#42Een gevarieerd lot bestaande uit een koperen kandelaar met kraanvogel op een schildpad en een antiek belletje.
A varied lot consisting of a brass candlestick with a crane on a turtle and an antique bell.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 10 / 20 -
#184G. Wolfaert“Oudstrijder”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd. Monogram “G.W.”.
"Veteran". An etching on paper, signed outside the plate at the bottom. Monogram "G.W.".No longer availableOnline onlyDim. 49 x 34 cmEstimate: € 50 / 75 -
#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
#144Ch. Stokbroeckx“De 93 jarige man.” Pentekening met gemengde techniek, naar een werk van Albrecht Durer.
"The 93-year-old man." Pen drawing with mixed technique, based on a work by Albrecht Durer.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#183H. van Kelst“Naoorlogs straatbeeld”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Post-war street scene." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50 / 75 -
#243Een lot van porselein bestaande uit 3 borden, 19e eeuws, Petrus Regout, decor ‘Ruth & Boaz’. Toegevoegd een visschaal, France Porcelaine.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#81Een houten notenkraker in de traditionele vorm van een soldaat.
A wooden nutcracker in the traditional form of a soldier.No longer availableOnline onlyDim. 53,5 cm -
#148Een klassieke luchter met 6 lichtpunten.
#153Een ovaal houten bijzetmeubeltje met 4 lades.
An oval wooden side table with 4 drawers.No longer availableOnline onlyDim. 89 x 48 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#79Een vintage kristalglazen vaas.
A vintage crystal glass vase.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#250R.S. Marino CapodimonteEen vintage meerkleurig porseleinen sierschaal als wanddeco. Met Grieks mythologische taferelen en vergulde details in het decor. Verso gesigneerd en genummerd 3047.
No longer availableOnline onlyDim. 6,5 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#35“De slag bij Lagos”. Een kleurenlitho op papier.
"The Battle of Lagos." A color lithograph on paper.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 60