Een lot van 2 19e eeuwse religieuze naslagwerken bestaande uit een gebedenboek voor Roomsch Katholieken en Hongaarse misaal.

A lot of 2 19th-century religious reference books consisting of a prayer book for Roman Catholics and a Hungarian missal.
Dim. 4 x 16 x 10 cm
SKU: 2904250263.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #263
Estimate: € 30 / 50

  • #24

    Een gesculpteerd massief eikenhouten muurconsole.

    A carved solid oak wall console.
    Dim. 80 x 59 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #17

    Een set van 3 verzilverd metalen kandelaars, niet gemerkt.

    A set of 3 silver-plated metal candlesticks, unmarked.
    Dim. h h 20 x l 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #562
    G. De Smedt

    “Winters landschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. De Smedt.

    "Winter landscape", a painting, oil on canvas, signed G. De Smedt.
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #136

    Een 19e eeuws Frans massief houten bureautje met 5 laden.

    A 19th-century French solid wood desk with 5 drawers.
    Dim. 110 x 93 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #161

    Bronzen mantelklok in barokke stijl met vergulde delen, slinger en glas manco. Toegevoegd een paar 6 armige kandelaars, waarvan telkens één arm manco.

    Bronze mantel clock in baroque style with gilded parts, pendulum, and missing glass. Included are a pair of 6-armed candelabras, each missing one arm.
    Dim. Hoogte 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #116

    Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

    An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
    Dim. H 154, B 158, D 64 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #536

    Chesterfield “love seat” in mooie vintage staat en met prachtig ouderdomspatina.

    Chesterfield "love seat" in beautiful vintage condition with a lovely aged patina.
    Dim. H 98, B 155, D 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #409
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    Bloemenvaas. Olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.

    Flower vase. Oil on panel. Signed; L. Jordaens.
    Dim. 43/38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #73

    Drie verzilverde decoratieobjecten bestaande uit 2 kelkjes en een kleine schenkkan met gescharnierd deksel. Gestempeld in de voet.

    Three silver-plated decorative items consisting of 2 goblets and a small jug with hinged lid. Stamped on the base.
    Dim. Hoogte 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #246

    Ecru ladenkast met goudkleurige accenten. 4 laden.

    Ecru chest of drawers with gold-colored accents. 4 drawers.
    Dim. H 86, B 99, D 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #443

    Een kleine opgezette krokodil (letsel aan staart), een Oosterse dolk en een sierdolk met vogelklauw, gemerkt München.

    A small taxidermy crocodile (damage to tail), an Eastern dagger, and a decorative dagger with bird claw, marked Munich.
    Dim. Lengte
    Estimate: € 50 / 60
  • #215

    Een parelhalssnoer in verschillend getinte groene parels en staafjes jade.

    A pearl necklace with various shades of green pearls and jade rods.
    Dim. L: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00