#15Een 18 kt geelgouden Zwitsers horloge met lederen polsband. Gedragen.
An 18 kt yellow gold Swiss watch with leather wristband. Worn.No longer availableDim. +- 4 g goudEstimate: € 200 / 300 -
#125Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met acht kleine briljantjes.
A pair of cassolettes in polychrome porcelain, with printed flower decoration and raised accents. Marked A.C.F. Signed A. Reuzi.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 120 / 160 -
#524Een rechthoekige spiegel in een houten lijst met goud- en zwartkleurige accenten en gebeeldhouwde details. 19de eeuw.
#322Een lot van 5 oude ingekleurde etsen met de afbeeldingen van vogels.
#486Een Perzisch handgeknoopte loper met bruintinten.
#95Veertien langspeelplaten. Walter Carlos, “Switched-on Bach”. Bilitis. Iaora, chants folkloriues tahitiens. Jean-Christian Michel “Crucifixus”. Liza Minelli. Philippe Boesman, “La Passion de Gilles” (box). Quilapayun. Poets in New York. Phases of the Moon, traditional Chinese Music. Los Lobos, “La Pistola y El Corazón”. Boris Vian. Juliane Werding. Mecano. Cidália.
#311MärklinEen lot van 4 vintage Märklin goederen wagons. H0 #381, #374, #364, #372, medio 1940-1950.
A lot of 4 vintage Märklin freight cars. H0 #381, #374, #364, #372, from the mid 1940s-1950s.No longer availableDim. 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#619“Kubistische vrouwenfiguren”. Een lot van 2 schilderijen, plakkaatverf op papier. Onderaan gemonogrammeerd “KM”.
"Cubist female figures." A lot of 2 paintings, poster paint on paper. Monogrammed "KM" at the bottom.No longer availableDim. 59 x 40 cmEstimate: € 60 / 90 -
#415Een lot van 32 munten uit Zuid-Afrika. Kruger 2,5 Sh. 1897, 2 Sh. 1896 & 1897, 1 Sh. 1897, alle Ag 925/1000, en 4 kleinere waarden. George V, 2,5 Sh. 1923, 1930, 1936, Florin 1923, 2 Sh. 1933, 1 Sh. 1923 (”Zuid”, “1”), 1930 (”Zuid” , “1”), 1936 (”Suid”, Shilling” en 1 kleinere waarden.
A lot of 32 coins from South Africa. Kruger 2.5 Sh. 1897, 2 Sh. 1896 & 1897, 1 Sh. 1897, all Ag 925/1000, and 4 smaller denominations. George V, 2.5 Sh. 1923, 1930, 1936, Florin 1923, 2 Sh. 1933, 1 Sh. 1923 ("Zuid", "1"), 1930 ("Zuid", "1"), 1936 ("Suid", Shilling") and 1 smaller denominations.No longer availableDim. Ag 100 à 120 gEstimate: € 220 / 300 -
#210Een 18 kt witgouden hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 kt white gold heart-shaped pendant set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.25 ct in total.No longer availableDim. 2,11 gEstimate: € 650 / 750