#50Emile Pequignet QuartzEen roestvrij stalen dameshorloge.
A stainless steel ladies watch.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#260JapyEen antieke zakhorloge, Japy Chemin de fèr, met horlogeketting.
#455DelvauxEen vintage handtas in leder met delen in struisvogel, gemerkt Delvaux, met certificaat.
#13Een paar kemphanen en een koppel fazanten. Verchroomd metaal.
#25Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
A pair of 18kt yellow gold earrings each set with a pearl.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 150 / 200 -
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. F VVS-VS. And two grey pearls measuring 11mm.No longer availableDim. 8,77 gEstimate: € 900 / 1000 -
#584Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006‘De Steenbakkersoven’. Aquarel getekend Rom. Malfliet.
#559“Sint Gummariskerk te Lier”, een tekening, potlood en gouache op paneel, niet gesigneerd.
"Saint Gummarus Church in Lier," a drawing, pencil and gouache on panel, not signed.No longer availableDim. 39 x 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
#578Een Chinees handgeknoopt wandtapijt, florale decoratie met pluimvee.
#232Mary TilmanPeriod: 20 e eeuwStilleven met bloemen en fruit in de stijl van de 19e eeuw. Olie op doek. Omlijst in een goudkleurige kader. Gesigneerd Mary Tilman.
Still life with flowers and fruit in the style of the 19th century. Oil on canvas. Framed in a golden frame. Signed by Mary Tilman.No longer availableDim. 75/49 cmEstimate: € 450 / 650