Other lots in this auction
-
#24Een haan in kunststof, Capodimonte, Guissepe Armani.
A rooster in plastic, Capodimonte, Guissepe Armani.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 10 / 20 -
#218Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes en bijgevoegd wandtapijtje.
A lot of 3 hand-knotted Persian rugs and accompanying wall tapestry.No longer availableOnline onlyDim. 120 x 68cmEstimate: € 40 / 60 -
#246T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#248Maria Innocentia Hummel“Kammersänger”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 131.
"Chamber singer". A figurine in multi-colored biscuit from the M.I. Hummel series. Marked at the bottom. No. 131.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#53Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas van Kaiser met een decor van bloemen aan een tak en een vogel.
A porcelain vase by Kaiser decorated with flowers on a branch and a bird.No longer availableOnline onlyDim. h 287.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#255Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 31 x 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#179Een handgeknoopte Iranese loper.
A hand-knotted Iranian runner.No longer availableOnline onlyDim. 321 x 56.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#237Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#182Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 1357 M.T.
An Iranian hand knotted runner, numbered 1357 M.T.No longer availableOnline onlyDim. 224 x 80cmEstimate: € 50 / 80 -
#83Een grote porseleinen fruitschaal, gemerkt Alfa, Italy.
A large porcelain fruit bowl, marked Alfa, Italy.No longer availableOnline onlyDim. h 21 x Ø 33.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#256Drie zilveren kettingen met twee zilveren hangers. 835 en 925‰.
Three silver chains with two silver pendants. 835 and 925‰.No longer availableOnline onlyDim. 19,50 gEstimate: € 25 / 35 -
#11Een decoratieve schelp op drie verzilverde bolle pootjes en met verzilverde details.
A decorative shell on three silver-plated round feet with silver-plated details.No longer availableOnline onlyDim. L. 20 cmEstimate: € 20 / 30


