Een lot van 2 19e eeuwse religieuze naslagwerken bestaande uit een gebedenboek voor Roomsch Katholieken en Hongaarse misaal.

A lot of 2 19th-century religious reference books consisting of a prayer book for Roman Catholics and a Hungarian missal.
Dim. 4 x 16 x 10 cm
SKU: 2904250263.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #263
Estimate: € 30 / 50

  • #463

    Een lot van 6 toeristische affiches voor Helvea, Spanje 1995.

    A lot of 6 tourist posters for Helvea, Spain. 1995.
    Estimate: € 30 / 50
  • #496

    Een verguld bronzen staande monnik naar de Rattanakosin periode (1850) met ogen met parelmoer inleg. Aangekocht in 1976, bij Chieng Huat Antique Ltd., Part. Met een apocrief certifcaat van de verkoper.

    A gilt bronze standing monk from the Rattanakosin period (1850) with mother-of-pearl inlaid eyes. Purchased in 1976, from Chieng Huat Antique Ltd., Part. Comes with a non-official certificate from the seller.
    Dim. h 103 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #141

    Een antiek mahoniehouten schrijftafeltje met lederen blad, in diverse posities verstelbaar.

    An antique mahogany writing desk with leather top, adjustable in various positions.
    Dim. 15 x 51 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #420
    Baume & Mercier Genève

    Een 18 kt geelgouden dameshorloge met lederen polsband.

    An 18 kt yellow gold ladies watch with a leather wristband.
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #222

    Een oude Hollandse vitrinekast, hout met gesculpteerde delen.

    An old Dutch display cabinet, wood with sculpted elements.
    Dim. 217 x 142 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #427
    Ludwig Mies Van Der Rohe
    Period: 1886 - 1969

    “Barcelona Chair”, ontworpen in 1929 voor het Barcelona pavilioen door Ludwig Mies Van Der Rohe en Lilly Reich, het betreft een uitvoering door De Coene uit Kortrijk die onder licentie van Knoll hebben gewerkt. De stoel is geproduceerd tussen 1960/70. Verchroomd staal en leder.

    "Barcelona Chair", designed in 1929 for the Barcelona Pavilion by Ludwig Mies Van Der Rohe and Lilly Reich, this is an execution by De Coene from Kortrijk who worked under license from Knoll. The chair was produced between 1960/70. Chrome-plated steel and leather.
    Dim. 75 x 75 x 75 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #130
    MHR Sparvierro

    Een dameshorloge van roestvrij staal en geelgoud met rood lederen armband. We voegen er een bruin en oranje lederen armband aan toe.

    A ladies' stainless steel and yellow gold watch with a red leather strap. We are adding a brown and orange leather strap to it.
    Estimate: € 900 / 1000
  • #113

    Een set van 4 geslepen glazen op voet. Rank en hoog.

    A set of 4 cut glass goblets on a pedestal. Elegant and tall.
    Dim. Hoogte 48, Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #62
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Herderin met hond en schapen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Henry Schouten.

    "Shepherdess with Dog and Sheep," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed by Henry Schouten.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #89

    ‘Waterplanten’. Olieverf op paneel. Abstract impressionistisch werk, getekend rechtsboven; Prepoir.

    'Water plants'. Oil on panel. Abstract impressionist work, signed top right; Prepoir.
    Dim. 70/52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #342
    André Donders
    Period: 1984

    Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 24/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.

    Monochrome graphic by the Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 24/30, dated '1984,' and signed. Donders (b.1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.
    Dim. 48/36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #322
    Charles Delporte
    Period: 1928 - 2012

    “Ceux de Nulle-part”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd ‘Delporte’, alsook achteraan gesigneerd, getiteld en gedateerd 1968.

    "Ceux de Nulle-part", a painting, oil on panel, signed 'Delporte', also signed, titled, and dated 1968 on the back.
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00