Een lot van 2 19e eeuwse religieuze naslagwerken bestaande uit een gebedenboek voor Roomsch Katholieken en Hongaarse misaal.

A lot of 2 19th-century religious reference books consisting of a prayer book for Roman Catholics and a Hungarian missal.
Dim. 4 x 16 x 10 cm
SKU: 2904250263.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #263
Estimate: € 30 / 50

  • #338
    Uno Dahlén

    Een koperen vintage tafellamp, ontworpen door Uno Dahlén voor Aneta, Stockholm, Zweden. Gemerkt.

    A copper vintage table lamp, designed by Uno Dahlén for Aneta, Stockholm, Sweden. Marked.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #364
    Stephan Balkenhol
    Period: 2008

    Portret. Houtsnede, originele ongebruikte drukplaat. Getekend Stephan Balkenhol, 2008.

    Portrait. Woodcut, original unused printing plate. Signed by Stephan Balkenhol, 2008.
    Dim. 39.5/40 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #576

    Een oude massief eikenhouten salontafel.

    An old solid oak coffee table.
    Dim. 46 x 147 x 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #472
    Rik Cuypers

    “Abstract geometrische compositie”, gouache op papier, draagt monogram H.C. (Hombré Complicado) en datum 2020. Achteraan gesigneerd Rick Cuypers.

    "Abstract geometric composition", gouache on paper, bearing monogram H.C. (Hombré Complicado) and date 2020. Signed on the back by Rick Cuypers.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #537

    Een lot van 13 borden in Japans Imari porselein (me o.a. drakendecor), vier in blauw en wit, waarvan met haarlijnscheuren en randschade.

    A lot of 13 plates in Japanese Imari porcelain (including dragon decoration), four in blue and white, some with hairline cracks and edge damage.
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #548

    Limoges tafellamp met bloemendecor en klassieke kap.

    Limoges table lamp with floral decor and classic shade.
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #215

    Een parelhalssnoer in verschillend getinte groene parels en staafjes jade.

    A pearl necklace with various shades of green pearls and jade rods.
    Dim. L: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #75
    HMT India Inoxgold quartz

    Een herenhorloge. In originele doos en met certificaat.

    A men's wristwatch. In original box and with certificate.
    Estimate: € 600 / 800
  • #122
    Prosper De Troyer
    Period: 1880-1961

    “Portret van een man”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd en gedateerd.

    "Portrait of a man." A drawing on paper. Signed and dated at the top.
    Dim. 48,5 x 62,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #543

    Kraagvaas van Chinees porselein, famille rose decor.

    Collar vase in Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #569

    Een kleine geslepen spiegel in vergulde kader met kuif.

    A small cut-glass mirror in a gilded frame with crest.
    Dim. 59 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #408

    Set van 4 glazen hoofden voor presentatie of hoofdtelefoon.

    Set of 4 glass heads for display or headphones.
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00