#181Een massief eikenhouten salontafel.
A solid oak coffee table.No longer availableOnline onlyDim. 51 x 113 x 47 cmEstimate: € 20 / 30 -
#247“Souvenir de l’Yser”. Een gegraveerde obus, WOI, monogram A.E., 1916.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#45Tiziano Galli“De mijnwerker”, een Italiaans porseleinen beeld gemerkt: Minatore, scultore Tiziano Galli, fatto-a-mano, made in Italy. Enkele kleine beschadigingen en een gelijmd deel.
#130Een decoratief metalen doosje met benen decoratie.
A decorative metal box with bone decoration.No longer availableOnline only -
#95Een handbeschilderde Chinese Canton vaas in porselein, famille rose.
#63Een vintage houten stereokijker met 24 plaatjes.
A vintage wooden stereoscope with 24 images.No longer availableOnline onlyDim. 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#125Een koeienschedel.
#15Een verguld bronzen wandlamp met florale elementen en 2 lichtpunten.
#86TakedaEen bronzen Japanse bel, gemerkt “Takeda”.
A bronze Japanese bell, marked "Takeda".No longer availableOnline onlyDim. 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#58Een lot van 3 koperen kandelaars.
#111J.V.“Poort”, een set van 2 fotoprints van een roestige metalen poort, gemonogrammeerd J.V.
"Gate", a set of 2 photo prints of a rusty metal gate, monogrammed J.V.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 50 cmEstimate: € 40 / 60