#338Uno DahlénEen koperen vintage tafellamp, ontworpen door Uno Dahlén voor Aneta, Stockholm, Zweden. Gemerkt.
A copper vintage table lamp, designed by Uno Dahlén for Aneta, Stockholm, Sweden. Marked.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 600 / 800 -
#576Een oude massief eikenhouten salontafel.
#472Rik Cuypers“Abstract geometrische compositie”, gouache op papier, draagt monogram H.C. (Hombré Complicado) en datum 2020. Achteraan gesigneerd Rick Cuypers.
"Abstract geometric composition", gouache on paper, bearing monogram H.C. (Hombré Complicado) and date 2020. Signed on the back by Rick Cuypers.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#537Een lot van 13 borden in Japans Imari porselein (me o.a. drakendecor), vier in blauw en wit, waarvan met haarlijnscheuren en randschade.
A lot of 13 plates in Japanese Imari porcelain (including dragon decoration), four in blue and white, some with hairline cracks and edge damage.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#548Limoges tafellamp met bloemendecor en klassieke kap.
#215Een parelhalssnoer in verschillend getinte groene parels en staafjes jade.
#75HMT India Inoxgold quartzEen herenhorloge. In originele doos en met certificaat.
A men's wristwatch. In original box and with certificate.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#543Kraagvaas van Chinees porselein, famille rose decor.
#569Een kleine geslepen spiegel in vergulde kader met kuif.
A small cut-glass mirror in a gilded frame with crest.No longer availableDim. 59 x 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#408Set van 4 glazen hoofden voor presentatie of hoofdtelefoon.
Set of 4 glass heads for display or headphones.No longer availableDim. Hoogte 25 cmEstimate: € 50 / 75