#49PentaxEen Pentax Espio 115 compactcamera in originele doos. 35mm.
A Pentax Espio 115 compact camera in original box. 35mm.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#231Een lot van 12 Royal Doulton mokkatasjes + ondertasjes.
#103Een lot porseleinen borden met beschilderd rozendecor.
A lot of 8 trinkets in copper, porcelain and stone consisting of a hammer, scales, 2 figurines, anvil, pill box, wax seal stamp and brooch.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 15 / 25 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#19Een vaasje en een theepotje van koper.
#38Een metalen replica Spaanse helm.
A metal replica Spanish helmet.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#273Dyberg KernEen fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
A fantasy necklace of brown leather with pendant.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
#114Anne GeddesEen fotoboek, de wereld van Anne Geddes.
A photo book, the world of Anne Geddes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 5 / 10