#251Een Chinees porseleinen beeldje, Guan Yin.
#266Een paar blanc de Chine beeldjes.
#94Maria Innocentia HummelEen lot van 3 Hummeltjes, nr 214B, nr 341 3/0 en479, periode 1990/1999.
lot of 3 Hummel figurines, no. 214B, no. 341 3/0 and 479, period 1990/1999.No longer availableOnline onlyDim. h 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#54Les CordesEen fantasiehalssnoer met witte steentjes. Model ‘Jeri’.
#133Een modern cd-rek met granieten zijkanten en metalen leggers.
#192Gambier à ParisEen pijp met een kop van wit pijpaarde, gemerkt en genummerd 678. Hoornen steel.
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#278Een lot van 8 dier figuren beeldjes, diverse grootte en materiaal.
#174Een koperen opbergdoosje met gesculpteerde details.
A copper storage box with sculpted details.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 15 x 10cmEstimate: € 30 / 50 -
#212Een houten krantenhouder met getorste elementen en cannage.
A wooden newspaper holder with twisted elements and cannage.No longer availableOnline onlyDim. 62 x 55 x 22cmEstimate: € 10 / 20 -
#103Een lot porseleinen borden met beschilderd rozendecor.
A lot of porcelain plates with painted rose decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø18cmEstimate: € 45 / 60