Other lots in this auction
-
#118Een paar gepatineerd zamakken beelden van eenden.
A pair of patinated zamak sculptures of ducks.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#134“Vlaeykensgang te Antwerpen en Landelijke boerderij te Bokrijk”, een lot van 2 etsen buiten de plaat gesigneerd Daniel Winkelmans.
"Vlaeykensgang in Antwerp and Rural farm in Bokrijk," a lot of 2 etchings signed outside the plate by Daniel Winkelmans.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 52 cmEstimate: € 20 / 30 -
#53Pandora“Kris Fierens”. Een kunstboek, uitgeverij Pandora.
"Kris Fierens". An art book, publisher Pandora.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#194Een paar metalen kandelaars.
A pair of metal candlesticks.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#182Een rond massief eikenhouten bijzettafeltje met rasterwerk.
A round solid oak side table with lattice work.No longer availableOnline onlyDim. 69 x Ø 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217Stéréofilms BruguièreEen lot van 4 doosjes vintage Stéréofilms Bruguière Positifs, met thema’s; Paris, Pyrenees, La Cote Basque, Strasbourg.
A lot of 4 boxes of vintage Stéréofilms Bruguière Positifs, with themes; Paris, Pyrenees, La Cote Basque, Strasbourg.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Blinde Sint Franciscus”, een lithografie op papier, gemonogrammeerd JH. en genummerd 6/16
"Blind Saint Francis", a lithograph on paper, monogrammed JH. and numbered 6/16No longer availableOnline onlyDim. 54 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#220Nipole Japan“Nipole 35mm Slide Viewer”. Een vintage diakijker in originele doos.
"Nipole 35mm Slide Viewer". A vintage slide viewer in original box.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#140Een wandklokje met eikenhouten kast. De wijzerplaat versierd met herderin en geitje in landschap.
A wall clock with an oak case. The dial decorated with shepherdess and goat in a landscape.No longer availableOnline onlyDim. 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#250R.S. Marino CapodimonteEen vintage meerkleurig porseleinen sierschaal als wanddeco. Met Grieks mythologische taferelen en vergulde details in het decor. Verso gesigneerd en genummerd 3047.
No longer availableOnline onlyDim. 6,5 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#237Een oude bajonet.
No longer availableOnline onlyDim. 48 cmEstimate: € 50 / 75 -
#88Een polychroom retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster piggy bank with nodding head.No longer availableOnline onlyDim. 31 cmEstimate: € 40 / 60

