Een houten dienblad met afgeronde metalen hoeken.
No longer availableOnline onlyDim. 53 x 38 cmEstimate: € 5 / 10 -
No longer availableOnline only -
#149Een lot van 11 kristallen gekleurde likeurglaasjes. 3 grote en 8 kleinere.
A lot of 11 crystal colored liqueur glasses. 3 large and 8 smaller ones.No longer availableOnline onlyDim. 11,5 & 10,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#118Een paar gepatineerd zamakken beelden van eenden.
A pair of patinated zamak sculptures of ducks.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#2Een lot van oude foto’s en postkaarten, hoofdzakelijk Duitsland.
#49Een vintage zwart croco lederen handtas.
A vintage black crocodile leather handbag.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#112Een gepatineerd bronzen beeldje van een fluitspelende cherubijn, op marmeren voet.
A patinated bronze statuette of a flute-playing cherub, on a marble base.No longer availableOnline onlyDim. 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#27“Zeezicht met meeuwen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Seascape with seagulls". A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 33,5 x 25,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#210Val Saint LambertEen vintage VSL vaas met groen in de massa.
#110Een vintage luchtfoto van Edegem.
#91‘Napoleontische officier.’ porseleinen beeld, Capodimonte.
'Napoleonic officer.' Porcelain figurine, Capodimonte.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 30 / 40