Een lot van 2 beelden gemerkt Capo di Monte met religieus thema bestaande uit een groep met 5 engeltjes en de heilige familie, een bloem van Jozef met schade.
Capo di Monte

Een lot van 2 beelden gemerkt Capodimonte met religieus thema bestaande uit een groep met 5 engeltjes en de heilige familie, een bloem van Jozef met schade.

A lot of 2 Capo di Monte sculptures with a religious theme including a group of 5 angels and the Holy Family, a damaged Flower of Joseph.
Dim. h 30 cm
SKU: 2502250297.
Categories: Beeld, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #297
Estimate: € 50 / 70

Other lots by Capo di Monte

  • #253
    Capo di Monte

    Een lot van 6 beeldjes in meerkleurig porselein bestaande uit 3 sets, gemerkt Capo Di Monte. Een tak achter een jongen afgebroken (manco).

    A lot of 6 figurines in polychrome porcelain consisting of 3 sets, marked Capo Di Monte. A branch behind a boy broken off (defect).
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #263
    Capo di Monte

    Een lot van 4 beelden in meerkleurig porselein bestaande uit 2 sets, gemerkt Capo Di Monte. Kleine schade aan een maisblad.

    A lot of 4 multi-colored porcelain statues consisting of 2 sets, marked Capo Di Monte. Minor damage to one corn leaf.
    Dim. h 27,5 cm
    Estimate: € 50 / 70

  • #248

    Een paar uit resin gesculpteerde vintage beeldjes van kleine adelaars.

    A pair of vintage resin sculpted figurines of small eagles.
    Dim. 22,5 x 20cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283
    Flos

    “Romeo Moon & Romeo Babe”. Een hanglamp van Flos met 2 bijhorende wandlampen.

    Dim. h 23 x Ø 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #215
    Favaro Cecchetto

    Dim. 32 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #559

    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #286

    Dim. h 85 x Ø 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #306

    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #549
    Vier Tasca Capodimonte

    “Courtship”. A table lamp with upholstered shade and multicolored porcelain group on a gilded base. Signed at the bottom.
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #307

    Een lot van 4 Chinese beelden in terracotta. De dansende dame mist een arm.

    A lot of 4 Chinese terracotta statues. The dancing lady is missing an arm.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #157

    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #561

    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #176

    Een lot van twee statieven, waarvan één met standaard aansluiting.

    A lot of two tripods, one with a standard connection.
    Dim. l 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #503
    Murano

    Een grote vintage schaal in kleurloos Muranoglas.

    A large vintage bowl in colorless Murano glass.
    Dim. 16 x 51 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #536

    Een bronzen tafellamp met gesculpteerd beeld van een stier en hoorns uit been.

    A bronze table lamp with a sculpted figure of a bull and horns made of bone.
    Dim. 57,5 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #317

    Dim. hoogte 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #541

    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #589

    Een beeld in zilverkleurig gespoten kunststof naar het model van een Porsche.

    A sculpture in silver-colored painted plastic modeled after a Porsche.
    Dim. 10 x 36 x 16.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #553

    Dim. 17 x Ø18cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #557
    Giuseppe Armani

    "The Three Graces". A sculpted plastic statue. Bears label and marked on the back 1998 Florence.
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #208

    Dim. 35 x 30 x 10.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #265

    A terracotta colored clay child's head on rectangular base. Signed.
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #186
    Leo Galli

    Dim. 149 x 57 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #473

    Een lot van 2 vazen in blauw wit decor, porselein en aardewerk.

    A pair of 2 vases in blue and white decor, porcelain and earthenware.
    Dim. h 31.5 cm
    Estimate: € 125 / 25
  • #542
    Paul Kedelv Flygsfors glassworks

    Dim. 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #556
    Sanchez

    Dim. 41cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #242
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    “Landschap”, een aquarel op papier, gemonogrammeerd JH.

    "Landscape", a watercolor on paper, monogrammed JH.
    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #130

    George V 1904. Een gouden munt van 1 Sovereign. Au 917/1000.

    George V 1904. A gold coin of 1 Sovereign. Au 917/1000.
    Dim. 6.74 g
    Estimate: € 480 / 520
  • #66

    Een klein vitrinekastje uit de eerste helft van de vorige eeuw. Fineerschade op meerdere plaatsen.

    A small display cabinet from the first half of the previous century. Veneer damage in several places.
    Dim. 114 x 64 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #245
    Epiag Royal

    Een eetservies van porselein met zwarte en vergulde randen waaronder, drie grote borden, 32 platte borden, 15 diepe borden, 12 dessertborden, drie kommen met deksel, twee sauskommen en een pralinebordje.

    A porcelain dinner service with black and gilded edges including three large plates, 32 flat plates, 15 deep plates, 12 dessert plates, three lidded bowls, two sauce boats, and a praline dish.
    Dim. 16 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #528

    Dim. h 50 met kap
    Estimate: € 80 / 120
  • #571

    Een verzilverd metalen fotolijst in Lodewijk XV-stijl op houten frame.

    A silver-plated metal photo frame in the Louis XV style on a wooden frame.
    Dim. 40 x 32 cm (kader)
    Estimate: € 60 / 80
  • #84

    Een koffie-en theeservies van aardewerk met vergulde randen. 29 stuks. (één schilfer aan kopje).

    A coffee and tea set in earthenware with gilded edges. 29 pieces. (One chip on cup).
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #527

    Een geslepen spiegel in vergulde lijst.

    A cut-glass mirror in a gilded frame.
    Dim. 118 x 90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #135

    Een gepolychromeerd beeld van een engel in hout op sokkel, een arm, een vleugel en een deeltje van de sokkel manco. 18e eeuws.

    A polychrome wooden sculpture of an angel on a pedestal, missing an arm, a wing, and part of the pedestal. 18th century.
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #63

    Een tegeltableau van vier polychrome tegels. Mogelijk Antwerpen, XVIde eeuw.

    A tile panel of four polychrome tiles. Possibly Antwerp, 16th century.
    Dim. 30x 30 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #441

    Een bolle pompoenvaas van blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt. Op sokkel.

    A round pumpkin-shaped vase in blue and white porcelain. Marked at the bottom. On pedestal.
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #358

    Een houtgesculpteerd polychroom beeld van een middeleeuwse edeldame met boek, zwaard en onderdaan.

    A wood-carved polychrome sculpture of a medieval noblewoman with a book, sword, and servant.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00