#117“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
#60“Heilige Familie”. Een antiek vieux Paris porseleinen groep.
No longer availableOnline onlyDim. 8 x 19.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#90Een gepatineerd zamakken vaasje met florale details.
A patinated zamak vase with floral details.No longer availableOnline onlyDim. 30,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#134“Vlaeykensgang te Antwerpen en Landelijke boerderij te Bokrijk”, een lot van 2 etsen buiten de plaat gesigneerd Daniel Winkelmans.
"Vlaeykensgang in Antwerp and Rural farm in Bokrijk," a lot of 2 etchings signed outside the plate by Daniel Winkelmans.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 52 cmEstimate: € 20 / 30 -
#145Jana Reinerova“Abstract gevelzicht.” Litho op papier. Genummerd 27/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Abstract facade view." Lithograph on paper. Numbered 27/100. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 11 cmEstimate: € 20 / 40 -
#54Een lot van 7 vintage bakelieten speelplaten, diverse titels.
#144Ch. Stokbroeckx“De 93 jarige man.” Pentekening met gemengde techniek, naar een werk van Albrecht Durer.
"The 93-year-old man." Pen drawing with mixed technique, based on a work by Albrecht Durer.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#131Een vintage meerkleurig, 6-hoekig Chinees porseleinen cache-pot met floraal decor en vergulde lijnen, onderaan gemerkt.
#237Een oude bajonet.
No longer availableOnline onlyDim. 48 cmEstimate: € 50 / 75 -
#160“Stilleven”, een houtskooltekening op papier, onleesbaar gesigneerd.
"Still life", a charcoal drawing on paper, signed illegibly.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#47“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
"POUR VOUS." A lot of 32 vintage magazines, year 1939.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60