No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
#191Een gepolijste pijpenkop in imitatie van gevlekt mahoniehout.
#74Daum FranceEen vierkante gegoten kleurloos kristallen vaas. Twee beschadigingen aan de onderhoeken. Gesigneerd.
#131Een paar uit glaspasta gesculpteerde zwanen.
#47Een lot Delfts Blauw, waarvan uit 3 porseleyne fles gemerkt en 4 borden.
#232Een lot van 3 hout gesculpteerde gordijnrail ornamenten.
No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 20 / 40 -
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#276Een lot van 3 glazen items.
A lot of 3 glass items.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35