Other lots in this auction
-
#411Een lot van 12 vintage Engels porseleinen sierborden in doos. Diverse merken; Royal Doulton, Royal Grafton, Spode & Wedgwood.
A lot of 12 vintage English porcelain decorative plates in box. Various brands; Royal Doulton, Royal Grafton, Spode & Wedgwood.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#519Alfons BlommePeriod: 1889-1979“Winters dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter village view": A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#578Een koperen melkkan. Midden 20e eeuw.
A copper milk jug. Mid-20th century.No longer availableDim. 55 x Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#432“De baai van Napels”, een schilderij, olieverf op doek achter glas, gesigneerd Marino.
"The Bay of Naples", a painting, oil on canvas behind glass, signed Marino.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.
A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.No longer availableDim. 104 x 54 x 52 cmEstimate: € 200 / 300 -
#307J.S. MeuwsenEen vintage zwart vilten Top Hat in originele doos. Binnenin gemerkt J.S. Meuwsen, Hofleverancier. Vroeg 20e eeuw.
A vintage black felt Top Hat in original box. Marked inside J.S. Meuwsen, Court Supplier. Early 20th century.No longer availableDim. 14,5 x 24 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#122Volker Kühn“It’s a colourful world.” Kleurijk diorama met borstel en miniatuur clown. Gesigneerd.
"It's a colourful world." Colorful diorama with brush and miniature clown. Signed.No longer availableDim. 18 x 11 x 4 cmEstimate: € 160 / 220 -
#375Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.
A four-piece serving cutlery made of silver-plated metal in a case.No longer availableDim. Ø 29,5 - H. 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#193Een metalen Afghaanse Pulwar sabel.
A metal Afghan Pulwar sword.No longer availableDim. 87 cmEstimate: € 250 / 350 -
#414Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
A gold-colored plaster statue of a noblewoman. Inspired by antiquity.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 30 / 50 -
#614Een groot lot Japans porselein waaronder: kopjes, schoteltjes en dessertbordjes versierd met verschillende kleurrijke taferelen.
A large lot of Japanese porcelain including: cups, saucers, and dessert plates decorated with various colorful scenes.No longer availableEstimate: € 80 / 100

