#104Een lot van 9 sierborden met eenden en floraal decor beschilderd en vergulde randen.
#16Een lot van 3 oude schoteltjes waaronder 2 van Criel & Montereau waarvan de grootste met haarlijnschade.
A lot of 3 old saucers, including 2 by Criel & Montereau, the largest of which has hairline damage.No longer availableOnline onlyDim. l 31.5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#14Een oude make-up set bestaande uit een spiegel, borstel en een kam.
#254Een asbakstandaard in smeedijzer uit het midden van de vorige eeuw.
#106Een lot van 4 schaalmodellen , Burago , 1/18 , 2 x Mercedes , 2 x Jaguar .
#91Een lot van doorzichtig geslepen kristal, bestaande uit flesjes, potjes en glas.
A lot of transparent cut crystal, consisting of bottles, jars and glass.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#116Een lot van 10 boemerangs in hout .
#86Een groot lot van fantasiejuwelen.
A large lot of fantasy jewellery.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#235Twee verschillende halssnoeren van koord met zilveren sluiting. 925‰.
Two different cord necklaces with silver clasp. 925‰.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#273Dyberg KernEen fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
A fantasy necklace of brown leather with pendant.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#145Een paar brons gesculpteerde beeldjes van Ganesha.
#36Een wit aardewerken vaas op piedouche.