#240Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,06 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 1.06 ct.No longer availableDim. 4,54 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#3Val Saint LambertEen vintage kristallen sierschaal, roze in de massa gekleurd, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
#502Een Afrikaans Korhogo schilderij op doek met gestileerd figuratief tafereel. Senufo, Ivoorkust, 19e eeuw. Provenance; geschenk van President William Richard Tolbert Jr., Liberia.
An African Korhogo painting on canvas with a stylized figurative scene. Senufo, Ivory Coast, 19th century. Provenance; gift from President William Richard Tolbert Jr., Liberia.No longer availableDim. 110 x 180 cmEstimate: € 250 / 350 -
#668Een Chinees porseleinen schotel, famille noire met figuren gedecoreerd.
#354“Het atelier van de kunstenaar”, een aquarel, onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘73.
"The artist's studio", a watercolor, signed illegibly and dated '73.No longer availableDim. 29 x 19.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#298KayserzinnPeriod: 1890 -1919Een 19e eeuwse milieu de table, gemerkt Kayserzinn met opschrift ‘à notre chère Professeur, 1899. Initialen een de andere kant.
#401Een bronzen beeld van een Chinese draak.
#404“Geisha met lantaarn”. Een houtdruk op papier, onderaan gesigneerd. 19e eeuws.
"Geisha with lantern." A woodcut on paper, signed at the bottom. 19th century.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 60 / 80