Een lot van 2 19e eeuwse religieuze naslagwerken bestaande uit een gebedenboek voor Roomsch Katholieken en Hongaarse misaal.

A lot of 2 19th-century religious reference books consisting of a prayer book for Roman Catholics and a Hungarian missal.
Dim. 4 x 16 x 10 cm
SKU: 2904250263.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #263
Estimate: € 30 / 50

  • #295

    Een houten vouwtafeltje met dubbel opklapbaar blad. Engelse stijl.

    A wooden folding table with double foldable top. English style.
    Dim. H 67, B 75, D 61 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #509

    Een geslepen spiegel in houten kader.

    A cut-glass mirror in a wooden frame.
    Dim. 92 x 71 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #457

    Een lot van 2 Tibetaanse tangka’s met een Mahakala en een Arhat voorstelling. Verso zegel.

    A pair of 2 Tibetan Thangkas featuring Mahakala and an Arhat. Seal on the reverse.
    Dim. 123 x 67 & 92 x 67 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #7
    Val Saint Lambert

    Urnvormige kleurloze vaas, in Val Saint Lambert kristal. Gemerkt.

    Urn-shaped colorless vase, in Val Saint Lambert crystal. Marked.
    Dim. Hooghte 24, Ø 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #269

    Een opvouwbaar veldezeltje uit beukenhout.

    A foldable field easel made of beech wood.
    Dim. 60 x 29 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #600

    Een antiek zilveren zakhorloge, Zwitsers gemerkt met 3 beren (na 1887). Niet werkend.

    An antique silver pocket watch, Swiss marked with 3 bears (after 1887). Not working.
    Dim. 4.5 x 3 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #213
    Limoges

    Een set van 6 porseleinen borden gedecoreerd met vogels met vergulde afwerking, gemerkt Limoges, A. Grené, Bruxelles.

    A set of 6 porcelain plates decorated with birds and gilded finish, marked Limoges, A. Grené, Brussels.
    Dim. Ø 21.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #227

    Een 19e eeuwse Normandische deux-corps van Franse eik.

    A 19th-century Normandy deux-corps in French oak.
    Dim. 235 x 136 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #98
    Val Saint Lambert

    Kelkvormige vaas, Doorzichtig geslepen en paars gedubbeld. Val Saint Lambert kristal. Met etiket. Kleine schilferschade op 1 ruit en aan onderrand.

    Chalice-shaped vase, transparent cut and purple doubled. Val Saint Lambert crystal. With label. Small chipping on 1 pane and at lower edge.
    Dim. Hoogte 24, Ø 17.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #356
    Willy Rizzo

    Model C2 door Willy Rizzo voor Cidue, een set van 4 vintage design stoelen, verchroomd metaal en leder.

    Model C2 by Willy Rizzo for Cidue, a set of 4 vintage design chairs, chrome metal and leather.
    Dim. 80 x 45 x 55 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #152
    Jan Jacob SPOHLER
    Period: 1811-1879

    ‘Molens aan het water’. Olieverf op paneel, linksonder getekend; Spohler. Zichtbare schade aan het paneel.

    'Mills by the Water'. Oil on panel, signed lower left; Spohler. Visible damage to the panel.
    Dim. 25.5/20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #95
    Rochas Paris Swiss Made

    Een vergulde roestvrij stalen dameshorloge bezet met kleine diamantjes In originele doos en met certificaat..

    A gilded stainless steel women's watch set with small diamonds. In original box with certificate.
    Estimate: € 300 / 400

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00