Een lot van 2 17de eeuwse boeken: F. Cats Koninglicke Harderin, Aspasia, Bly-Eyndigh-Spel; Amsterdamse Schouwburgh, 1656. & Vervolgh van de Nerderlabsche Oorloghen - 1626 - Door Pieter Bor Christeanzoon (met perkamenten hoes).

A lot of 2 17th-century books: F. Cats Koninglicke Harderin, Aspasia, Bly-Eyndigh-Spel; Amsterdamse Schouwburgh, 1656. & Continuation of the Netherlandish Wars - 1626 - By Pieter Bor Christeanzoon (with parchment cover).
SKU: 2708240081.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #81
Estimate: € 50 / 100

  • #411

    Een lot van 12 vintage Engels porseleinen sierborden in doos. Diverse merken; Royal Doulton, Royal Grafton, Spode & Wedgwood.

    A lot of 12 vintage English porcelain decorative plates in box. Various brands; Royal Doulton, Royal Grafton, Spode & Wedgwood.
    Dim. Ø 23,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #519
    Alfons Blomme
    Period: 1889-1979

    “Winters dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Winter village view": A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 28 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #487

    Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
    Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #578

    Een koperen melkkan. Midden 20e eeuw.

    A copper milk jug. Mid-20th century.
    Dim. 55 x Ø 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432

    “De baai van Napels”, een schilderij, olieverf op doek achter glas, gesigneerd Marino.

    "The Bay of Naples", a painting, oil on canvas behind glass, signed Marino.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #176

    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #307
    J.S. Meuwsen

    Een vintage zwart vilten Top Hat in originele doos. Binnenin gemerkt J.S. Meuwsen, Hofleverancier. Vroeg 20e eeuw.

    A vintage black felt Top Hat in original box. Marked inside J.S. Meuwsen, Court Supplier. Early 20th century.
    Dim. 14,5 x 24 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #122
    Volker Kühn

    "It's a colourful world." Colorful diorama with brush and miniature clown. Signed.
    Dim. 18 x 11 x 4 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #375

    Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.

    A four-piece serving cutlery made of silver-plated metal in a case.
    Dim. Ø 29,5 - H. 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #193

    Een metalen Afghaanse Pulwar sabel.

    A metal Afghan Pulwar sword.
    Dim. 87 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #414

    Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.

    A gold-colored plaster statue of a noblewoman. Inspired by antiquity.
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #614

    Een groot lot Japans porselein waaronder: kopjes, schoteltjes en dessertbordjes versierd met verschillende kleurrijke taferelen.

    A large lot of Japanese porcelain including: cups, saucers, and dessert plates decorated with various colorful scenes.
    Estimate: € 80 / 100

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00