Similar lots by type
-
#77Satsuma
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
-
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
-
#79Bergen
Een lot van twee stuks art-deco keramiek gemerkt Bergen bestaande uit een vaasje en een schenkkannetje.
-
#63Erwin Pompernigg
Een houtgesculpteerde buste van een man op een stenen voet, draagt onderaan een label ‘Pompernigg Erwin’.
-
#76Nanking
Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
-
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
-
#46
Een brons gegoten beeldje van een windhond.
-
#64
Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
-
#44
Een blauw wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
-
#70
Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
-
#59
Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
-
#81
Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
-
#55Decor Exclusiv
Een Italiaans porseleinen dekselvaas en kom met zwart vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt
-
#51
Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
-
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
-
#88
Een lot van 2 Duracel konijnen met als thema voetbal waarvan één in zijn originele doos. France 98 World Cup.
-
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
-
#85
Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
-
#84
Een vintage handtas, Berma, Paris in krokodillenleder met toegevoegd een portemonnee en beschermhoes.
-
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
-
#83Bertolt Brecht
“Brechts Drei Groschen Buch”. Een boek met vinyl single van de opera Drei Groschen van Bertolt Brecht.
-
#61
“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
-
#53Christian Defays
“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
-
#50
Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
Other lots in this auction
-
#137
Een Indische vaasje uit messing met gegraveerde florale patronen.
An Indian brass vase with engraved floral patterns. -
#7
Een set van 2 cloisonné vaasjes, blauw met bloemendecor, één van de vazen is gedeukt.
-
#298
Een rijkelijk gedecoreerde aardewerken schenkkan. Gebarsten aan het handvat.
A lavishly decorated earthenware pitcher. Cracked at the handle. -
#18Herend
Een kleine pot van porselein met een veelkleurig decor van vogels in struiken. Onderaan gemerkt.
-
#2
Een religieus kadertje met een geschilderd miniatuurtje omringd door homen en dieren. 19e eeuws huisvlijt.
-
#86Lempereur & Bernard
Een koperen olielamp. Bovenaan gemerkt L&B.
-
#56
Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
A plaster sculpture of a young lady, ca. 1950, repaired in the middle. -
#14
Een groep in porselein voorstellend twee engeltjes, gemerkt Ludwigsburg.
-
#37
Een meerkleurig glazen mandjes vaas in stretch art.
-
-
#16
Een roodpaarse art deco vaas met vergulde fries met personages in reliëf..
A red purplish art deco vase with a gilt band and relief scene. -
#178
Een lot van 2 kunststoffen beeldjes. 1 van een jaren 50 duo met trenchcoat en 1 van een dame op fauteuil op ontbloot bovenlichaam.
A lot of 2 plastic figurines. One of a 1950s duo in trenchcoats and one of a lady on an armchair with bare upper body.