Een lot van 2 19e eeuwse religieuze naslagwerken bestaande uit een gebedenboek voor Roomsch Katholieken en Hongaarse misaal.

A lot of 2 19th-century religious reference books consisting of a prayer book for Roman Catholics and a Hungarian missal.
Dim. 4 x 16 x 10 cm
SKU: 2904250263.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #263
Estimate: € 30 / 50

  • #131
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #50
    Emile Pequignet Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge.

    A stainless steel ladies watch.
    Estimate: € 100 / 150
  • #260
    Japy

    Een antieke zakhorloge, Japy Chemin de fèr, met horlogeketting.

    An antique pocket watch, Japy Chemin de fèr, with watch chain.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #128

    Een set van 2 handbeschilderde keramische vazen, gemerkt Batignani, Italy, schade aan de voet van één van de vazen.

    A set of 2 hand-painted ceramic vases, marked Batignani, Italy, damage to the base of one of the vases.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #455
    Delvaux

    Een vintage handtas in leder met delen in struisvogel, gemerkt Delvaux, met certificaat.

    A vintage leather handbag with parts in ostrich, marked Delvaux, with certificate.
    Dim. 30 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #13

    Een paar kemphanen en een koppel fazanten. Verchroomd metaal.

    A pair of fighting cocks and a pair of pheasants. Chromed metal.
    Dim. Hoogte 27.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #25

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een parel.

    A pair of 18kt yellow gold earrings each set with a pearl.
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #570

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. F VVS-VS. En twee grijze parels van 11mm.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. F VVS-VS. And two grey pearls measuring 11mm.
    Dim. 8,77 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #584
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘De Steenbakkersoven’. Aquarel getekend Rom. Malfliet.

    'The Brick Kiln'. Watercolor drawn by Rom. Malfliet.
    Dim. 37/27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #559

    “Sint Gummariskerk te Lier”, een tekening, potlood en gouache op paneel, niet gesigneerd.

    "Saint Gummarus Church in Lier," a drawing, pencil and gouache on panel, not signed.
    Dim. 39 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een Chinees handgeknoopt wandtapijt, florale decoratie met pluimvee.

    A Chinese hand-knotted tapestry, floral decoration with poultry.
    Dim. 182 x 93 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #232
    Mary Tilman
    Period: 20 e eeuw

    Stilleven met bloemen en fruit in de stijl van de 19e eeuw. Olie op doek. Omlijst in een goudkleurige kader. Gesigneerd Mary Tilman.

    Still life with flowers and fruit in the style of the 19th century. Oil on canvas. Framed in a golden frame. Signed by Mary Tilman.
    Dim. 75/49 cm
    Estimate: € 450 / 650

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00