#142Een set van 2 decoratieve eieren in steengoed.
#41Een kristallen vaas gemerkt Val Saint Lambert, groen en doorzichtig, met schilferschade op meerdere plaatsen.
#130Een Oost Europese icoon met moeder en kind. Vroeg 20ste eeuw.
#79Een bruin lederen handtas met beschermhoes van het merk Nobody.
A brown leather handbag with protective cover from the brand Nobody.No longer availableOnline onlyDim. h 27 x b 30 cmEstimate: € 15 / 25 -
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#96Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
A lot of 15 pcs silver plated item; cups, bowls,...No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#42SBSEen kleine verrekijker, gemerkt SBS met bijhorend tasje.
#291Een gedraaide Vlaams aardewerken vaas. Onduidelijk gemerkt onderaan.
#149“Jezus aan het kruis”. Een houten tramp art beeldje met corpus uit tin.
"Jesus on the cross". A wooden tramp art figurine with a tin corpus.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 18cmEstimate: € 35 / 45 -
#84Een Chinees porseleinen lamp met afbeelding van een Oude Wijze. Vergulde details, label Garanti Doré.
A Chinese porcelain lamp depicting an Old Sage. Gold-plated details, label Garanti Doré.No longer availableOnline onlyDim. 44cmEstimate: € 50 / 75