Een lot van 2 19e eeuwse religieuze naslagwerken bestaande uit een gebedenboek voor Roomsch Katholieken en Hongaarse misaal.

A lot of 2 19th-century religious reference books consisting of a prayer book for Roman Catholics and a Hungarian missal.
Dim. 4 x 16 x 10 cm
SKU: 2904250263.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #263
Estimate: € 30 / 50

  • #82
    Ignace Kennis
    Period: 1888 - 1973

    ‘Het oude koppel’. Een paar portretschilderijen in olie op doek. Getekend; Ign. Kennis. Geboren in Mechelen in 1888 en gestorven in 1973. Hij volgde een opleiding aan de Academie te Mechelen en aan de School voor Schone Kunsten in South Kensington/Engeland.

    'The old couple'. A pair of portrait paintings in oil on canvas. Signed; Ign. Kennis. Born in Mechelen in 1888 and died in 1973. He studied at the Academy in Mechelen and at the School of Fine Arts in South Kensington/England.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #439
    Frans Luyckx

    “Naakt met kalkoenen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Luyckx.

    "Nude with Turkeys", a painting, oil on canvas, signed Fr. Luyckx.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #531

    Een set van 2 Chinees porseleinen dekselvazen. Gedecoreerd met een blauw-wit decor van vogels en bloemen en het deksel getooid met Fo-honden.

    A set of 2 Chinese porcelain covered vases. Decorated with a blue and white design of birds and flowers, with the lid adorned with Fu dogs.
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #588

    Een metalen salontafel, midden jaren 60 van de vorige eeuw, op tulpenvoet. In vintage staat.

    A metal coffee table from the mid-1960s, on a tulip base. In vintage condition.
    Dim. h 40 x Ø 75 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #456

    Een groot handgeknoopt Bidjar tapijt.

    A large hand-knotted Bidjar rug.
    Dim. 350 x 255 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #213
    Limoges

    Een set van 6 porseleinen borden gedecoreerd met vogels met vergulde afwerking, gemerkt Limoges, A. Grené, Bruxelles.

    A set of 6 porcelain plates decorated with birds and gilded finish, marked Limoges, A. Grené, Brussels.
    Dim. Ø 21.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #566

    Een antieke zwart geschilderde houten koffer.

    An antique black-painted wooden trunk.
    Dim. 44 x 93 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #394
    Jozef Pitters
    Period: 1877-1957

    ‘Fjord’, olieverf op paneel. Getekend; Josef PITTERS.

    ‘Fjord’, oil on panel. Signed; Josef PITTERS.
    Dim. 47/61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #422
    Jef Van Tuerenhout
    Period: 1926 - 2006

    “Staand naakt met rode hoed”, een lithografie in kleur, gesigneerd Jef Van Tuerenhout, EC E/S.

    "Standing nude with red hat", a colored lithograph, signed Jef Van Tuerenhout, EC E/S.
    Dim. 75 x 49 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #491
    Beck & Jung

    “Ultima 15”, een messing design asbak ontworpen door Beck & Jung (ontwerperscollectief Bo Ljungberg & Holger Bäckström) voor Diverse Ting AB, Sweden.

    "Ultima 15", a brass design ashtray designed by Beck & Jung (design collective Bo Ljungberg & Holger Bäckström) for Diverse Ting AB, Sweden.
    Dim. 5.5 x 14.5 x 14.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #74

    ‘Na het strijdgewoel’. Britse en Schotse soldaten hergroeperen na de strijd. 19e eeuws olieverfschilderij op doek. Niet getekend. Met stempel op de rug; E. Warren, Stoke Newington.

    'After the Battle'. British and Scottish soldiers regrouping after the battle. 19th-century oil painting on canvas. Not signed. With stamp on the back; E. Warren, Stoke Newington.
    Dim. 61/91 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #504
    Jozef (Jef) Gastmans (Antoon)

    “Waterdraagster”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Antoon en gedateerd 1963.

    "Water carrier", mixed media on paper, signed Antoon and dated 1963.
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00