#425Een massief houten salontafel met glazen blad.
A solid wooden coffee table with a glass top.No longer availableDim. 45 x 120 x 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1764 deurs vitrinekast, klassiek model. Massief.
4-door display cabinet, classic model. Solid.No longer availableDim. H 219, B 112, C 39 cmEstimate: € 120 / 150 -
#142‘De Arenleessters’. Olieverf op doek. 19e eeuwse impressionistische reproductie naar het werk van Jean-François Millet. Gemonogrameerd rechtsonderaan F.M.
'The Gleaners'. Oil on canvas. 19th-century Impressionist reproduction of the work by Jean-François Millet. Monogrammed bottom right F.M.No longer availableDim. 38/49 cmEstimate: € 120 / 150 -
#404Roger RaveelPeriod: 1921 - 2013“Doorkijk met marmeren vensterbank”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Kleine papierschade.
"View through with marble windowsill", a color lithograph, pencil signed H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Minor paper damage.No longer availableDim. 68 x 53 cmEstimate: € 400 / 600 -
#233Een koperen patrijspoort in houten kastje ingebouwd als wandlamp.
A brass porthole built into a wooden box transformed into a wall lamp.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 30 / 50 -
#566Een antieke zwart geschilderde houten koffer.
#22Een massief houten gesculpteerde salontafel met vlechtwerk en glazen blad.
A solid wood carved coffee table with wickerwork and glass top.No longer availableDim. 57 x 100 x 50 cmEstimate: € 40 / 60