#243Een lot van porselein bestaande uit 3 borden, 19e eeuws, Petrus Regout, decor ‘Ruth & Boaz’. Toegevoegd een visschaal, France Porcelaine.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#122BelmetEen verzilverde koffie-en theeset, met melkkan en suikerpot, onderaan gemerkt “Belmet, made in Belgium”. Bijgevoegd een verzilverd dienblad.
A silver-plated coffee and tea set, including a milk jug and sugar bowl, marked "Belmet, made in Belgium". Includes a silver-plated tray.No longer availableOnline onlyDim. 18 & 47 x 30 cmEstimate: € 60 / 90 -
#181Een massief eikenhouten salontafel.
A solid oak coffee table.No longer availableOnline onlyDim. 51 x 113 x 47 cmEstimate: € 20 / 30 -
#159Een Chinese wijze in speksteen.
A Chinese sage in soapstone.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60