Een lot van 2 19e eeuwse religieuze naslagwerken bestaande uit een gebedenboek voor Roomsch Katholieken en Hongaarse misaal.

A lot of 2 19th-century religious reference books consisting of a prayer book for Roman Catholics and a Hungarian missal.
Dim. 4 x 16 x 10 cm
SKU: 2904250263.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #263
Estimate: € 30 / 50

  • #592

    “Campbell’s”. Litho naar Andy Warhol, draagt een handtekening.

    "Campbell’s". Lithograph after Andy Warhol, bearing a signature.
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #446

    Ovalen kerselaren eetkamertafel in Engelse stijl.

    Oval cherry wood dining table in English style.
    Dim. H 75, B 138, D 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #456

    Een groot handgeknoopt Bidjar tapijt.

    A large hand-knotted Bidjar rug.
    Dim. 350 x 255 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #382

    “Bobby” & “Rat”. Gravures. Uitgave Dismaland. Gesigneerd Banksy.

    “Bobby” & “Rat”. Engravings. Published by Dismaland. Signed by Banksy.
    Dim. 29 x 20 & 20 x 29 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #440

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met diamant solitair van +- 1,25 ct.

    An 18kt white and yellow gold ring set with a diamond solitaire of approximately 1.25 ct.
    Dim. 4,03 g
    Estimate: € 2000 / 2300
  • #558
    Peill & Putzler

    Een vintage hanglamp, geslepen glas met florale motieven, Peill & Putzler. Gemerkt.

    A vintage pendant lamp, cut glass with floral motifs, Peill & Putzler. Marked.
    Dim. h 26 x Ø 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #400

    Een 18 kt geelgouden geweven halssnoer.

    An 18 kt yellow gold woven necklace.
    Dim. 33 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #212

    Een oude massief eikenhouten cafétafel.

    An old solid oak café table.
    Dim. 77 x 92.5 x 52.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #90

    Een 18 kt roze gouden ring bezet met een granaat van +- 2 ct. en lab-grown diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt rose gold ring set with a garnet of approximately 2 ct. and lab-grown diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    Dim. 4,6 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #160

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale pear-shape diamant van +- 1,01 ct. JVVS en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. FVVS.

    An 18 kt white gold ring set with a central pear-shaped diamond of approximately 1.01 ct. VS clarity and with round diamonds totaling approximately 0.53 ct. VVS clarity.
    Dim. 4,13 g
    Estimate: € 2900 / 3000
  • #334
    René - Georgette Magritte

    “Trois Pommes”, een lithografie met opschrift: Je certifie l’originalité de cette lithographie qui est la derniére de mon mari René Magritte, gesigneerd Georgette Magritte en genummerd 85/150.

    "Trois Pommes," a lithograph inscribed: I certify the originality of this lithograph which is the last of my husband René Magritte, signed by Georgette Magritte and numbered 85/150.
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #34

    Een set van 6 stoelen met gesculpteerde delen en gobelin zitting met florale motieven.

    A set of 6 chairs with sculpted parts and tapestry seats featuring floral motifs.
    Dim. 99 x 51 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00