Other lots in this auction
-
#679Een groot lot diverse bierglazen.
A large lot of various beer glasses.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#193Een metalen Afghaanse Pulwar sabel.
A metal Afghan Pulwar sword.No longer availableDim. 87 cmEstimate: € 250 / 350 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#263Een groot groengepatineerd metalen beeld van een Canadese kraanvogel.
A large green-patinated metal sculpture of a Canadian crane.No longer availableDim. h 149 cmEstimate: € 120 / 180 -
#549Een gesculpteerd houten armstoel met dubbele klauwpoten en gestoffeerde zitting met floraal decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.
A carved wooden armchair with double claw feet and upholstered seat with floral decoration. Louis XIII style. X-shaped cross brace at the bottom.No longer availableDim. 119 x 67 x 69 cmEstimate: € 100 / 150 -
#201Märklin mini-clubEen lot Märklin mini-club, spoor Z. Bestaande uit locomotieven: 8802, 8851, 8854, 8856, 8860, 8874 en 8878, locomotief met wagons 8106, wagons: 8606, 8610, 8622 x4, 8626, 8637 x3, 8638, 8641 x3, 8642, 8647, 8651, 8653, 8700, 8701, 8720, 8721, 8722, 8723, 8748 x3 en 8749. Eveneens een groot lot sporen met toebehoren en 4 transformators.
A lot of Märklin mini-club, Z scale. Includes locomotives: 8802, 8851, 8854, 8856, 8860, 8874, and 8878, locomotive with cars 8106, cars: 8606, 8610, 8622 x4, 8626, 8637 x3, 8638, 8641 x3, 8642, 8647, 8651, 8653, 8700, 8701, 8720, 8721, 8722, 8723, 8748 x3, and 8749. Also a large lot of tracks with accessories and 4 transformers.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#103Willy VandersteenSuske en Wiske. 16 eerste drukken. Rode reeks. Bestaande uit: De lachende wolf, De dolle musketiers, De speelgoedzaaier, De ijzeren schelvis, De kleppende klipper, De brullende berg, De spokenjagers, 2x De mottenvanger, 2x Het sprekende testament, 2x De geverniste zeerovers, De ringelingschat, De kwakstralen en Sjeik El Ro-Jenbiet. De helft met slechte rug en losse rug, enkele met stempel of balpen op kaft en/of op de eerste pagina.
Suske and Wiske. 16 first editions. Red series. Including: The Laughing Wolf, The Crazy Musketeers, The Toy Sower, The Iron Cod, The Clattering Clipper, The Roaring Mountain, The Ghost Hunters, 2x The Moth Catcher, 2x The Talking Testament, 2x The Varnished Pirates, The Ringeling Treasure, The Kwakstralen, and Sheik El Ro-Jenbiet. Half with poor spine and loose spine, some with stamp or pen on cover and/or first page.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#278Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
A Madonna with Child made of terracotta. From the 1950s.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#69“Ontvoering der maagden”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"Kidnapping of the Maidens", a painting, oil on canvas, unsigned.No longer availableDim. 87 x 109 cmEstimate: € 60 / 80 -
#643Een bronzen olielamp in de vorm van een Kinnari, Indonisië.
A bronze oil lamp in the shape of a Kinnari, Indonesia.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#654Elkington & CoEen Engelse koffieset van verzilverd metaal. Nr 2498.
An English silver-plated coffee set. No. 2498.No longer availableDim. H: 14-28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#73Een art-deco tafellampje met 2 bronzen zwaluwen en een groen glazen bolle blaker op een zwart marmeren voetje.
An Art Deco table lamp with 2 bronze swallows and a green glass globe on a black marble base.No longer availableDim. 16 x 25 x 10 cmEstimate: € 60 / 80

