#346Een Hollywood Regency bijzettafeltje, staal, messing en glas.
#310Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 3 ct.
#545Een set van 3 eikenhouten bijzettafeltjes met vlecchtwerk en glas.
#80Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. FVS1.
An 18 karat white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.51 ct. FVS1.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#313Een hertenvaas in Chinees porcelein. Blanc de Chine.
A deer vase in Chinese porcelain. Blanc de Chine.No longer availableDim. Hoogte 49, Ø 36 cmEstimate: € 220 / 250 -
#404Roger RaveelPeriod: 1921 - 2013“Doorkijk met marmeren vensterbank”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Kleine papierschade.
"View through with marble windowsill", a color lithograph, pencil signed H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Minor paper damage.No longer availableDim. 68 x 53 cmEstimate: € 400 / 600 -
#483HergéPeriod: 1954Kuifje, weekblad voor jongens van 7 tot 77 jaar. Volledige negende jaargang, 1954.
Tintin, magazine for boys from 7 to 77 years. Complete ninth year, 1954.No longer availableDim. 29.5 x 20.5 cmEstimate: € 60 / 80