Een lot van 2 19e eeuwse religieuze naslagwerken bestaande uit een gebedenboek voor Roomsch Katholieken en Hongaarse misaal.

A lot of 2 19th-century religious reference books consisting of a prayer book for Roman Catholics and a Hungarian missal.
Dim. 4 x 16 x 10 cm
SKU: 2904250263.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #263
Estimate: € 30 / 50

  • #425

    Een massief houten salontafel met glazen blad.

    A solid wooden coffee table with a glass top.
    Dim. 45 x 120 x 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529

    “De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.

    "The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India.
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #71

    O. L. Vrouw v.d. Kempen. Een groep in bijenwas en stof onder glazen stolp door de Clarissen Van Turnhout.

    Our Lady of Kempen. A group in beeswax and fabric under a glass dome by the Clarisses of Turnhout.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #176

    4 deurs vitrinekast, klassiek model. Massief.

    4-door display cabinet, classic model. Solid.
    Dim. H 219, B 112, C 39 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #142

    ‘De Arenleessters’. Olieverf op doek. 19e eeuwse impressionistische reproductie naar het werk van Jean-François Millet. Gemonogrameerd rechtsonderaan F.M.

    'The Gleaners'. Oil on canvas. 19th-century Impressionist reproduction of the work by Jean-François Millet. Monogrammed bottom right F.M.
    Dim. 38/49 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #404
    Roger Raveel
    Period: 1921 - 2013

    “Doorkijk met marmeren vensterbank”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Kleine papierschade.

    "View through with marble windowsill", a color lithograph, pencil signed H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Minor paper damage.
    Dim. 68 x 53 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #396

    A retro cargo bike for children, professional playground equipment.
    Dim. 78 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #328

    Paar opengewerkte Chinese vazen, famille verte. gemerkt met reliefstempel.

    Pair of openwork Chinese vases, famille verte. Marked with relief stamp.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #233

    Een koperen patrijspoort in houten kastje ingebouwd als wandlamp.

    A brass porthole built into a wooden box transformed into a wall lamp.
    Dim. 49 x 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #566

    Een antieke zwart geschilderde houten koffer.

    An antique black-painted wooden trunk.
    Dim. 44 x 93 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #152
    Jan Jacob SPOHLER
    Period: 1811-1879

    ‘Molens aan het water’. Olieverf op paneel, linksonder getekend; Spohler. Zichtbare schade aan het paneel.

    'Mills by the Water'. Oil on panel, signed lower left; Spohler. Visible damage to the panel.
    Dim. 25.5/20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #22

    Een massief houten gesculpteerde salontafel met vlechtwerk en glazen blad.

    A solid wood carved coffee table with wickerwork and glass top.
    Dim. 57 x 100 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00