Other lots in this auction
-
#192Em. Charton“De Kolenvliet”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Em. Charton en gedateerd 1910.
"The Kolenvliet", a painting, oil on canvas, signed Em. Charton and dated 1910.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#188Een bronzen groep voorstellend een koets met 6 paarden en cowboys. Gesigneerd G.M. Russell.
A bronze group depicting a carriage with six horses and cowboys. Signed G.M. Russell.No longer availableDim. 40 x 108 x 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#481Een lot van 3 blauw-witte Chinees porseleinen bordjes, 19e eeuws, in Kangxi stijl. Eén bordje heeft een stervormige haarlijnscheur. Toegevoegd een blauw-wit porseleinen bord met floraal decor.
A lot of 3 blue and white Chinese porcelain plates, 19th century, in Kangxi style. One plate has a star-shaped hairline crack. Also included is a blue and white porcelain plate with floral decoration.No longer availableDim. Ø 22.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#259Geslepen halfhoge spiegel in goudkleurig romantisch kader.
Cut-glass half-length mirror in gold-colored romantic frame.No longer availableDim. 170/90 cmEstimate: € 180 / 200 -
#242Een geslepen spiegel in vergulde kader.
A cut mirror in a gilded frame.No longer availableDim. 108 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#255Een 14 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,40 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
A 14 kt yellow gold ring set with a central sapphire of approximately 0.40 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 2,43 gEstimate: € 200 / 300 -
#342André DondersPeriod: 1984Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 24/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA).Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.
Monochrome graphic by the Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 24/30, dated '1984,' and signed. Donders (b.1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.No longer availableDim. 48/36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#204J. WebsterLandschapsschilderijtje naar de 19e eeuw. Een visserssloep wordt op het droge getrokken. Olieverf op doek. Getekend J. Webster.
Landscape painting from the 19th century. A fishing boat being pulled ashore. Oil on canvas. Signed J. Webster.No longer availableDim. 20.5/26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#224Een oud Chinees elmhouten tweedeurs kastje.
An old Chinese elm wood two-door cabinet.No longer availableDim. 75 x 77 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#15Een 18 kt geelgouden broche bezet met vijf diamantjes oude slijp en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. We voegen er een kettingetje met belletje aan toe.
An 18 kt yellow gold brooch set with five old-cut diamonds and one emerald with a total weight of approximately 0.20 ct. We will include a chain with a small bell.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 300 / 400 -
#14Een antiek massief houten bankje. 19e eeuws.
An antique solid wooden bench. 19th century.No longer availableDim. 75 x 95 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#27DresdenEen set van 2 wit porseleinen engeltjes, gemerkt Dresden.
A set of 2 white porcelain angels, marked Dresden.No longer availableDim. h 14.5 cmEstimate: € 30 / 50



