Similar lots by type
-
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case. -
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
"Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy. -
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
-
#366
Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate. -
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass. -
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides. -
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#213Raak
“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
"Discus B-1412". A pair of vintage design ceiling lights with conically round milk glass shade and black bakelite ring, designed by Raak Amsterdam, 60s-70s. Glass manufacturer BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Germany. -
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
Other lots in this auction
-
#38Franquin e.a.
“Marsupilami”. Een lot van 7 hardcover strips, nummers; 5, 9, 11, 13, 14, 15, 16. Uitgeverij “Marsu Productions”.
"Marsupilami". A lot of 7 hardcover comic books, issues; 5, 9, 11, 13, 14, 15, 16. Publisher "Marsu Productions".Place a bid ›Estimate: € 70/90 -
#481
Een set van 2 Japanse bronzen vazen met draken in het reliëf, Meiji periode, dragen stempels vermoedelijk Yoshimasa, laat 19e, vroeg 20ste eeuws.
A pair of 2 Japanese bronze vases with relief dragons, Meiji period, bearing stamps likely Yoshimasa, late 19th, early 20th century. -
#280
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen.
A pair of 18 karat white gold earrings. -
#442
“Stilleven met bloemen in vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#447Union
Een zwarte cargo-fiets, Union, 7 versnellingen, maat 58.
-
#227
Een ovaal marmeren mannenprofiel. Draagt signatuur ‘de Fierland 1866’.
An oval marble male profile. Signed ‘de Fierland 1866’.Place a bid ›Dim. 50 x 43 cm -
#468
Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel in het decor en vlinderhandvaten.
-
#141
Een gepatineerd bronzen schrijfstel inktpot met beeld van een tijger op rotsen, en bijgevoegde schrijfpen.
A patinated bronze writing set inkwell with a tiger on rocks, including a writing pen. -
#384
Een icoon met voorstelling van de onthoofding van Johannes de Doper. Onleesbare inscripties achteraan.
An icon depicting the beheading of John the Baptist. Illegible inscriptions on the back.Place a bid ›Dim. 18 x 15 cm -
#691
Een vintage tafellamp in messing met originele kap.
A vintage table lamp in brass with original shade. -
#472
“Chinees berglandschap met bomen”. Een schilderij, kleurinkt op zijdepapier. Toegeschreven aan Lin Rongsheng. Draagt stempel en titel.
"Chinese mountain landscape with trees." A painting, color ink on silk paper. Attributed to Lin Rongsheng. Bears stamp and title. -
#163
Een zilveren schaal met handvat in de vorm van een draak, 570 gram, gemerkt 800, een maan met kroon (Duitsland) en een leeuw.
A silver dish with a dragon-shaped handle, 570 grams, marked 800, a moon with a crown (Germany), and a lion.