Een lot van 2 19e eeuwse religieuze naslagwerken bestaande uit een gebedenboek voor Roomsch Katholieken en Hongaarse misaal.

A lot of 2 19th-century religious reference books consisting of a prayer book for Roman Catholics and a Hungarian missal.
Dim. 4 x 16 x 10 cm
SKU: 2904250263.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #263
Estimate: € 30 / 50

  • #174
    Henri Van Seben
    Period: 1825-1913

    ‘Spelende kinderen in de sneeuw’. Olieverf op doek getekend Henri van Seben, ‘79. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.

    'Children playing in the snow'. Oil on canvas by Henri van Seben, 1879. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague, then moved to Brussels. Co-founded the Belgian Watercolorists Association, known for precise, meticulous art, especially romantic landscapes such as 'winter' scenes and genre paintings featuring children.
    Dim. 52.5/71.5 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #62
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Herderin met hond en schapen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Henry Schouten.

    "Shepherdess with Dog and Sheep," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed by Henry Schouten.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #547

    Afrikaans dansmasker met krokodillen. Mooi gepatineerd met resten van polychrome beschildering.

    African dance mask with crocodiles. Nicely patinated with remnants of polychrome painting.
    Dim. H 25, B 26, D 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #196

    Een antieke massief houten lessenaar, ideaal voor horeca.

    An antique solid wood lectern, ideal for hospitality.
    Dim. 125 x 90 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #170

    Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen met bezet met beide een centrale briljant van totaal +- 1 ct. GSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct. FVVS.

    A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with a central brilliant cut diamond totaling approximately 1 ct. GSI1, surrounded by brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.54 ct. FVVS.
    Dim. 3,37 g
    Estimate: € 2200 / 2300
  • #149
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Landelijk dorpszicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Hub. De Vries.

    "Rural Village View", a painting, oil on panel, signed Hub. De Vries.
    Dim. 29 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #369
    Jules Van Ael
    Period: 1912-1997

    ‘De verloren zoon’. Gemengde techniek, getekend J. Van Ael.

    'The Prodigal Son'. Mixed media, signed J. Van Ael.
    Dim. 105/140 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #235

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en een centrale robijn van +- 0,30 ct.

    Dim. 3 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #406

    Halfhoge klassieke ladenkast met 5 gewone en 1 verborgen lade. Glazen trekkers en gestoken ornamenten. Aan de bovenrand schade aan de fineer.

    Medium-sized classic chest of drawers with 5 regular drawers and 1 hidden drawer. Glass handles and carved ornaments. Damage to the veneer on the top edge.
    Dim. H 122, B 127, D 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #191

    Een lot bestaande uit vier aardewerken borden, waaronder twee met voeten. Eén plat bord met een oude hechtingsrestauratie.

    A lot consisting of four Delftware plates, including two with feet. One flat plate with an old restoration.
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #553

    Lot Aziatisch brons: twee Japanse koro’s, een Chinese coupe op drie pootjes, met draken versierd (onderaan gemerkt) en een klein Tibetaans Boeddhabeeldje.

    Lot Asian bronze: two Japanese incense burners, a Chinese footed bowl, adorned with dragons (marked at the bottom), and a small Tibetan Buddha figurine.
    Estimate: € 100 / 120
  • #146

    Een Engelse vitrinekast in mahonie, 6 deuren.

    An English mahogany display cabinet, with 6 doors.
    Dim. 212 x 211 x 64 cm
    Estimate: € 150 / 200

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00