Other lots in this auction
-
#463Een lot van 6 toeristische affiches voor Helvea, Spanje 1995.
A lot of 6 tourist posters for Helvea, Spain. 1995.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#496Een verguld bronzen staande monnik naar de Rattanakosin periode (1850) met ogen met parelmoer inleg. Aangekocht in 1976, bij Chieng Huat Antique Ltd., Part. Met een apocrief certifcaat van de verkoper.
A gilt bronze standing monk from the Rattanakosin period (1850) with mother-of-pearl inlaid eyes. Purchased in 1976, from Chieng Huat Antique Ltd., Part. Comes with a non-official certificate from the seller.No longer availableDim. h 103 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#141Een antiek mahoniehouten schrijftafeltje met lederen blad, in diverse posities verstelbaar.
An antique mahogany writing desk with leather top, adjustable in various positions.No longer availableDim. 15 x 51 x 58 cmEstimate: € 150 / 250 -
#420Baume & Mercier GenèveEen 18 kt geelgouden dameshorloge met lederen polsband.
An 18 kt yellow gold ladies watch with a leather wristband.No longer availableEstimate: € 1100 / 1300 -
#222Een oude Hollandse vitrinekast, hout met gesculpteerde delen.
An old Dutch display cabinet, wood with sculpted elements.No longer availableDim. 217 x 142 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#427Ludwig Mies Van Der RohePeriod: 1886 - 1969“Barcelona Chair”, ontworpen in 1929 voor het Barcelona pavilioen door Ludwig Mies Van Der Rohe en Lilly Reich, het betreft een uitvoering door De Coene uit Kortrijk die onder licentie van Knoll hebben gewerkt. De stoel is geproduceerd tussen 1960/70. Verchroomd staal en leder.
"Barcelona Chair", designed in 1929 for the Barcelona Pavilion by Ludwig Mies Van Der Rohe and Lilly Reich, this is an execution by De Coene from Kortrijk who worked under license from Knoll. The chair was produced between 1960/70. Chrome-plated steel and leather.No longer availableDim. 75 x 75 x 75 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#130MHR SparvierroEen dameshorloge van roestvrij staal en geelgoud met rood lederen armband. We voegen er een bruin en oranje lederen armband aan toe.
A ladies' stainless steel and yellow gold watch with a red leather strap. We are adding a brown and orange leather strap to it.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#113Een set van 4 geslepen glazen op voet. Rank en hoog.
A set of 4 cut glass goblets on a pedestal. Elegant and tall.No longer availableDim. Hoogte 48, Ø 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#62Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927“Herderin met hond en schapen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Henry Schouten.
"Shepherdess with Dog and Sheep," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed by Henry Schouten.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 300 / 400 -
#89‘Waterplanten’. Olieverf op paneel. Abstract impressionistisch werk, getekend rechtsboven; Prepoir.
'Water plants'. Oil on panel. Abstract impressionist work, signed top right; Prepoir.No longer availableDim. 70/52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#342André DondersPeriod: 1984Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 24/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA).Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.
Monochrome graphic by the Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 24/30, dated '1984,' and signed. Donders (b.1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.No longer availableDim. 48/36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#322Charles DelportePeriod: 1928 - 2012“Ceux de Nulle-part”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd ‘Delporte’, alsook achteraan gesigneerd, getiteld en gedateerd 1968.
"Ceux de Nulle-part", a painting, oil on panel, signed 'Delporte', also signed, titled, and dated 1968 on the back.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 300



