Een lot van 2 19e eeuwse religieuze naslagwerken bestaande uit een gebedenboek voor Roomsch Katholieken en Hongaarse misaal.

A lot of 2 19th-century religious reference books consisting of a prayer book for Roman Catholics and a Hungarian missal.
Dim. 4 x 16 x 10 cm
SKU: 2904250263.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #263
Estimate: € 30 / 50

  • #594
    Piet Vandeputte

    “Stilleven met groenten”, een aquarel, gesigneerd Piet Vandeputte en gedateerd 2000.

    "Still life with vegetables," a watercolor, signed by Piet Vandeputte and dated 2000.
    Dim. 53 x 63 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #513

    Bronzen beeldje van een nautilusschelp op voet.

    Bronze sculpture of a nautilus shell on a base.
    Dim. Hoogte 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #335

    Kunstobject door Francois Blommaerts. Getuft tapijt op halfronde marmeren basis.

    Art object by Francois Blommaerts. Tufted carpet on a semi-circular marble base.
    Dim. B 157, H 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #132
    Bernard De Pooter
    Period: 1883 - 1970

    Dim. 70 x 99 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #167

    Pendule versierd met een gepatineerde bronzen allegorie op de muziek in de vorm van een vrouw met lier. Onderaan vergulde guirlande, basis van gekleurd marmer. Lichte slijtage aan de wijzerplaat en aan de achterzijde van de sokkel. Met slinger. Tijdperk Napoléon III.

    Clock decorated with a patinated bronze allegory of music in the form of a woman with a lyre. Gilt garland at the bottom, colored marble base. Light wear on the dial and on the back of the pedestal. With pendulum. Napoleon III era.
    Dim. H 36, B 46, D 15 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #196

    Een antieke massief houten lessenaar, ideaal voor horeca.

    An antique solid wood lectern, ideal for hospitality.
    Dim. 125 x 90 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #396

    A retro cargo bike for children, professional playground equipment.
    Dim. 78 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #412

    Een drieluik met vogels en fruit, olieverf op paneel in eiken kader, niet gesigneerd.

    A triptych with birds and fruit, oil on panel in oak frame, unsigned.
    Dim. 52 x 25.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #181

    A.A. Kleijn. “De Rijn, Mannheim, Rheingau, Ned. Grens”. Voor Schippers en Schippers-Vakscholen. Ed. Kon. Onderwijsfonds voor de Scheepvaart, Amsterdam 1957. En twee scheepvaartkaarten en “Hydrografie 1958, Schelde Vlissingen, Antwerpen”.

    A.A. Kleijn. "The Rhine, Mannheim, Rheingau, Dutch Border". For Ship Captains and Nautical Schools. Published by Royal Education Fund for Shipping, Amsterdam 1957. Includes two nautical charts and "Hydrography 1958, Scheldt Vlissingen, Antwerp."
    Estimate: € 25 / 35
  • #236

    Een massief eikenhouten piëdestal met getorste voet.

    A solid oak pedestal with twisted base.
    Dim. h 103 x Ø 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #535

    Art-Deco eetkamertafel met vier stoelen. Wortelfineer op de rugleuningen en het tafelblad. De zittingen zijn bekleed met een geometrisch patroon in blauw en okertinten.

    Art Deco dining table with four chairs. Root veneer on the chair backrests and tabletop. The seats are upholstered with a geometric pattern in blue and ochre tones.
    Dim. H 74, B 147, D 95 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #233

    Een koperen patrijspoort in houten kastje ingebouwd als wandlamp.

    A brass porthole built into a wooden box transformed into a wall lamp.
    Dim. 49 x 58 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00