Een lot van 2 beelden in terracotta door Paul Sersté, moeder en kind op houten sokkel en een Madonna voor wandbevestiging.
Paul Sersté
Period: 1910 - 2000

A lot of 2 terracotta sculptures by Paul Sersté, mother and child on a wooden base and a Madonna for wall mounting.
Online only
Dim. h 36 cm
SKU: 2402250083.
Categories: Aardewerk, Beeld, Design/vintage, XXe eeuw.
Auction day: 24 February 2025 22:00
Catalogue #83
Estimate: € 40 / 60

  • #142

    Winters zicht op de Leie. Kleurentithografie naar een werk van Savereys door Roger Hebbelinck.

    Winter view of the Lys. Color lithograph after a work by Savereys by Roger Hebbelinck.
    Online only
    Dim. 49/63 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #140
    Albert Embrechts

    ‘Beweinung Christi’. Reproductie naar het werk van Willem Key. Fragmentarisch. Olie op doek door Albert Embrechts.

    ‘Lamentation of Christ’. Reproduction of the work by Willem Key. Fragmentary. Oil on canvas by Albert Embrechts.
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #158
    Van Rijn

    Schilderij, olie op doek. “Boerderij met molen in de achtergrond”. Getekend B van Rijn.

    Painting, oil on canvas. "Farmhouse with mill in the background". Signed B van Rijn.
    Online only
    Dim. 49/69 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #17
    Wiskemann

    Een set van 2 kandelaars in verzilverd metaal, gemerkt Wiskemann.

    A set of 2 candle holders in silver-plated metal, marked Wiskemann.
    Online only
    Dim. h 10 x l 23.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #126
    Roger Decock
    Period: 1933-2001

    Houtskooltekening, Roger Decock. ‘St. Romboutstoren’

    Charcoal drawing, Roger Decock. 'St. Rombout's Tower'
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #157

    Landelijk dorpszicht. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.

    Rural village view. Oil on canvas. Not signed.
    Online only
    Dim. 55/46 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #161

    Een lot van 3 lijsten met afdrukken in kleur van porselein waaronder van Sèvres.

    A lot of 3 frames with color prints of porcelain including Sèvres.
    Online only
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #143
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Online only
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #148

    Een stilleven in zwarte lijst.

    A still life in a black frame.
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #153
    Davey Randall

    Sneeuwlandschap met knotwilgen. Olieverf op doek. Gesigneerd Lemaitre.

    Snowy landscape with pollard willows. Oil on canvas. Signed Lemaitre.
    Online only
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #149

    Een lot van 3 oude ingekaderde foto’s uit het voormalige Congo-Belge.

    A lot of 3 old framed pictures from former Belgian Congo.
    Online only
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #150

    Een set van 2 kleuretsen in het thema van de golfsport. Position for the drive en three-quarter stroke.

    A set of 2 colored etchings with a golf theme. Position for the drive and three-quarter stroke.
    Online only
    Dim. 10 x 8 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #121

    Boerderij in sneeuwlandschap met kerk op de achtergrond. Olieverfschilderij op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    Farm in snowy landscape with church in the background. Oil painting on canvas. Illegibly signed.
    Online only
    Dim. 58/78 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #137
    Bert Michiels

    “Bloemenstilleven”, een schilderij in vergulde ovalen kader, olieverf op paneel, gesigneerd Michiels.

    "Flower still life", a painting in a gilded oval frame, oil on panel, signed Michiels.
    Online only
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #151

    Een tekening van een jong meisje naar een foto nagetekend, gedateerd 1916 en gesigneerd Jos Jamar.

    A drawing of a young girl traced from a photograph, dated 1916 and signed by Jos Jamar.
    Online only
    Dim. 31 x 22.5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #154
    Joop Uittenbogaard

    Rustieke hoeve met waterput. Olieverf op doek. Gesigneerd Uittenbogaard.

    Rustic farmhouse with water well. Oil on canvas. Signed Uittenbogaard.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #117
    Murano

    Een grote vintage schaal in Muranoglas, roze in de massa gekleurd.

    A large vintage bowl in Murano glass, colored pink in the mass.
    Online only
    Dim. 18 x 63 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #125

    Don Quixote en Sancho Panza. Reproductie naar het werk van Honore Daumier. Uitgegeven door Enourmous Art.

    Don Quixote and Sancho Panza. Reproduction of the work by Honore Daumier. Published by Enourmous Art.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #124
    Period: 1942

    Olieverfschilderij op doek in goudkleurig kader. Vrachtsloep aan de sluis. Getekend V. Herremans.

    Oil painting on canvas in a gold-colored frame. Cargo barge at the lock. Signed V. Herremans.
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #133

    “Zicht op het dorp”, een schilderij, olieverf op doek, gemonogrammeerd EC.

    "View of the village", a painting, oil on canvas, monogrammed EC.
    Online only
    Dim. 37 x 52 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #146

    Een Japanse prent, geschilderd op zijde.

    A Japanese print, painted on silk.
    Online only
    Dim. 41 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #127

    Ingekaderde poster met kermistafereel.

    Framed poster with fairground scene.
    Online only
    Dim. 49/62 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #129

    “Trophy Laurent-Perrier, BMW 1992”, een lithografie, genummerd 50/99 en gesigneerd Momic?

    "Trophy Laurent-Perrier, BMW 1992", a lithograph, numbered 50/99 and signed Momic?
    Online only
    Dim. 47 x 63 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #162

    Een Egyptisch souvenir beeldje.

    An Egyptian souvenir figurine.
    Online only
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 10 / 20

  • #39

    Een beeld in albast voorstellend een dame met hoed. Gesigneerd B. Mazzanti Firenze Italia. Schade aan de hoed

    An alabaster sculpture depicting a lady with a hat. Signed B. Mazzanti Firenze Italia. Damage to the hat.
    Online only
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #6
    Johannes Van Duijn

    Een balustervaas met een lamp op gemonteerd, restauratie aan de hals, gesigneerd Johannes van Duijn, ca 1800.

    A baluster vase with a mounted lamp, restoration to the neck, signed Johannes van Duijn, ca 1800.
    Online only
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #1

    Een vintage Tigra poster. Scheurtje bovenaan.

    A vintage Tigra poster. Small tear at the top.
    Online only
    Dim. 112 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #278
    E.S. Germany

    Een porseleinen vaas in kobalt blauw met een decor in goudverf en een romantische afbeelding gemerkt E.S. Germany.

    A porcelain vase in cobalt blue with a gold paint decoration and a romantic image marked E.S. Germany.
    Online only
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #180
    Charles Blondin
    Period: 1913-1991

    “Paris Place du Tertre”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.

    "Paris Place du Tertre". A lithograph on paper, signed and titled at the bottom outside the plate.
    Online only
    Dim. 27 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #72

    Een paar porseleinen Blanc de Chine beeldjes, van een Geisha en tempelwachter.

    A pair of porcelain Blanc de Chine figurines, depicting a Geisha and temple guardian.
    Online only
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #257
    H&M Home

    Online only
    Dim. 4 x 22,5 x 27,5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #37
    Imari Japan

    Een Imari porseleinen bonbonnière, bijgevoegd Chinees porselein bestaande uit 2 kommetjes en 3 schoteltjes, onderaan gemerkt.

    An Imari porcelain bonbonnière, accompanied by Chinese porcelain consisting of 2 bowls and 3 saucers, marked at the bottom.
    Online only
    Dim. 13 x 26 & Ø 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #79

    Een handveschilderde vaas in hyalietglas, art-deco. Gesigneerd.

    A hand-painted vase in hyalith glass, art-deco style. Signed.
    Online only
    Dim. h 25 x Ø 22 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #21

    Een Chinees porseleinen dekselvaas op houten sokkeltje, één voetje van de sokkel is afgebroken.

    A Chinese porcelain lidded vase on a wooden base, one foot of the base is broken off.
    Online only
    Dim. h 37 cm zonder sokkel
    Estimate: € 20 / 30
  • #33
    Katzhutte ea.

    Een lot van 4 beeldjes in biscuit bestaande uit een baby met 2 konijnen gemerkt Katzhutte, een jongen en een meisje met ganzen en beide met dubbel vaasje en een coupe met jong koppeltje, deze laatste 2 met minieme schade.

    A lot of 4 porcelain figurines including a baby with 2 rabbits marked Katzhutte, a boy and a girl with geese both with a double vase, and a couple in a bowl, with slight damage on the last 2.
    Online only
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #100

    Twee miniatuur auto’s. Een gemerkt Minichamps in een doosje en één gemerkt Dinky.

    Two miniature cars. One marked Minichamps in a box and one marked Dinky.
    Online only
    Estimate: € 15 / 25

Online-Only Varia Veiling van 24 Februari 2025

Op Maandag 24 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday February 24, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

24 February 2025 22:00