#295Een houten vouwtafeltje met dubbel opklapbaar blad. Engelse stijl.
#509Een geslepen spiegel in houten kader.
#457Een lot van 2 Tibetaanse tangka’s met een Mahakala en een Arhat voorstelling. Verso zegel.
A pair of 2 Tibetan Thangkas featuring Mahakala and an Arhat. Seal on the reverse.No longer availableDim. 123 x 67 & 92 x 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#7Val Saint LambertUrnvormige kleurloze vaas, in Val Saint Lambert kristal. Gemerkt.
Urn-shaped colorless vase, in Val Saint Lambert crystal. Marked.No longer availableDim. Hooghte 24, Ø 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#269Een opvouwbaar veldezeltje uit beukenhout.
A foldable field easel made of beech wood.No longer availableDim. 60 x 29 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213LimogesEen set van 6 porseleinen borden gedecoreerd met vogels met vergulde afwerking, gemerkt Limoges, A. Grené, Bruxelles.
A set of 6 porcelain plates decorated with birds and gilded finish, marked Limoges, A. Grené, Brussels.No longer availableDim. Ø 21.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#227Een 19e eeuwse Normandische deux-corps van Franse eik.
#356Willy RizzoModel C2 door Willy Rizzo voor Cidue, een set van 4 vintage design stoelen, verchroomd metaal en leder.
Model C2 by Willy Rizzo for Cidue, a set of 4 vintage design chairs, chrome metal and leather.No longer availableDim. 80 x 45 x 55 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#95Rochas Paris Swiss MadeEen vergulde roestvrij stalen dameshorloge bezet met kleine diamantjes In originele doos en met certificaat..
A gilded stainless steel women's watch set with small diamonds. In original box with certificate.No longer availableEstimate: € 300 / 400