Een lot van 2 antieke geglazuurd aardewerken kannen, de ene blauw met bladeren in het decor, de andere blauw-groen. Beide met randschade en beschadigd glazuur.

A lot of 2 antique glazed earthenware jugs, one blue with leaf decorations, the other blue-green. Both with edge damage and damaged glaze.
Dim. h 26 cm
SKU: 2502250408.
Category: Aardewerk.
Auction day: 26 February 2025 19:00
Catalogue #408
Estimate: € 40 / 60

  • #218
    Delfts blauw

    Een set van Delfts aardewerk, gemerkt Maastricht, Royal Sphinx en Petrus Regout, bestaande uit 4 vazen waarvan 2 dekselvazen.

    A set of Delft earthenware, marked Maastricht, Royal Sphinx, and Petrus Regout, consisting of 4 vases including 2 lidded vases.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #117
    DIAZ

    “Twee paarden”. Een Art Deco keramieken craquelé beeldje. Onderaan gesigneerd. Beschreven in het boek “Craquelés” - Les animaux en céramique 1920-1940

    "Two horses". An Art Deco crackle-glazed ceramic sculpture. Signed at the bottom. Described in the book "Craquelés" - Ceramic animals 1920-1940.
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #265

    A terracotta colored clay child's head on rectangular base. Signed.
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #588

    Een set van 2 vazen in Nanking aardewerk.

    A set of 2 vases in Nanking earthenware.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #428

    Een lot van 3 stuks Satsuma aardewerk bestaande uit een wierookbrander waarvan het deksel niet origineel en met schade aan de staart van de leeuw en een vazen set.

    A lot of 3 pieces of Satsuma earthenware consisting of an incense burner with a non-original lid and damage to the lion's tail, and a vase set.
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #307

    Een lot van 4 Chinese beelden in terracotta. De dansende dame mist een arm.

    A lot of 4 Chinese terracotta statues. The dancing lady is missing an arm.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #98

    Een geglazuurd aardewerken beeld van een ijsbeer, Art-Deco, onderaan gemerkt ‘Made In Chzechoslovakia’ en genummerd ‘133’.

    A glazed terracotta sculpture of a polar bear, Art-Deco, marked 'Made In Czechoslovakia' at the bottom and numbered '133'.
    Dim. 24 x 41 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #215
    Favaro Cecchetto

    Dim. 32 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #251

    Een grote aardewerken vaas naar het voorbeeld van Dresden. Kleine schade aan enkele bloemen en het lemmet van het zwaard van de musketier ontbreekt.

    A large earthenware vase in the style of Dresden. Minor damage to some flowers and the blade of the musketeer's sword is missing.
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #364

    Een 18e eeuwse pique-fleurs van aardewerk, met schilferschade.

    An 18th-century earthenware floral container, with flake damage.
    Dim. 19 x 22 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #85

    Een grote Delftse vaas met florale motieven, gemerkt onderaan: Koninklijke Goedewaagen.

    A large Delft vase with floral motifs, marked at the bottom: Royal Goedewaagen.
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #595
    Bequet

    Een lot van meerkleurig keramiek, H. Bequet, bestaande uit 2 muurvaasjes (met schade) en een dekselvaas.

    A lot of multicolored ceramic by H. Bequet, consisting of 2 wall vases (with damage) and a lidded vase.
    Dim. h 33 (dekselvaas)
    Estimate: € 15 / 25
  • #208

    Dim. 35 x 30 x 10.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #233

    Een monochroom aardewerken zeilboot. Art-Deco.

    A monochrome earthenware sailboat. Art Deco.
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #473

    Een lot van 2 vazen in blauw wit decor, porselein en aardewerk.

    A pair of 2 vases in blue and white decor, porcelain and earthenware.
    Dim. h 31.5 cm
    Estimate: € 125 / 25
  • #556
    Sanchez

    Dim. 41cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #357

    Een vintage geglazuurd keramisch kruisbeeld, niet gemerkt.

    A vintage glazed ceramic crucifix, unmarked.
    Dim. 28 x 19 cm
    Estimate: € 10 / 20

  • #343

    Een paar albasten lampenvoeten in Lodewijk XIV-stijl.

    A pair of alabaster table lamp bases in the Louis XIV style.
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #581

    Een theepot van Chinees porselein versierd met personages. Onderaan gemerkt.

    A teapot of Chinese porcelain decorated with figures. Marked at the bottom.
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #175
    Fischel

    Kaptafeltje van Fischel, jaren 30. Vierkante spiegel met afgeronde hoeken, 1 lade. Beetje krasschade op het blad maar algemeen goede vintage staat.

    Dressing table by Fischel, 1930s. Square mirror with rounded corners, 1 drawer. Slight scratching on the top but overall good vintage condition.
    Dim. H 160 B 83 D 50
    Estimate: € 60 / 80
  • #314
    Jos Stockbroeckx

    “Hoeve bij de beek.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Farm by the brook." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 98 x 78,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #285

    Een licht eikenhouten armstoel, Louis XV stijl, houtgesculpteerde delen en zalmroze bekleding.

    A light oak armchair, Louis XV style, wood-carved parts and salmon pink upholstery.
    Dim. 97 x 70 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #454

    Drie beeldjes van groen jadeïet. Alle drie Guanyin voorstellend. Kleine letsels.

    Three small green jadeite statues depicting Guanyin. Some minor damage.
    Dim. H. 21 cm e.a.
    Estimate: € 60 / 80
  • #205

    Een lot militair servies en bestekdeel bestaande uit: 12 platte borden, 6 diepe borden, 7 dessertborden en een theekannetje met beschadigd deksel van Mess Offrn, 1e Carabiniers Prins Boudewijn, een lot van 3 ovalen schalen met kanonnen van de artillerie grondverdediging, 2 pollepels en 2 sauslepels in verzilverd metaal van de Mess Offrn.

    A lot of military tableware and cutlery including: 12 dinner plates, 6 soup bowls, 7 dessert plates, and a teapot with damaged lid from Mess Offrn, 1st Carabiniers Prince Baudouin, a lot of 3 oval dishes with artillery ground defense cannons, 2 ladles and 2 sauce ladles in silver-plated metal from Mess Offrn.
    Dim. l 39 cm (ovalen schaal)
    Estimate: € 80 / 120
  • #494

    Een geweven doek met voorstelling van een wilde gans. Onderdeel van oude Chinese militaire uitrusting.

    A woven cloth depicting a wild goose. Part of old Chinese military equipment.
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #486

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #514
    P. Claes

    “Abstract expressionistisch werk”. Acrylverf op doek. Gesigneerd P Claes, 6.94

    Abstract expressionist work. Acrylic paint on canvas. Signed P Claes, 6.94
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #525
    W. Schillig

    A set of 2 modern black leather sofas, Longlife for W. Schillig.
    Dim. 83 x 186 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #163

    Een 116 delig verzilverd metalen bestek met Lodewijk XVI motief. 12 tafelvorken, 12 kleine vorken, 12 tafelmessen, 12 kleine messen, 12 eetlepels, 17 taartvorkjes, 20 kleine lepeltjes, 4 vismesjes, 2 fruitvorken, 2 fruitlepeltjes en 12 stuks serveerbestek.

    A 116-piece silver-plated cutlery set with Louis XVI motif. Includes 12 dinner forks, 12 dessert forks, 12 dinner knives, 12 dessert knives, 12 tablespoons, 17 cake forks, 20 small spoons, 4 fish knives, 2 fruit forks, 2 fruit spoons, and 12 serving utensils.
    Dim. l 30 cm (pollepel)
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00