#158Louis Peeters“Paarden naar het werk”, een ets toegeschreven aan Louis Peeters.
#112Een gepatineerd bronzen beeldje van een fluitspelende cherubijn, op marmeren voet.
A patinated bronze statuette of a flute-playing cherub, on a marble base.No longer availableOnline onlyDim. 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#36“Vlucht uit Egypte”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#213Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
No longer availableOnline onlyDim. 8 x 19.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#283IkeaEen lot van 3 stoeltjes met wit kunststoffen zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt.
#88Een polychroom retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster piggy bank with nodding head.No longer availableOnline onlyDim. 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#127“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#58Een lot van 3 koperen kandelaars.
#228Een antiek porseleinen beeldje van 2 paarden, genummerd.
#87Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor, onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain ginger jar with floral decoration, marked on the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 23 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60